Пантенол 40 Мг (Dexpanthenol) інструкція із застосування

Пантенол 40 Мг фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Пантенол 40 Мг капсули м'як. желат. по 40 мг №30

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Др. Мюллер Фарма, Чеська Республіка

Фармакотерапевтична група:

Вітаміни. Прості препарати вітамінів. Декспантенол.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 капсула препарату міститьдекспантенолу  40 мг;допоміжні речовини: поліетиленгліколь 400 (макрогол 400), желатин, гліцерин, жовтий захід FCF, оранжево-жовтий S, (Е 110), титану диоксид (Е 117), вода очищена.

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

м'які желатинові капсули овальної форми зі швом, непрозорі, помаранчевого кольору, заповнені рідиною від безбарвного до світло-помаранчевого кольору з характерним запахом.

Виробник:

Др. Мюллер Фарма, Чеська Республіка

Фармакотерапевтична група:

Вітаміни. Прості препарати вітамінів. Декспантенол.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Декспантенол, активна речовина препарату, переходить у пантотенову кислоту, яка входить до складу коферменту А і відіграє важливу роль у процесах ацетилю-вання і окиснення, бере участь у вуглеводному, жировому обмінах і в синтезі ацетилхоліну. Виявляє вплив на утворення і функцію епітеліальної тканини, а також чинить деяку проти-запальну дію.Декспантенол незамінний для підтримки обміну речовин шкіри і слизових оболонок. Нормалізує слизову оболонку при застудах. Пригнічує появу різних дерматозів, які супроводжуються свербежем шкіри.Покращує стан шкіри голови і волосся, зменшує утворення лупи. Декспантенол є природ-ною складовою волосся. Зменшує ламкість, розшарування і випадання волосся. Запобігає механічним пошкодженням волосся при розчісуванні, сушінні феном і завивці, а також захищає від дії негативних факторів зовнішнього середовища (сонце, вітер). Покращує стан і зовнішній вигляд волосся, сприяє їх росту. Фармакокінетика. Пантенол і пантотенова кислота добре всмоктуються у шлунково-кишковому тракті, надходять в усі тканини організму і не метаболізуються. Також вони виявляються в клітинах шкіри і коренях волосся. Біля 70 % дозививодиться у незміненому вигляді з сечею, а решта – з калом.

Показання до застосування:

Випадання, ломкість і розшарування волосся, надмірне утворення лупи, підвищена екскреція сальних залоз, порушення росту волосся; екземи; висипи; кропив'янка; дерматози, які супроводжуються свербежем; запалення ясен; алергічний нежить; підвищене потіння рук і ніг.

Протипоказання:

Гемофілія, непрохідність кишечнику, підвищена чутливість до декспантенолу.Дитячий вік до 3 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Перешкод для прийому препарату у період вагітності та годування груддю немає.Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем або працювати з потенційно небезпечними механізмами.Препарат слід з обережністю назначати хворим із хронічною печінковою недостатністю.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Внутрішньо, після їди, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю води.Дорослим та дітям старше 15 років – по 2 капсули 3 раза на добу.Для дітей віком від 3 до 6 років – по 1 капсулі 1 раз на добу, від 6 до 12 років – по 1 капсулі 2 раза на добу, від 12 до 15 років – по 1 капсулі 3 рази на добу.Термін лікування – від 1 до 3 місяців.

Передозування:

Не відоме.

Побічні дії:

У поодиноких випадках можливі алергічні реакції (шкірний висип, почервоніння, свербіж).

Лікарська взаємодія:

Не відома.Умови та термін зберігання.Зберігати в сухому, темному і недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Термін придатності – 3 роки.

Термін придатності:

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

№ 30 у блістері, у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

М’які желатинові капсули.

Адреса

Поухов 182503 41 Градец КраловеЧеська Республіка.

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.