Полімінерол (Mono) інструкція із застосування

Полиминерол фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Полімінерол рідина по 100 мл у флак.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

рідина

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Лавена АТ, Болгарія

Фармакотерапевтична група:

Антисептичні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

100 мл розчину містять 124 г солей Поморійського озера;

допоміжні речовини: натрію сахарин, спирт етиловий 96%, ментол, тимол, вода питна.

Лікарська форма:

рідина

Основні фізико-хімічні властивості:

опалесцентний світло-жовтого кольору розчин, зі слабким тимолово-ментоловим запахом;

Виробник:

Лавена АТ, Болгарія

Фармакотерапевтична група:

Антисептичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.

Дія Полімінеролу на змінені хворобою тканини досить різноманітна. Основною є його протизапальна дія, а саме: послаблення ексудативних проявів запалення: набряк, почервоніння, нагноєння, кровотеча та ін., безбактерицидного або бактеріостатичного ефекту. Полімінерол активізує процес регенерації у тканинах (грануляцію, епітелізацію), підвищує фагоцитарну активність крові, виявляє слабку анестетичну дію, зменшує проникність кровоносних судин, не порушуючи антибіоз у ротовій порожнині.

Фармакокінетика.

Не вивчалася.Показання для застосування. Усі види амфодонтопатії у початковій та прогресуючій фазах. Кровоточиві форми гінгівіту та амфодонтозу.

Показання до застосування:

Усі види амфодонтопатії у початковій та прогресуючій фазах. Кровоточиві форми гінгівіту та амфодонтозу.

Протипоказання:

Не встановлені.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Можна застосовувати вагітним та жінкам у період лактації.

Не впливає на репродуктивні функції, немає тератогенного ефекту.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає на працездатність водіїв та машиністів.

Спосіб застосування та дози:

Лікування Полімінеролом починають після видалення зубного каменя. Перед кожним сеансом очищують міжзубний простір та ясенні кишені (якщо такі є).

Катаральні гінгівіти звичайно минають після кількох полоскавань рота розведеним розчином препарату (одна частина Полімінеролу в 4 - 5 частинах води). Хворий сам робить полоскання вдома або на роботі, хоча б 3 рази на день протягом 10 хв, після чого рекомендується не прополоскувати рот водою. У більш тяжких випадках необхідно накласти на ясна пов’язку з нерозведеного Полімінеролу, змішаного з флетчером (стоматологічною пастою). Для цього у чашці або ступці змішують флетчер з Полімінеролом і замішують рукою на долоні до консистенції м’якого тіста. Його наносять на марлеві смужки, які накладають на ясна, залишаючи марлю із зовнішнього боку. З боку ротової порожнини пальцем наносять ту ж суміш. Пов’язка затвердне через кілька хвилин, і її знімають через 2 - 3 год або через добу. Пов’язку може зняти сам хворий, якщо флетчер затвердіє дуже швидко, суміш наносять шпателем на ясна відразу після замішування і покривають марлею.

При ульцерозному та гіпертрофічному гінгівіті лікування розпочинають з накладання пов’язок, закладаючи у міжзубний простір вату, змочену препаратом, а за наявності ясенних сосочків, які відшарувалися, або ясенних карманів у них закладають пухкі ватні дренажі. Пов’язки накладають через день, рекомендується щоденне полоскання рота розведеним розчином Полімінеролу.

Початкові фази амфодонтозу лікують накладанням пов’язок і полосканнями, як і при гінгівітах. Лікування можна проводити тільки дренажами або тільки пов’язками, їх комбінація дає найшвидший ефект.

Курс лікування становить 10 - 15 пов’язок залежно від тяжкості захворювання. Пов’язки накладають через день, останні 4 - 5 процедур – 2 рази на тиждень. Якщо лікування здійснювати тільки за допомогою дренажів, на початку курсу їх роблять щодня, а потім через 20 - 30 днів.

При проведенні лікування слід використовувати м’яку зубну щітку і обережно очищувати порожнину рота. Рекомендується використання зубної пасти “Полімінерол” і вживання висококалорійної і вітамінізованої їжі. Залежно від захворювання додатково рекомендується приймати вітаміни А, В1, D, E.

Полоскання можна використовувати з метою профілактики при схильності до захворювань ясен.

Передозування:

Не існує загрози передозування.

Побічні дії:

Не спостерігалася.

Термін придатності:

3 роки. 

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі 15 - 30°С. Після відкриття флакона використати протягом 90 днів.

Форма випуску / упаковка:

Рідина у флаконах по 100 мл.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.