UA RU

Нуклеїнат-Цито (Ribonucleinic acid) інструкція із застосування

Нуклеинат-Цито фото, інструкція
Дозування:
Нуклеїнат-Цито капсули по 0,025 г №80 у конт.
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Київмедпрепарат, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Амінокислоти

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

одна капсула містить по 0,25г, або 0,025г кислоти рибонуклеїнової;допоміжні речовинилактоза, магнію стеарат.

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

тверді желатинові капсули білого кольору (доза рибонуклеїнової кислоти 0,25г). Тверді капсули з корпусом білого кольору та кришечкою зеленого кольору (доза рибонуклеїнової кислоти 0,025г). Вміст капсули - порошок від майже білого до світло-жовтого з сіруватим відтінком кольору.

Виробник:

Київмедпрепарат, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Амінокислоти

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Гемостимулюючий, засіб, який стимулює міграцію стовбурових клітиу кісткового мозку, лейко- та еритропоез в кістковому мозку, відновлюючи диференціацію, якісний та кількісний склад клітин кісткового мозку та периферійної крові. Нормалізує клітинний імунітет, підвищуючи міграцію та кооперацію Т- і В-лімфоцитів та фагоцитарну активність макрофагів, підсилюючи активність факторів неспецифічної резистентності. Пригнічує підвищену агрегацію тромбоцитів.В основі фармакотерапевтичних эфектів препарату лежать наступні механізми: стимулювання процесів клітинного метаболізму, посилення біосинтезу эндогенних нуклеїнових кислот, специфічних протеїнів та ферментів; підсилення мітотичної активності клітин кісткового мозку, прискорення процесів регенерації; підвищення енергозабезпечення клітини шляхом стимулювання синтезу макроергічних сполук, таких як АТФ; нормалізація NO-синтетазної активності, інгібування окисних процесів в клітинних мембранах, стабілізація мембран клітин та оптимізація окисно-відновних процесів у тканинах; підвищення продукції інтерферону та стимулювання противірусного захисту; активація гіпофізарно-надниркової системи зі збільшенням рівня ендогенних глюкокортикоїдів. Фармакокінетика Не вивчалась.

Показання до застосування:

Препарат застосовують при порушеннях кровоутворення для корекції анемії, нейтропенії, лейкопенії, цитопенії, агранулоцитозу. Антианемічний та антитоксичний засіб супроводу між та підчас курсів протипухлинної терапії при гастроентерологічній онкології (у хворих на рак шлунку, кишківнику) та раку молочної залози I-IV ступеню, що мають вторинну анемію.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість до препарату та його компонентів, гемобластози (лейкози, злоякісні лімфоми)

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

При залізо-, або вітамін В12- дефіцитній анемії хворим додатково призначають препарати заліза, або вітаміну В12 відповідно. У хворих з відсутністю еритропоетину “Нуклеїнат-цито” призначають разоз з прапаратами, які містять еритропоетин. При необхідності препарат можна використовувати в період вагітності та лактації після консультації з лікарем. Дані про вплив препарату на здатність особами керувати автотранспортом та під час діяльності, яка вимагає підвищеної уваги та швидкості психомоторних реакцій відсутні. Лікування проводять під контролем імунного статусу. В залежності від захворювання, тяжкості та тривалості захворювання, досягнутого виздоровлення, в процесі лікування доцільно встановлювати індивідуальні дози та при потребі повторний курс лікування. Повне виздоровлення приходить дещо пізніше проведеного курсу лікування. 

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Призначають перорально дорослим - по 0,5г два рази на добу після їди. Дітям від 3 - 5 років по 0,25-0,05 г, відкрити малу капсулу, суміш висипати в чайну ложку з молоком і вживати суміш із відкритих капсул раз на добу після їжі. Дітям від 5-7 років 0,05-0,1 г, від 8-14 років 0,25-0,5 г на добу після їди. Курс лікування – 14 – 20 днів. Профілактично перорально дорослим – по 0,05г після їди на протязі 3-4 місяців, двічі на рік. 

Передозування:

Симптоми передозування у людини не виявлені.

Побічні дії:

При пероральному застосуванні натщесерце може з’явитись біль в епігастрії.

Лікарська взаємодія:

При подагрі та високому рівні сечової кислоти препарат рекомендується застосовувати разом з алопуринолом.Умови та терміни зберігання. Зберігати при температурі від 150С до 250С в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки.

Термін придатності:

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

Капсули 0,25г та по 0,025г по 80 шт в контейнерах пластмасових.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

хімічна назва: асіdum ribonucleinas, кислота рибонуклеїнова;

Форма випуску

Капсули.

Заявник

Дочірнє підприємство БіоСел.Адреса заявника.  Україна, 03143, м. Київ, вул. ак. Заболотного, 150.

Додаткові дані

Дозування:
Нуклеїнат-Цито капсули по 0,025 г №80 у конт.
Реєстрація:
№ UA/5067/01/01 від 17.03.2005. Наказ № 588 від 01.09.2006
Фарм. група:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Врач эндокринолог
Кандидат медичних наук

Луганский государственный медицинский университет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.