Носталекс (Diosmin, combinations) інструкція із застосування

Носталекс фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Носталекс таблетки, в/о, по 450 мг/50 мг №30 (10х3)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Клева С.А для "Носта Фарма, ТОВ", Греція/Україна

Фармакотерапевтична група:

Капіляростабілізуючі засоби. Біофлавоноїди. Діосмін, комбінації.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить 450 мг діосміну та 50 мг гесперидину. допоміжні речовини: натрію крохмальгліколят (тип А), целюлоза мікрокристалічна, желатин, магнію стеарат, тальк, гліцерин, гіпромелоза, макрогол 6000, натрію лаурилсульфат, заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172), титана діоксид (Е 171), освітлений бджолиний віск.

Лікарська форма:

таблетки

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Клева С.А для "Носта Фарма, ТОВ", Греція/Україна

Фармакотерапевтична група:

Капіляростабілізуючі засоби. Біофлавоноїди. Діосмін, комбінації.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування венолімфатичної недостатності (важкість у ногах, біль, набряки).Симптоматичне лікування геморою.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

У випадку гострого геморою спосіб застосування цього медичного препарату не замінює специфічного лікування і не перешкоджає лікуванню інших проктологічних захворювань. Якщо протягом короткого курсу лікування симптоми не зникають швидко необхідно провести додаткове проктологічне обстеження та відкоригувати лікування.При порушеннях венозного кровообігу лікування є більш ефективним у разі дотримання наступних рекомендацій щодо способу життя:уникати дії сонячного світла, довготривалого стояння, надлишкової ваги;носити спеціальні панчохи для покращення кровообігу.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Експериментальні та клінічні дослідження не виявили тератогенної дії препарату на плід, а також інших небажаних ефектів. Не рекомендується годування груддю під час застосування препарату Носталекс (у зв’язку з відсутністю достатньої кількості даних щодо проникнення препарату у грудне молоко).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами та працювати з різними механізмами. У разі появи ознак побічної дії препарату необхідно бути обережними.

Діти:

Дані щодо застосування препарату Носталекс  дітям відсутні.

Спосіб застосування та дози:

Для перорального застосування.Призначається дорослим.Лікування венолімфатичної недостатності (симптоми: набряки, біль, важкість у ногах, нічні судоми, трофічні виразки, лімфедема тощо): 2 таблетки на добу (у два прийоми), під час їди. Після тижня застосування можна приймати 2 таблетки на добу одноразово під час їди.Хронічний геморой: 2 таблетки на добу (у два прийоми), під час їди. Після тижня застосування можна приймати 2 таблетки на добу одноразово під час їди.Гострий геморой: 6 таблеток на добу протягом перших 4 днів і по 4 таблетки на добу протягом наступних 3 днів. Застосовувати під час їди. Добову кількість таблеток розподілити на 2-3 прийоми.Курс лікування. Тривалість лікування залежить від показання до застосування та перебігу захворювання. Середня тривалість лікування становить 2-3 місяці.

Передозування:

Дотепер про випадки передозування не повідомлялося.

Побічні дії:

Під час лікування препаратом можуть спостерігалися побічні реакції, які наведені нижче, з такою частотою: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100 до <1/10), нечасто (≥ 1/1000 до < 1/100), рідко (≥ 1/10000 до < 1/1000), дуже рідко (<1/10000), невідомо (не може бути визначена згідно з наявною інформацією). З боку нервової системи: часто - головний біль, запаморочення, відчуття дискомфорту, нездужання.З боку шлунково-кишкового тракту: часто - діарея, диспепсія, нудота, блювання; нечасто – коліти.З боку шкіри та підшкірної тканини: рідко - висип, свербіж, кропив’янка.

Лікарська взаємодія:

Дотепер дослідження щодо взаємодії не проводились. Однак, беручи до уваги великий ринковий досвід застосування препарату, до сьогодні не було заявлено про лікарську взаємодію.

Термін придатності:

4 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

по 10 таблеток у блістері, по 3 або 6 блістерів у коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Назва і місцезнаходження заявника

ТОВ НОСТА ФАРМА. Україна, 03150, м. Київ, вул. Горького,172, офіс 1017.  Телефон: +38 067 219 00 10.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.