Прегнакеа інструкція по застосуванню

Прегнакеа фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Прегнакеа капсули №30 (15х2)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3080/01/01 від 14.05.2010. Наказ № 406 від 14.05.2010
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 1 капсула містить: Вітаміни та мікроелементи Форма та кількість, в якій компоненти представлені у препараті   бета-каротин бета каротин 4,2 мг, вітамін D3 холекальциферол (100МО) 2,5 мкг, вітамін Е D-α-токоферилсукцинат 21 мг 20 мг, вітамін В1 тіаміну мононітрат 3,6 мг 3 мг, вітамін В2 рибофлавін 2 мг, вітамін В6 піридоксину гідрохлорид 10 мг, вітамін В12 ціанокобаламін 6 мкг, вітамін К вітамін К 200 мкг, вітамін Вс (В9) фолієва кислота 400 мкг, вітамін В3 нікотинамід 20 мг, вітамін С аскорбінова кислота 73 мг 70 мг, залізо заліза фумарат 63,3 мг 20 мг, цинк цинку сульфат гептагідрат 41 мг 15 мг, магній магнію оксид 248 мг 150 мг, йод калію йодид 183 мкг 140 мкг, мідь міді сульфат пентагідрат 2,8 мг 1 мг допоміжні речовини: желатин, титану діоксид (Е 171), вода очищена, заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172).

Виробник:

Вітабіотікс Лтд, Великобританія

Фармакотерапевтична група:

Полівітаміни з добавками. Полівітаміни з іншими мінералами.

Показання до застосування:

Дефіцит вітамінів і мінералів в організмі, особливо під час вагітності та годування груддю в т. ч. жінкам, які планують народжувати дитину.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, сої, арахісу. Перніціозна анемія. гіпервітаміноз А, D, порушення функції нирок, нефролітіаз, уролітіаз, порушення обміну заліза та/або міді, гіперкальціємію, гіперкальціурію, гіпермагніємію.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Перед початком прийому препарату порадьтеся з лікарем-гінекологом. Не слід перевищувати рекомендовані дози Прегнакеа та застосовувати одночасно з іншими лікарськими засобами, деякими харчовими продуктами (печінка та продукти з печінки) або напоями, що містять велику кількість вітаміну А та/або D, E, заліза та міді, щоб запобігти передозування цих вітамінів та мікроелементів.У період вагітності для запобігання ризику тератогенного эфекту добова доза ретинолу пальмітату (вітаміну А) не повинна перевищувати 5000 МО вітаміну A. У період вагітності не слід перевищувати добову дозу вітаміну D3 у 600 МО. Вітамін D3 і його метаболіти можуть потрапляти у грудне молоко. Необхідно брати до уваги надходження вітаміну D3 і кальцію в організм матері і дитини з інших джерел. При прийомі інших препаратів, що містять вітамін D, необхідно забезпечити моніторинг рівня кальцію в крові. Фолієва кислота, вітамін В12 та залізо можуть маскувати певні форми анемії.Оскільки препарат містить йод, особам з захворюваннями щитовидної залози, слід проконсультуватися з лікарем, щодо доцільності застосування препарату З обережністю застосовують у хворих на виразкову хворобу шлунка та дванадцятипалої кишки (у зв’язку з можливим підвищенням кислотності шлункового соку); у хворих на ішемічну хворобу серця та у хворим на цукровий діабет При тривалому застосуванні Прегнакеа необхідно контролювати функцію підшлункової залози.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Препарат не показаний для лікування дітей.

Спосіб застосування та дози:

Приймати 1 капсулу на день. Для кращого засвоєння препарату капсули слід приймати після основної їжі, запивати склянкою води або холодного напою. Капсули не розжовувати. Не слід перевищувати рекомендовану дозу.Термін лікування залежить від стану організму хворого і визначається індивідуально.

Передозування:

При прийомі згідно з інструкцією передозування малоймовірне.Випадки передозування здебільшого пов'язані з супутнім застосуванням високих доз монопрепаратів або мультивітамінів. Гостре або довготривале передозування може спричинити гіпервітаміноз А та D, гіперкальціємію, а також токсичну дію заліза та міді.Ознакою гострого отруєння можуть бути такі неспецифічні симптоми, як головний біль, що починається раптово, пригнічення свідомості та шлунково-кишкові розлади: запор, пронос, нудота та блювання.Якщо виникають такі симптоми, прийом препарату необхідно припинити. Лікування симптоматичне.

Побічні дії:

При застосуванні препарату у рекомендованих дозах дуже рідко можливі побічні реакції:Порушення з боку імунної системи: у осіб з підвищеною чутливістю - алергічні реакції, включаючи анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, гіпертермія та ін..Зміни з боку шкіри та підшкірної клітковини: шкірні висипання, кропив’янка, відчуття свербежу, почервоніння шкіри.Шлунково-кишкові розлади: диспепсичні розлади, нудота, блювання, біль в шлунку, нудота, діарея, запор.Інші: можливе легке забарвлення сечі в жовтий колір. Цей ефект безпечний для здоров'я та є наслідком вмісту у препараті вітаміну В2. Препарат містить залізо, що може призводити до забарвлення випорожнень у чорний колір. Цей ефект є безпечним та не має жодного клінічного значення.

Лікарська взаємодія:

При одночасному застосуванні Прегнакеа з іншими препаратами рекомендується порадитися з лікарем.Описані випадки взаємодії окремих складових препарату з іншими лікарськими засобами:— пероральне застосування препаратів заліза пригнічує всмоктування тетрациклінів із шлунково-кишкового тракту та навпаки, що призводить до зниження сироваткової концентрації як антибіотика, так і заліза; якщо одночасне призначення препаратів є необхідним, пацієнти мають застосовувати тетрациклін через 2 години після або за 2 години до перорального прийому заліза;— застосування антацидів одночасно з пероральними препаратами заліза може знижувати всмоктування останнього; між прийомом антацидів та препаратів заліза необхідно витримати інтервал три години;— препарати, що містять магній, мідь або цинк, можуть погіршувати всмоктування антибіотиків та противірусних засобів, призначених перорально, що призводить до зниження їх концентрації; хворим, які приймають обидва препарати, необхідно розділити їх прийом принаймні 1 або 2 годинами;— повідомлялося, що препарати, які містять вітамін Е, хворим, які отримують антикоагулянти або ліки, які впливають на агрегацію тромбоцитів, необхідно застосовувати з обережністю;— одночасне лікування проносними може зменшувати шлунково-кишкове всмоктування вітамінів.

Термін придатності:

3 роки. Не слід застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25°С в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

15 капсул у блістері, 2 або 6 блістерів у картонній коробці; 4 або 7 капсул у блістері, 1 блістер у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Назва і місцезнаходження заявникаВітабіотікс Лтд., 1 Епслі Уей, Лондон NW2 7HF, Великобританія / Vitabiotics Ltd., 1 Apsley Way, London NW2 7HF, United Kingdom. Особливі застереженняВагітність та лактація. Препарат показаний для лікування вагітних і жінок, які годують груддю.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Прегнакеа
Виробник:Вітабіотікс Лтд, Великобританія
Форма випуску: 15 капсул у блістері, 2 або 6 блістерів у картонній коробці; 4 або 7 капсул у блістері, 1 блістер у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/3080/01/01 від 14.05.2010. Наказ № 406 від 14.05.2010
Міжнародне непатентоване найменування:Multivitamins and other minerals, incl. combinatio
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: 1 капсула містить: Вітаміни та мікроелементи Форма та кількість, в якій компоненти представлені у препараті   бета-каротин бета каротин 4,2 мг, вітамін D3 холекальциферол (100МО) 2,5 мкг, вітамін Е D-α-токоферилсукцинат 21 мг 20 мг, вітамін В1 тіаміну мононітрат 3,6 мг 3 мг, вітамін В2 рибофлавін 2 мг, вітамін В6 піридоксину гідрохлорид 10 мг, вітамін В12 ціанокобаламін 6 мкг, вітамін К вітамін К 200 мкг, вітамін Вс (В9) фолієва кислота 400 мкг, вітамін В3 нікотинамід 20 мг, вітамін С аскорбінова кислота 73 мг 70 мг, залізо заліза фумарат 63,3 мг 20 мг, цинк цинку сульфат гептагідрат 41 мг 15 мг, магній магнію оксид 248 мг 150 мг, йод калію йодид 183 мкг 140 мкг, мідь міді сульфат пентагідрат 2,8 мг 1 мг допоміжні речовини: желатин, титану діоксид (Е 171), вода очищена, заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид чорний (Е 172).

Фармакотерапевтична група:Полівітаміни з добавками. Полівітаміни з іншими мінералами.
Код АТС:A11AA03 - Полівітаміни з іншими мінералами, включаючи комбінації
Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
FDA: диклофенак викликає порушення серця
Диклофенак — це препарат із групи НПЗЗ (нестероїдн...
Господарське мило допоможе усунути запах поту та захистить від інфікування
Господарське мило містить мийні речовини, які допо...
Реклама