Октамін Плюс інструкція по застосуванню

Октамін Плюс фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Октамін Плюс капсули №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/6676/01/01 від 11.07.2007. Наказ № 392 від 11.07.2007
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 капсула містить валіну – 11,8 мг, ізолейцину – 10 мг, лейцину – 13,5 мг, лізину гідрохлориду – 16,8 мг, метіоніну – 10 мг, треоніну – 8,4 мг, триптофану – 5 мг, фенілаланіну – 11,5 мг, кальцію пантотенату – 0,9 мг;допоміжні речовини: кальцію стеарат, лактози моногідрат. 

Основні фізико-хімічні властивості:

тверді желатинові капсули з корпусом і кришечкою червоного кольору. Вміст капсули – порошок білого кольору, зі слабким специфічним запахом;

Виробник:

ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров’я"

Фармакотерапевтична група:

Амінокислоти

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Засіб для регуляції метаболічних процесів, має загальнозміцнювальні, антитоксичні та регенеруючі властивості, поповнює дефіцит амінокислот і кальцію в організмі. Амінокислоти (8 незамінних) та кальцію пантотенат, що входять до складу препарату, є неспецифічними регуляторами метаболічних процесів в організмі, сприяють послабленню білкової недостатності, субстратно забезпечуючи синтез білка, а також беруть участь у знешкодженні токсичних метаболітів. Кальцію пантотенат, як єдиний незамінний компонент коензиму ацетилювання (коензим А), бере участь у вуглеводному, ліпідному і білковому обміні, синтезі ацетилхоліну, стероїдів, поліпшує скорочувальну активність міокарда. Іони кальцію також нормалізують утворення колагену та репаративні процеси в тканинах. Препарат сприяє загоєнню ран та репаративній регенерації, стимулює гемопоез, особливо еритропоез, суттєво підвищуючи рівень гемоглобіну в крові при анемії, виявляє антитоксичну дію при токсичних ураженнях печінки.Фармакокінетика. Не досліджена.

Показання до застосування:

Опікова хвороба, масивні кровотечі, гіпотрофії різного генезу, період реконвалесценції після тяжких і тривалих захворювань, зниження опірності організму до застудних захворювань, депресії, хронічне порушення харчування, особливо в осіб літнього віку, хронічні гепатити.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, порушення обміну амінокислот, печінкова енцефалопатія, гостра і хронічна ниркова недостатність, порушення азотовидільної функції нирок, цукровий діабет, декомпенсована серцева недостатність, гіперкальціємія або гіперкальціурія, утворення кальцієвих каменів, вагітність, лактація, дитячий вік до 3 років.

Особливості застосування:

При спільному призначенні із препаратами тетрациклінового ряду, фторвмісними та препаратами заліза Октамін Плюс повинен прийматися за 3 години до або після прийому вказаних препаратів.Застосування в період вагітності та годування груддю. Препарат протипоказаний при вагітності. При необхідності застосування препарату в період лактації, годування груддю слід припинити.Вплив на можливість керування транспортними засобами і механізмами. Препарат не впливає на здатність до керування транспортними засобами та механізмами.

Спосіб застосування та дози:

Призначають внутрішньо після їди. Дітям старше 3 років призначають по 1 капсулі 3 рази на добу, дорослим – по 2 капсули 3 рази на добу. Тривалість курсу терапії – 10 – 20 днів. При опіковій хворобі призначають на 2 – 3-й день після травми. За показаннями курс лікування можна повторити через 2 – 3 тижні.

Передозування:

Симптоми: виражені алергічні реакції, гіперглікемія, гіперкальціємія із симптомами анорексії, нудоти, блювання, запаморочення, головного болю. Лікування: відміна препарату, прийом великої кількості рідини, дотримання дієти з обмеженим вмістом кальцію і цукру. У випадку виражених алергічних реакцій слід призначати антигістамінні засоби.

Побічні дії:

Можливі алергічні шкірні реакції, сухість у роті, нудота, печія, дисфункція кишечнику. 

Лікарська взаємодія:

Кальцій, що міститься в препараті Октамін Плюс, може підсилювати абсорбцію препаратів тетрациклінового ряду, фторвмісних препаратів та препаратів заліза. Слід уникати одночасного прийому вітаміну D та його похідних у зв'язку зі збільшенням абсорбції кальцію. Октамін Плюс зменшує токсичність стрептоміцину та інших туберкулостатичних препаратів, підсилює кардіотоксичний ефект глікозидів.

Термін придатності:

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі від 8 С до 25 С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки.

Форма випуску / упаковка:

Капсули у блістері №10, №10хЗ у коробках.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаФорма випускуКапсули.АдресаУкраїна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Октамін Плюс
Виробник:ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров’я"
Форма випуску: Капсули у блістері №10, №10хЗ у коробках.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/6676/01/01 від 11.07.2007. Наказ № 392 від 11.07.2007
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 капсула містить валіну – 11,8 мг, ізолейцину – 10 мг, лейцину – 13,5 мг, лізину гідрохлориду – 16,8 мг, метіоніну – 10 мг, треоніну – 8,4 мг, триптофану – 5 мг, фенілаланіну – 11,5 мг, кальцію пантотенату – 0,9 мг;допоміжні речовини: кальцію стеарат, лактози моногідрат. 

Фармакотерапевтична група:Амінокислоти
Код АТС:A16AA20 - Комбінації
Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
Карієс викликає зубну інфекцію, яка може призвести до сепсису: стоматологи
Неправильне лікування зубної інфекції може призвес...
Як без хірургічного втручання зменшити варикозне розширення вен
Варикозне розширення вен, або варикоз, — це стан, ...
Реклама