Проктозол (Combined drugs) інструкція із застосування

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

супозиторії

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Лекхім, ПрАТ, м. Харків

Фармакотерапевтична група:

Засоби для лікування геморою та анальних тріщин для місцевого заст. Кортикостероїди. Флуокортолон.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: вufexamac, віsmuthi subgalate, lidocaine;1 супозиторій містить 0,25 г (250 мг) буфексамаку, 0,1 г (100 мг) вісмуту субгалату, 0,01 г (10 мг) лідокаїну гідрохлориду;допоміжні речовини: титану діоксид (E 171), твердий жир.

Лікарська форма:

супозиторії

Виробник:

Лекхім, ПрАТ, м. Харків

Фармакотерапевтична група:

Засоби для лікування геморою та анальних тріщин для місцевого заст. Кортикостероїди. Флуокортолон.

Показання до застосування:

Геморой I та II ступенів, тріщини анального отвору (гострі анальні тріщини), гострі і хронічні екземи анального отвору, запальні процеси у ділянці анального отвору і прямої кишки (проктит).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якої зі складових частин препарату; специфічні шкірні процеси у місці застосування (сифіліс, туберкульоз); контактні алергічні реакції та атопічний дерматит в анамнезі.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Одночасне застосування препарату Проктозол і презерватива може призвести до зниження його еластичності та стійкості до розриву, що зменшує його надійність.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Немає клінічного досвіду застосування препарату Проктозол у період вагітності або годування груддю, тому препарат не застосовують у дані періоди.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Дослідження не проводилися.

Діти:

Немає клінічного досвіду застосування препарату Проктозол дітям, тому його не призначають пацієнтам цієї вікової категорії.

Спосіб застосування та дози:

Перед початком лікування слід порадитися з лікарем.Вводити в анальний отвір по 1 супозиторію 2 рази на добу, по можливості – після випорожнення. Після поліпшення стану достатньо 1 супозиторія на добу. Препарат застосовують до вщухання гострих проявів.Лікування препаратом триває не довше 7 днів. Для тривалішого лікування слід застосовувати препарати, які не містять місцевих анестетиків.Якщо ознаки захворювання не зникають або ж стан здоров'я погіршився чи виникли небажані явища, слід звернутися до лікаря за консультацією щодо подальшого лікування.

Передозування:

Дані щодо передозування препаратом Проктозол невідомі та малоймовірні, якщо препарат застосовують відповідно до рекомендацій.При перевищенні рекомендованих доз можливе посилення небажаних реакцій, описаних у розділі Побічні ефекти. Лікування – відміна препарату, симптоматична терапія. Обов'язково слід звернутися до лікаря.

Побічні дії:

Рідкісні: у результаті гіперчутливості до будь-якого компонента препарату можуть виникати шкірні реакції, такі як набрякання шкіри з наступним утворенням пухирців, можуть спостерігатися виділення, лущення та печіння. Також до цих реакцій можуть бути залучені ділянки шкіри, які не підлягали лікуванню. У рідких випадках ці симптоми можуть бути чітко виражені.Дуже рідкісні: можуть бути уражені обширні ділянки шкіри внаслідок гіперчутливості до компонентів препарату.Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату зазвичай проявляється у вигляді локального подразнення (почервоніння, свербіж). При виникненні будь-яких небажаних реакцій обов'язково слід припинити застосування препарату та звернутися до лікаря.

Лікарська взаємодія:

Дані відсутні.При прийомі будь-яких інших лікарських засобів обов'язково слід звернутися за консультацією до лікаря щодо можливості застосування препарату.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

У захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище +15 °C.

Форма випуску / упаковка:

По 5 супозиторіїв у блістері, по 1 або 2 блістери у пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.