Про-Симбіофлор (Combined drugs) інструкція із застосування

Про-Симбиофлор фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Про-Симбіофлор краплі ор., сусп. по 50 мл у флак.-крап.
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

краплі

Виробник:

Безпосереднє виробництво: СимбіоФарм ГмбХ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Імуностимулятори.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 1 мл суспензії містить: Escherichia coli бактерії (стерильний аутолізат) 1,5-4,5 х 107 бактерій, Enterococcus faecalis бактерії (стерильний аутолізат) 1,5-4,5 х 107 бактерій; допоміжні речовини: лактоза моногідрат, натрію карбонат декагідрат, натрію хлорид, магнію сульфат гептагідрат, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, живильне середовище (пептон казеїновий, дріжджів екстракт, натрію хлорид, глюкоза моногідрат) і вода очищена.1 мл препарату містить 14 крапель.

Лікарська форма:

краплі

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

СимбіоФарм ГмбХ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Імуностимулятори.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Корекція дисбіотичних порушень при різних захворюваннях.

Протипоказання:

Невідомі.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Про-Симбіофлор не містить стабілізаторів, тому при порушенні умов зберігання легко контамінується. Такої контамінації слід уникати шляхом короткотривалого відкривання флакона, під час використання препарат обережно накапувати з флакона, щоб краплі капали одна за одною. Не торкатися крапельниці. З метою полегшення звільнення крапель на початку та в кінці застосування необхідно постукувати по флакону та тримати його під кутом. Швидкість капання можна регулювати шляхом зміни кута, під яким тримається флакон.Препарат містить лактозу, тому пацієнти з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не повинні застосовувати препарат.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Тератогенний ефект препарату невідомий. Під час вагітності або годування груддю рекомендується застосовувати тільки після оцінки лікарем співвідношення користі/ризику.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Невідома.

Діти:

Препарат рекомендований для застосування дітям від народження.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим: на початку лікування приймати по 5 крапель 3 рази на добу протягом 2 тижнів, поступово збільшуючи по 2 краплі кожні два дні до 20 крапель, 3 рази на добу. Максимальна добова доза – 60 крапель.Дітям: новонародженим і у віці до 3 років на початку лікування приймати по 2 краплі 2 рази на добу, протягом тижня збільшуючи до 6 крапель 2 рази на добу; від 3 до 6 років на початку лікування приймати по 3 краплі 2 рази на добу, протягом тижня збільшуючи до 7 крапель 2 рази на добу; від 6 років на початку лікування приймати по 4 краплі 2 рази на добу, протягом тижня збільшуючи до 10 крапель 2 рази на добу.Перед застосуванням препарат 5 разів вертикально збовтати, у результаті чого він набуває каламутнуватого вигляду. Разову дозу розчинити у 30 мл води та приймати з їжею.Курс лікування − 4-6 тижнів. При необхідності після консультації лікаря термін лікування можна продовжити.

Передозування:

Не відзначалось.

Побічні дії:

Іноді на початку лікування виникають ознаки метеоризму, біль у верхній частині кишечнику, послаблення випорожнення. У таких випадках рекомендується повільніше збільшувати кількість крапель або зменшити разову дозу вдвічі до зникнення вищезгаданих симптомів.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Лікарська взаємодія:

Термін придатності:

2 роки; після розкриття флакона – 3 тижні.

Умови зберігання:

Флакон до першого розкриття зберігати при температурі від +2 0С до +30 0С.Після кожного використання флакон одразу щільно закривати і зберігати в холодильнику, не допускаючи заморожування. Після розкриття флакона препарат придатний для використання протягом 3 тижнів. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Картонна коробка містить флакон-крапельницю з 50 мл препарату.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Додаткові дані

Дозування:
Про-Симбіофлор краплі ор., сусп. по 50 мл у флак.-крап.
Реєстрація:
№ UA/3035/01/01 від 01.09.2010. Наказ № 751 від 01.09.2010
МНН:
Фарм. група:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.