Про-Симбіофлор краплі інструкція по застосуванню

Про-Симбіофлор краплі фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Про-Симбіофлор краплі ор., сусп. по 50 мл у флак.-крап.
Виробник:
Реєстрація:
UA/3035/01/01 від 08.11.2017
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 09.09.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 1 мл суспензії містить: стерильний бактеріальний лізат виготовлений із Escherichia coli бактерії 1,5-4,5 х 107 бактерій, Enterococcus faecalisбактерії 1,5-4,5 х 107 бактерій;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; натрію карбонат декагідрат; натрію хлорид, магнію сульфат гептагідрат; калію хлорид; кальцію хлорид дигідрат; магнію хлорид гексагідрат; живильне середовище (пептон казеїновий, дріжджів екстракт, натрію хлорид, глюкоза моногідрат) і вода очищена.

1 мл препарату містить 14 крапель.

Виробник:

СимбіоФарм ГмбÐ /

Місцезнаходження виробника:

Ауф ден Люппен 10, 35745 Херборн, НімеччинÐ /

Auf den Lüppen 10, 35745 Herborn,Germany.

Фармакотерапевтична група:

Інші імуностимулятори. Антидіарейні мікроорганізми

Фармакологічні властивості:

Механізм дії

Два види бактерій, Enterococcus faecalis та Escherichia coli, з яких виробляється діюча речовина препарату Про-Симбіофлор, є частиною здорової флори кишечнику людини. Діюча речовина препарату Про-Симбіофлор — це бактеріальний лізат, що отримується шляхом руйнування цих видів бактерій.

Дослідження із застосуванням лімфоцитів периферичної крові людини показали, що Про-Симбіофлор проявляє імунорегулюючу дію.

Клінічна ефективність і безпека

Плацебо-контрольоване, рандомізоване, подвійне сліпе клінічне дослідження з участю близько 300 пацієнтів із подразненням кишечнику показало дуже добру або добру успішність лікування у 67,6 % пацієнтів, яким застосовували Про-Симбіофлор, та в 47,6 % пацієнтів, яких лікували плацебо (р< 0,01).

Застосування Про-Симбіофлору приблизно 300 новонародженим (віком від 5 тижнів до 7 місяців) з дозуванням 10 крапель 3 рази на добу протягом 6 місяців для профілактики атопічного дерматиту виявилося безпечним.

Показання до застосування:

Функціональні порушення шлунково-кишкового тракту та синдром подразненого кишечнику.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Про-Симбіофлор не містить стабілізаторів, тому при порушенні умов зберігання легко контамінується. Такої контамінації слід уникати шляхом короткотривалого відкривання флакона, під час використання препарат обережно накапувати з флакона, щоб краплі капали одна за одною. Не торкатися крапельниці. З метою полегшення звільнення крапель на початку та в кінці застосування необхідно постукувати по флакону та тримати його під кутом. Швидкість капання можна регулювати шляхом зміни кута, під яким тримається флакон.Препарат містить лактозу, тому пацієнти з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не повинні застосовувати препарат.

Особливості застосування:

Про-Симбіофлор не містить стабілізаторів, тому при порушенні умов зберігання легко контамінується. Такої контамінації слід уникати шляхом короткотривалого відкривання флакона, під час використання препарат обережно накапувати з флакона, щоб краплі капали одна за одною. Не торкатися крапельниці! З метою полегшення звільнення крапель на початку та в кінці застосування необхідно постукувати по флакону та тримати його під кутом. Швидкість капання можна регулювати шляхом зміни кута, під яким тримається флакон.

Препарат містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати препарат.

Перед встановленням діагнозу синдрому подразненого кишечнику, необхідно виключити всі можливі органічні причини шлунково-кишкових розладів.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Тератогенний ефект препарату невідомий. У період вагітності або годування груддю рекомендується застосовувати тільки після оцінки лікарем співвідношення користі/ризику.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Про-Симбіофлор немає жодного або має незначний влив на здатність керувати транспортними засобами та іншими механізмами.

Діти:

Препарат рекомендований для застосування дітям від 3 років.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим: на початку лікування приймати по 5 крапель 3 рази на добу протягом 2 тижнів, поступово збільшуючи по 2 краплі кожні два дні до 20 крапель, 3 рази на добу. Максимальна добова доза — 60 крапель.

Дітям дозу визначає лікар індивідуально, зазвичай на початку лікування слід приймати 5 крапель на добу, протягом 2 тижнів збільшуючи до 10 крапель 3 рази на добу.

Якщо на початку лікування з’являються ознаки метеоризму, здуття та дискомфорту у верхній частині живота, необхідно зменшити дозу, або повільніше збільшувати кількість крапель.

Перед застосуванням препарат 5 разів вертикально збовтати, у результаті чого він набуває каламутнуватого вигляду. Разову дозу розчинити у 30 мл води та приймати з їжею.

Курс лікування — 8 тижнів. При необхідності після консультації лікаря термін лікування можна продовжити.

Передозування:

Не відзначалося.

Побічні дії:

Нечасто (≥1/1000 до <1/100) виникають ознаки метеоризму, здуття, дискомфорт у верхній частині живота. У таких випадках рекомендується зменшити дозу або повільніше збільшувати кількість крапель.

Лікарська взаємодія:

Невідома.

Термін придатності:

2 роки.

Після першого розкриття флакона — 4 тижні.

Умови зберігання:

Флакон до першого розкриття зберігати при температурі не вище 30 °С. Не заморожувати. Щільно закрити флакон одразу після застосування і зберігати в холодильнику при температурі 2 °С — 8 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Картонна коробка містить флакон-крапельницю з 50 мл препарату.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ L:

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІЛікарські препарати при тяжких...
ГРВІ у дітей
Поширеність респіраторних вірусівПричини частих ГР...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама