Оксибрал (Vincamine) інструкція із застосування

Оксибрал фото, інструкція
Дозування:
Оксибрал капсули прол./д., тв. по 30 мг №20 у бліс.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ГлаксоСмітКляйн С.А.Е., Єгипет/Великобританія

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що поліпшують мозковий кровообіг

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 капсула містить вінкаміну 30 мг;

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

стандартні двоколірні капсули, одна половинка синього кольору з написом чорнилами “Oxybral”, друга – прозора; капсули містять суміш білих та забарвлених у блакитний колір мікрогранул;

Виробник:

ГлаксоСмітКляйн С.А.Е., Єгипет/Великобританія

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що поліпшують мозковий кровообіг

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Оксибрал має селективну вазорегулюючу дію на мозковий кровообіг, сприяючи адаптації мозкового кровообігу відповідно до метаболічних потреб мозку. Оксибрал поліпшує метаболізм мозку за рахунок підсилення окислення глюкози, збільшуючи тим самим вироблення енергії та сприяючи підвищенню загальної активності організму. Оксибрал збільшує постачання киснем нейронів, що знаходяться у стані гіпоксії. Оксибрал знижує та стабілізує периферичний опір судин головного мозку. Оксибрал має унікальну здатність до нормалізації мозкового кровообігу та покращання постачання киснем нейронів. Було доведено, що Оксибрал дуже добре переноситься пацієнтами, не маючи біологічної, гематологічної токсичності та побічної дії на нирки та печінку. Оксибрал, маючи різнобічний вплив, що покращує діяльність мозку, є перспективним препаратом для застосування як стимулятора інтелектуальних здібностей.Фармакокінетика. Швидко абсорбується з кишково-шлункового тракту, період напіввиведення – 60-90 хвилин, зв´язування з білками плазми – 64%. Вінкамін повністю метаболізується у печінці, лише 4-6% виводиться з сечею у незміненому вигляді.

Показання до застосування:

Оксибрал показаний для нормалізації і адаптації церебрального кровообігу відповідно до метаболічних потреб мозку: для покращання, регуляції і підтримання функцій головного мозку. Застосовується при таких станах:погіршення пам´яті;порушення концентрації уваги;діабетичній ангіопатії;атеросклеротичному ураженні судин головного мозку;черепно-мозкові травмі;після гострого порушення мозкового кровообігу;гіпертонічної енцефалопатії;порушеннях слуху та зору судинного генезу;порушенням орієнтації у просторі і часі, емоційних порушеннях, що є наслідками різних психічних порушень.Крім того препарат призначається для поліпшення інтелектуальних здібностей.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Пухлини мозку. Вагітність і годування груддю.

Особливості застосування:

Не перевищувати рекомендовані дози.З обережністю застосовувати у хворих з артеріальною гіпертензією та порушенням функції серця.Вплив на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами. Оксибрал не впливає на здатність людини керувати автомобілем та іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим призначається 1 капсула два рази на день. Термін лікування визначається лікарем. Капсули Оксибралу не рекомендуються для застосування у дітей

Передозування:

Не повідомляється.

Побічні дії:

При застосуванні препарату в рекомендованих дозах побічна дія спостерігалась у поодиноких випадках, але можливі алергічні реакції.

Лікарська взаємодія:

Посилює дію антиагрегантів та гіпотензивних засобів.

Термін придатності:

Препарат слід зберігати у недосяжному для дітей місці, при температурі нижче 30°С.Термін придатності – 3 роки

Форма випуску / упаковка:

10 капсул у блістері з полівінілхлорид/алюмінієвої фольги. По 2 блістери разом з листком-вкладишем для пацієнтів у картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви: vincamine; етилl-13a гідрокси-12 октагідро-2,3,5,6,12,13,13a,13b [H-індоло[3,2,I-de[пирідо(3,2,ij[нафтирідин-1,5] карбоксилат-12-(12.5,13a5,13b5) метил;

Форма випуску

Капсули тверді, пролонгованої дії.

Адреса

GlaxoSmithKline Egypt S.A.E., El Salam City, Cairo (Egypt)

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.