Оксі 10 (Benzoyl peroxide) інструкція із застосування

Окси 10 фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Оксі 10 емульсія д/зовн. заст. 10 % по 30 мл у флак. №1

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

емульсія

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ГлаксоСмітКляйн Консьюмер Хелскер ГмбХ і Ко.КГ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Антисептичні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

Діюча речовина: 100 г емульсії містить бензоїлу пероксиду водного 10 г (у перерахунку на бензоїлу пероксид);допоміжні речовини гліцерин, спирт цетиловий, кремнію діоксид колоїдний безводний, пропіленгліколь, гліцерин моностеарат, кислота лимонна, натрію цитрат, натрію лаурилсульфат, метилпарагідроксибензоат, пропілпарагідроксибензоат, вода очищена

Лікарська форма:

емульсія

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

ГлаксоСмітКляйн Консьюмер Хелскер ГмбХ і Ко.КГ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Антисептичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Лікування вугрів та комедонів.

Протипоказання:

Препарат протипоказаний дітям до 12 років. Не слід застосовувати Оксі 10 при індивідуальній підвищеній чутливості до бензоїлу пероксиду або інших компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Не можна допускати потрапляння препарату в очі, на губи, до рота.Для запобігання реакцій гіперчутливості рекомендується провести пробне нанесення препарату на невелику поверхню внутрішньої сторони руки вище зап’ястка. Якщо протягом 48 годин на цьому місці з`явиться набряк або свербіж з вираженою гіперемією, застосовувати препарат не рекомендується.Після нанесення Оксі 10 можливе відчуття помірного печіння або поколювання.При тривалому застосуванні почервоніння і лущення зменшується, це є індикатором того, що Оксі 10 діє. При вираженій реакції слід зменшити кількість і частоту нанесення препарату. Якщо реакції не проходять, потрібно звернутися до лікаря.Можливе побіління ділянок шкіри на які наносили препарат.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Емульсію застосовують місцево. Рекомендовано при чутливій шкірі протягом перших двох тижнів препарат наносити з обережністю для запобігання почервоніння і лущення. Перший тиждень можна застосовувати препарат 1 раз на добу; при відсутності побічних ефектів –2 рази на добу. Препарат слід наносити на вимиту та висушену шкіру кінчиками пальців, обережно втираючи до повного поглинання. Курс лікування не повинен перевищувати 2–х місяців.

Передозування:

При передозуванні можливе помірне локальне почервоніння і лущення. При відміні препарату ці реакції проходять. Першою допомогою може бути змивання ураженого місця марлевим або бавовняним тампоном змоченим у рослинній олії. Іноді виникає необхідність нанесення кремів або мазей, які містять кортикостероїди за призначенням лікаря. При неефективності їх допомоги слід звернутися до лікаря-дерматолога.Надмірне та тривале застосування препарату, коли проходить підшкірне поглинання активних компонентів, може призвести до прояву системних ефектів.Лікування: симптоматична терапія. Рекомендується відміна препарату.

Побічні дії:

Зазвичай препарат переноситься добре. Можливі випадки індивідуальних надмірних подразнень, також можливий набряк обличчя.У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря! 

Лікарська взаємодія:

Взаємодій препарату з іншими лікарськими засобами не описано.

Термін придатності:

Термін придатності  - 3 роки.Препарат не можна застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі від 8 оС до 15 оС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 30 мл у флаконі. 1 флакон у картонній пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

При індивідуальній підвищеній чутливості до бензоїлу пероксиду застосовувати препарат Оксі 10 не рекомендується.Вагітність та годування груддю. В зв`язку з тим, що не було встановлено безпеку застосування препарату у вагітних, призначення лікарських засобів даної групи в період вагітності та лактації протипоказано.

Додаткові дані

Дозування:
Оксі 10 емульсія д/зовн. заст. 10 % по 30 мл у флак. №1
Реєстрація:
№ UA/5822/01/01 від 22.01.2007. Наказ № 19 від 22.01.2007

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.