Пантенол Аерозоль (Dexpanthenol) інструкція із застосування

Пантенол Аэрозоль фото, інструкція
Дозування:
Пантенол Аерозоль піна н/ш, 50 мг/г по 116 г у конт.
Виробник:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

аерозоль

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Мікрофарм, ТОВ

Фармакотерапевтична група:

Препарати для лікування ран та виразок

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: декспантенол;1 г препарату містить декспантенолу 50 мг (без урахування пропеленту) (у перерахуванні на 100 % речовину); допоміжні речовини: спирт цетостеариловий (тип А) емульгований, макроголгліцерол кокоат, метилпарагідроксибензоат (Е218), пропіленгліколь, калію дигідрофосфат, натрію гідрофосфат додекагідрат, вода очищена, тетрафторетан.

Лікарська форма:

аерозоль

Виробник:

Мікрофарм, ТОВ

Фармакотерапевтична група:

Препарати для лікування ран та виразок

Показання до застосування:

Застосовується при різних ушкодження шкіри та слизових оболонок, у тому числі при саднах, опіках, асептичних післяопераційних ранах, трансплантації шкіри, бульозному та пухирчастому дерматитах.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Контейнер під тиском. Запобігати впливу прямих сонячних променів і нагріванню понад 50 °C. Не розкривати і не спалювати навіть після повного використання піни, викидати лише після повного випускання газу. Не розпиляти поблизу відкритого вогню або розпечених предметів.При першому застосуванні препарату необхідно добре струснути контейнер, випустити першу порцію до появи піни і тільки потім наносити препарат на уражену поверхню.Необхідно уникати потрапляння піни в очі. При випадковому потраплянні піни в очі їх слід промити водою.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Пантотенат проникає крізь плацентарний бар’єр шляхом активного транспортного процесу і виділяється у грудне молоко пропорційно до його поглинання.Оскільки системна доступність декспантенолу після місцевого застосування невідома, при необхідності застосування Пантенолу аерозолю у період вагітності або годування груддю на великі ділянки шкіри слід добре зважити користь від застосування препарату для матері і можливий ризик для плода/дитини. Протягом вагітності можливе застосування препарату за призначенням лікаря. При застосуванні для лікування тріщин сосків в період годування груддю препарат слід змити перед годуванням.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Спеціальні застереження відсутні.

Діти:

Дітям препарат слід застосовувати за призначенням лікаря та під наглядом дорослих.

Спосіб застосування та дози:

Пантенол аерозоль рівномірно розпиляти на ушкоджену ділянку один або кілька разів на добу.Розпилюючи препарат, тримайте контейнер вертикально, клапаном догори. Щоб отримати якісну піну, потрібно енергійно струшувати контейнер перед кожним застосуванням, особливо якщо його не використовували протягом тривалого часу. Якщо препарат застосовується вперше, спочатку може розпилюватися лише пропелент, перш ніж утвориться піна. Насадку підводять до ураженої ділянки і плавно натискають на неї, рівномірно розпилюючи препарат на уражену ділянку з відстані 10-20 см протягом 1-2 секунд. Тривалість лікування залежить від виду та перебігу захворювання і визначається після консультації з лікарем.Якщо Пантенол аерозоль застосовувати на ділянку обличчя, його не слід розпилювати безпосередньо на обличчя. Бажано розпилити препарат на руку і розподілити його на відповідній частині обличчя. Не розпилювати препарат в очі, безпосередньо в рот або в ніс.

Передозування:

При застосуванні Пантенолу аерозолю відповідно до інструкції передозування малоймовірне. У випадку застосування великої кількості препарату внутрішньо токсичні ефекти не очікуються. При виникненні шлунково-кишкових розладів лікування симптоматичне.

Побічні дії:

Алергічні реакції, включаючи контактний дерматит, алергічний дерматит, свербіж, еритема, екзема, висипання, кропив'янка, подразнення шкіри та пухирці.

Лікарська взаємодія:

При застосуванні Пантенолу аерозолю взаємодія з іншими лікарськими засобами невідома.

Термін придатності:

2 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 оС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 58 г або 116 г в контейнерах алюмінієвих.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.