Оптіве інструкція по застосуванню

Оптіве фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Оптіве краплі оч. по 10 мл у флак.-крап.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/10976/01/01 від 04.12.2015. Наказ № 821 від 04.12.2015
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 1 мл препарату містить кармелози натрію (тип 7H3SXF 10-15) 1,75 мг; кармелози натрію (тип 7M8SFPH) 3,25 мг; гліцерину 9 мг;допоміжні речовини: оксі-хлоро комплекс стабілізований [натрію хлорит, натрію хлорат, хлору діоксид]; еритритол, левокарнітин, кислота борна, натрію борат, декагідрат, натрію цитрат, дигідрат, калію хлорид, кальцію хлорид, дигідрат, магнію хлорид, гексагідрат, вода очищена.

Виробник:

Аллерган Сейлс ЛЛС, США

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються в офтальмології. Замінники сльозної рідини.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Кармелоза натрію не має фармакологічних рецептор-опосередкованих властивостей. Механізм дії препарату базується на його фізичних властивостях, які забезпечують зволожувальний ефект та підвищують стабільність ока. Казмелоза натрію збільшує в’язкість сльози та має псевдо-еластичні властивості. Оскільки кармелоза натрію є іонним полімером, який містить у собі карбоксильну та гідроксильну групи, його хімічна структура подібна до муцину в сльозовій плівці, і, таким чином, має мукоадгезивні властивості. Ці властивості стимулюють пролонговану стабільність ока, яка зменшує симптоми дефіциту сльози.ФармакокінетикаКармелоза натрію є фармакологічно інертною та не абсорбується системно.

Показання до застосування:

ОПТІВЕ® призначати як очний лубрикант при сухості очей.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якої з речовин препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Препарат призначений тільки для зовнішнього застосування.Щоб уникнути забруднення препарату та інфікування очей, не можна торкатися краєм флакона будь-яких поверхонь, а також ока. Слід закривати флакон після застосування.Не застосовувати, якщо флакон пошкоджений.Не застосовувати, якщо розчин у флаконі каламутний або змінив свій колір.Використати до дати, зазначеної на упаковці.

Особливості застосування:

Слід припинити застосування та звернутися до лікаря при появі болі в оці, зміні гостроти і чіткості зору, почервонінні та подразненні ока та якщо симптоми погіршуються і не зникають більше 72 годин. При заковтуванні препарату, негайно слід звернутися до лікаря. У разі появи БУДЬ-ЯКИХ НЕБАЖАНИХ РЕАКЦІЙ слід припинити лікування та звернутися за консультацією до лікаря.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Немає достатньо даних досліджень щодо застосування лікарського засобу ОПТІВЕ® протягом вагітності та у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Після застосування ОПТІВЕ® може відзначатися порушення чіткості зору, слід утриматися від управління транспортними засобами і механізмами до моменту повного відновлення чіткості зору.

Діти:

Ефективність і безпеку препарату ОПТІВЕ® у дітей не вивчали, тому препарат не слід застосовувати у педіатричній практиці.

Спосіб застосування та дози:

Препарат закапувати по 1-2 краплі в уражене око (очі) у разі необхідності. Супутне лікування очей слід проводити щонайменше через 5 хвилин після застосування ОПТІВЕ® для уникнення вимивання.

Передозування:

Оскільки кармелоза натрію є фармакологічно інертною та не абсорбується системно, системна інтоксикація не передбачається при місцевому передозуванні лікарського засобу ОПТІВЕ®. Також не передбачаються токсичні побічні реакції при випадковому системному передозуванні.

Побічні дії:

Усі побічні реакції, про які повідомлялося, мали легку форму та не перевищували 2 % усіх реакцій у пацієнтів, яких лікували лікарським засобом ОПТІВЕ®. Найчастішими побічними реакціями були гіперемія кон'юнктиви, гіперемія очна, сухість слизової оболонки ока, очний біль, свербіж слизової оболонки очей, еритема повіки, порушення чіткості зору, утворення кірочки на краю повік, фотофобія, реакції гіперчутливості, кропив’янка.Постмаркетингові дані.Нижче зазначені побічні реакції, про які повідомлялося у постмаркетинговий період: виділення з ока, подразнення ока, набряк повіки, відчуття чужорідного тіла, підвищена лакрімація, набрякання ока та підвищена чутливість.

Лікарська взаємодія:

Немає даних про взаємодію з іншими лікарськими засобами.

Термін придатності:

2 роки.Після першого розкриття флакону – 6 місяців.

Умови зберігання:

Флакон слід зберігати щільно закритим при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 3 або 10, або 15 мл препарату у флаконах-крапельницях з поліетилену низької щільності з кришками з ударостійкого полістиролу. По 1 флакону-крапельниці у картонній пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

ЗаявникАллерган, Інк. Місцезнаходження заявника2525 Дюпонт Драйв, Ірвайн, Каліфорнія 92612, США.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ S01XA20:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Оптіве
Виробник:Аллерган Сейлс ЛЛС, США
Форма випуску: По 3 або 10, або 15 мл препарату у флаконах-крапельницях з поліетилену низької щільності з кришками з ударостійкого полістиролу. По 1 флакону-крапельниці у картонній пачці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/10976/01/01 від 04.12.2015. Наказ № 821 від 04.12.2015
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: 1 мл препарату містить кармелози натрію (тип 7H3SXF 10-15) 1,75 мг; кармелози натрію (тип 7M8SFPH) 3,25 мг; гліцерину 9 мг;допоміжні речовини: оксі-хлоро комплекс стабілізований [натрію хлорит, натрію хлорат, хлору діоксид]; еритритол, левокарнітин, кислота борна, натрію борат, декагідрат, натрію цитрат, дигідрат, калію хлорид, кальцію хлорид, дигідрат, магнію хлорид, гексагідрат, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що застосовуються в офтальмології. Замінники сльозної рідини.
Код АТС:S01XA20 - Штучні сльози та інші індиферентні препарати
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
На капустяній дієті можна за тиждень схуднути на 6 кг
На капустяній дієті можна за тиждень схуднути на 6...
Вітамін D зміцнює імунітет, але не захищає від COVID-19: лікарі
Вітамін D відіграє важливу роль у підтримці імуніт...
Реклама