Паркон інструкція по застосуванню

Паркон фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Паркон комплект: спрей наз., флак. №4
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/2876/01/01 від 14.03.2005. Наказ № 130 від 28.03.2005
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 мл розчину містить 0,1 мг перекису водню;допоміжні речовини (розчин стабілізаторів) кислота бензойна; маніт; динатрієва сіль кислоти етилендіамінтетраоцтової (трилон Б), вода очищена.

Основні фізико-хімічні властивості:

безбарвна, прозора рідина, без запаху;

Виробник:

Русичі-Фарма, ТОВ, Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Антисептичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Протипаркінсонічний засіб рефлекторної дії. Основна діюча речовина - низькодозований перекис водню. Діє переважно на рецептори вомероназального органу, що знаходиться в носовій порожнині. Ці рецептори мають прямі анатомічні і функціональні зв'язки з проміжним мозком і базальними гангліями, нейрохімічні зміни в яких мають прямий та непрямий вплив на виникнення і розвиток хвороби Паркінсона, а також деяких інших порушень екстрапірамідної системи головного мозку.Перекис водню в концентрації, що вводиться, системної дії не має. Перекис водню, що аплікується в ділянці рецепторів носової порожнини, рефлекторнимшляхом індукує ендогенні механізми інгібування, переважно МАО-В базальних гангліїв. Крім того, один з механізмів дії пов'язаний з активацією дофамінових рецепторів (результат пригнічення лактотропної функції аденогіпофіза).Одночасно індукуються ендогенні механізми інгібування МАО-А гіпоталамуса, з чим можуть бути пов'язані антидепресивні ефекти препарату.Під впливом препарату зменшується тремор, ригідність, пропульсія при ходьбі, сальність шкіри і маскоподібність обличчя, монотонність мови, збільшується можливість побутового самообслуговування.Фармакокінетика. Протягом декількох мікросекунд після нанесення перекис водню руйнується каталазою, що міститься в носовому слизі, з утворенням води і молекулярного кисню. Системної дії не має.

Показання до застосування:

У складі комплексної терапії паркінсонізму різного генезу (переважно тремтильної форми).

Протипоказання:

Гіперчутливість до складових речовин препарату, ниркова недостатність.

Особливості застосування:

З обережністю застосовувати при тяжкій серцевій недостатності, геморагічному інсульті, тромбофлебіті.Препарат меншою мірою ефективний при акінетичній та ригідній формі синдрому паркінсонізму.Тривале застосування дозволяє значно зменшити дозу основного протипаркінсонічного препарату, аж до його відміни.Досвід застосування для лікування дітей, вагітних і жінок, які годують груддю, відсутній.

Спосіб застосування та дози:

До складу препарату входять: розчин 1, який містить перекис водню, та розчин 2 (розчин стабілізаторів), який містить кислоту бензойну, маніт, динатрієву сіль кислоти етилендіамінтетраоцтової (трилон Б). Спосіб приготування лікарського розчину:1. а) для поліетиленового тюбика-крапельниці (розчин 1): докрутити до упору захисний ковпачок для одержання краплинного отвору. Ввести наконечник тюбика-крапельниці в попередньо відкритий скляний флакон з розчином стабілізаторів, який додається (розчин 2). Надавлюючи на бічні стінки поліетиленового тюбика-крапельниці, видавити весь вміст у скляний флакон;б) для пластикового флакона з кришкою-крапельницею (розчин 1): відвернути захисний ковпачок з голівки і ввести наконечник кришки-крапельниці в попередньо відкритий скляний флакон з розчином стабілізаторів, який додається (розчин 2). Надавлюючи на бічні стінки пластикового флакона, видавити весь вміст у скляний флакон;2. На скляний флакон нагвинтити пробку-помпу, обережно струснути флакон для перемішування рідини. Придержуючи пальцями широкий обідок пробки-помпи, зняти з пробки-помпи захисний ковпачок, направити вертикально вгору і 2-3 рази натиснути на широкий обідок пробки-помпи для пробного випуску розпиленої рідини в повітря (це необхідно для заповнення розпилювальної голівки лікарською сумішшю). Препарат готовий до вживання. Спрей назальний упорскують дорослим по 2 рази в кожну ніздрю з інтервалом між упорскуваннями 10-15 сек 3 рази на добу (ранком, удень і ввечері) незалежно від прийому їжі і стану носоглотки (нежить не є протипоказанням для упорскування). Курс лікування триває від 4 тижнів до 4 місяців і більше (при позитивній динаміці). Між курсами можливі перерви в лікуванні до 3 тижнів.

Передозування:

Про передозування повідомлень немає.

Побічні дії:

Минущий головний біль, риніт.

Лікарська взаємодія:

Не рекомендується одночасне застосування з необоротними інгібіторами МАО-В (селегіліном і його похідними).

Термін придатності:

Зберігати у недоступному для дітей, прохолодному, захищеному від світла місці при температурі 8-15 °С.Термін придатності – 2 роки.Термін придатності після приготування готового розчину (після змішування розчинів 1 і 2) – 1 місяць.

Форма випуску / упаковка:

Один комплект містить: тюбик–крапельницю (або пластиковий флакон із кришкою–крапельницею), флакон із темного скла з розчинником, пробку–помпу в пакеті з поліетиленової плівки, упаковані у пачку з картону або хром–ерзазацу.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаФорма випускуСпрей назальний.АдресаТОВ “РУСИЧІ-ФАРМА”: Російська Федерація, 115432, м.Москва, вул. Трофімова, буд.1/17;ТОВ “ПАРКІНФАРМ: Російська Федерація, 119034, м.Москва, Бариківський
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Паркон
Виробник:Русичі-Фарма, ТОВ, Російська Федерація
Форма випуску: Один комплект містить: тюбик–крапельницю (або пластиковий флакон із кришкою–крапельницею), флакон із темного скла з розчинником, пробку–помпу в пакеті з поліетиленової плівки, упаковані у пачку з картону або хром–ерзазацу.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/2876/01/01 від 14.03.2005. Наказ № 130 від 28.03.2005
Міжнародне непатентоване найменування:Hydrogen peroxide
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 мл розчину містить 0,1 мг перекису водню;допоміжні речовини (розчин стабілізаторів) кислота бензойна; маніт; динатрієва сіль кислоти етилендіамінтетраоцтової (трилон Б), вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Антисептичні засоби.
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Потріскані стопи ніг: від гіпотиреозу до раку крові
Які ще захворювання може вказувати суха шкіра п'ят...
Цей природний засіб може знизити рівень артеріального тиску до 12 мм рт. ст.
Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі «Фі...
Реклама