Протект-Флавозід інструкція по застосуванню

Протект-Флавозід фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Протект-Флавозід краплі по 25 мл у конт.-крап.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/9170/01/01 від 01.03.2006. Наказ № 686 від 27.11.2008
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 мл препарату містить не менше 0,32 мг флавоноїдів у перерахунку на рутин, не менше 0,3 мг суми карбонових кислот у перерахунку на яблучну кислоту, які одержані з диких злаків Deschampsia caespitosa L. та Calamagrostis epigeios L.;допоміжні речовини: спирт етиловий 96%.

Основні фізико-хімічні властивості:

рідина темно-зеленого кольору зі своєрідним запахом;

Виробник:

ПРАТ «ФІТОФАРМ».

Фармакотерапевтична група:

Противірусні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Флавоноїдні глікозиди, що містяться в диких злаках Deschampsia caespitosa L. та Calamagrostis epigeios L., здатні пригнічувати вірусоспецифічні ферменти ДНК-полімеразу та тимідинкіназу у вірусінфікованих клітинах. Це призводить до зниження або повного блокування реплікації вірусів.Одночас протефлазід викликає збільшення продукції ендогенних альфа- та гама-інтерферонів, що підвищує неспецифічну резистентність організму до вірусної та бактеріальної інфекцій, нормалізує імунний статус людини. Препарат проявляє антиоксидантну активність, оскільки запобігає накопиченню продуктів перекисного окислення ліпідів і тим самим інгібує перебіг вільнорадикальних процесів.Механізм антигрипозної дії препарату полягає в інгібіції нейрамінідазної активності, індукції синтезу інтерферону, інгібіції синтезу РНК ДНК_залежної РНК полімерази фага Т7.

Показання до застосування:

Препарат показаний:для лікування вірусних інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу (Herpes simplex) 1-го та 2-го типів (герпетична екзема, герпетичний везикулярний дерматит, герпетичний гінгівостоматит та фаринготонзиліт, герпетичний менінгіт та енцефаліт, герпетичне захворювання очей та генітальний герпес);для лікування оперізуючого герпесу (Herpes zoster);у комплексному лікуванні гепатитів В та С;для запобігання вірусним та бактеріальним інфекціям, які виникають у пацієнтів із недостатньою функцією імунної системи;у комплексному лікуванні ВІЛ-інфекції та СНІДу.лікування грипу та інших ГРВІ.

Протипоказання:

Виразкова хвороба шлунку та 12-палої кишки в стадії загострення. Протефлазід® не слід застосовувати при наявності даних про гіперчутливість до його компонентів.

Особливості застосування:

При проведенні доклінічних досліджень тератогенного, мутагенного, канцерогенного впливів не виявлено. Клінічний досвід використання препарату у II та III триместрах вагітності та в період годування груддю небажаної побічної дії не виявив. Проте необхідно дотримуватися загальних правил призначення лікарських засобів вагітним, оцінюючи співвідношення доцільність/ризик.При лікуванні вірусних гепатитів у 10–15% хворих з вираженим цитолітичним синдромом спостерігається підвищення активності амінотрансфераз (рідше рівня білірубіну), яке суттєво не впливає на перебіг відновних процесів в печінці та не потребує відміни препарату.Негативного впливу на виконання потенційно небезпечних видів діяльності, які потребують особливої уваги та швидкої реакції, не виявлено.

Спосіб застосування та дози:

Препарат дозується за допомогою крапельниці та приймається разом з невеликою кількістю цукру або хліба.Базова схема прийому для дорослих:1-й тиждень по 5 крапель 3 рази на день;2–3-й тиждень по 10 крапель 3 рази на день;4-й тиждень по 8 крапель 3 рази на день.Через 1 місяць після останнього прийому повторити курс лікування.Середня терапевтична добова доза -30 крапель.При лікуванні хронічної часторецидивуючої герпетичної інфекції рекомендована така схема дозування:по 5 крапель 3 рази на день протягом 3-х днів;по 7 крапель 3 рази на день протягом 3-х днів;по 8-10 крапель 3 рази на день протягом 3-х місяців без перерви.Підтримуючу терапію після основного курсу лікування слід проводити протягом 2 – 4-х місяців по 10 крапель 2 рази на день.При лікуванні вірусного гепатиту В, С рекомедована така схема дозування: з 1 по 3 день по 3 краплі 3 рази на день; з 4 по 6 день по 5 крапель 3 рази на день; з 7 дня по 10 крапель 3 рази на день. Тривалість лікування не менше 4-6-ти місяців.Для лікування інфекцій простого герпесу шкіри та слизових оболонок слід наносити розчин препарату на уражену ділянку до 3-5 разів на день або робити аплікації. Для приготування розчину необхідно 1,5 мл (36-38 крапель) розвести в 10 мл фізіологічного розчину.При первинному та рецидивуючому генітальному герпесі застосовують вагінальні тампони з розчином препарату. Для приготування розчину необхідно 3,0 мл (72-75 крапель) препарату розвести в 20 мл фізіологічного розчину та проводити процедури 2 рази на день. При виникненні відчуття подразнення у піхві необхідно збільшити вдвічі кількість розчинника.Зовнішнє лікування слід продовжувати до зникнення ознак ураження шкіри або слизової оболонки. Тривалість зовнішнього застосування до 14 днів.Схема застосування препарату Протефлазід у педіатричній практиці: Діти з народження до 1 року по 1 краплі на день. Діти від 1 до 2 років по 1 краплі 2 рази на день. Діти від 2 до 4 років 1-й тиждень - по 1 краплі 2 рази на день; з 2-го тижня - по 2 краплі 2 рази на день. Діти від 4 до 6 років 1-й тиждень - по 2 краплі 3 рази на день; з 2-го тижня - по 3 краплі 3 рази на день. Діти від 6 до 9 років 1-й тиждень - по 3 краплі 3 рази на день; з 2-го тижня - по 6 крапель 3 рази на день. Діти віком від 9 до 12 років 1-й тиждень - по 4 краплі 3 рази на день; з 2-го тижня - по 7 крапель 3 рази на день. Діти старші 12 років та дорослі 1-й тиждень - по 5 крапель 3 рази на день; з 2-го тижня - по 8 крапель 3 рази на день. У зв¢язку з наявністю у препараті не менше ніж 85 % спирту етилового дітям до 6 років слід розводити дозовану кількість його з цукром в 50 мл кип´яченої води.При рецидивуючому перебігу інфекції курси лікування препаратом проводять 3-4 рази на рік, а при латентному, у часто та тривало хворіючих дітей – 2 рази на рік.

Передозування:

Випадки передозування не описані, але можливі прояви всіх відомих побічних ефектів, особливо з боку шлунково-кишкового тракту. Лікування симптоматичне.

Побічні дії:

Застосовування препарату, як правило, не викликає побічної дії. Спостерігались шлунково-кишкові розлади (нудота, блювання, діарея), транзиторне підвищення температури до 38° С на 3-10 день терапії препаратом. Наявність даних симптомів потребує корекції дози та режиму прийому препарату.Алергічні реакції розвиваються рідко, головним чином у вигляді еритематозних висипань. Ці явища зникали після відміни препарату.

Лікарська взаємодія:

Можливі та доцільні комбінації Протефлазіду® з антибіотиками. Негативні прояви внаслідок взаємодії з іншими лікарськими засобами не відомі.

Термін придатності:

Зберігати у захищеному від світла і недоступному для дітей місці при кімнатній температурі 15-25° С. Допустимим є утворення гелеподібної структури, яка руйнується при струшуванні і нагріванні до 30° С. Термін придатності: 3 роки. Після закінчення терміну придатності використання препарату не дозволяється.

Форма випуску / упаковка:

Контейнер-крапельниця з темного скла або пластику по 25мл, 30мл, 50 мл у картонній упаковці.Розробник. ТОВ НВК Екофарм, Україна. 04073,м. Київ, просп. Московський, 9в. Тел/факс:+38 (044)- діючий номер.Виробник І. ВАТ Фітофарм, Україна, 84500, м. Артемівськ Донецької обл., вул. Сибірцева, 2.Тел/факс: +38(06274)- діючий номер.Виробник ІІ. Комунальне підприємство Луганська обласна Фармація,Україна. 91020, м. Луганськ, вул. Степовий тупик, 2. Тел/факс:+38 (0642)- діючий номер..

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристика
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ J05AX10:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Протект-Флавозід
Виробник:ПРАТ «ФІТОФАРМ».
Форма випуску: Контейнер-крапельниця з темного скла або пластику по 25мл, 30мл, 50 мл у картонній упаковці.Розробник. ТОВ НВК Екофарм, Україна. 04073,м. Київ, просп. Московський, 9в. Тел/факс:+38 (044)- діючий номер.Виробник І. ВАТ Фітофарм, Україна, 84500, м. Артемівськ Донецької обл., вул. Сибірцева, 2.Тел/факс: +38(06274)- діючий номер.Виробник ІІ. Комунальне підприємство Луганська обласна Фармація,Україна. 91020, м. Луганськ, вул. Степовий тупик, 2. Тел/факс:+38 (0642)- діючий номер..
Реєстраційне посвідчення:№ UA/9170/01/01 від 01.03.2006. Наказ № 686 від 27.11.2008
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 мл препарату містить не менше 0,32 мг флавоноїдів у перерахунку на рутин, не менше 0,3 мг суми карбонових кислот у перерахунку на яблучну кислоту, які одержані з диких злаків Deschampsia caespitosa L. та Calamagrostis epigeios L.;допоміжні речовини: спирт етиловий 96%.

Фармакотерапевтична група:Противірусні засоби.
Код АТС:J05AX10 - Марибавір
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Експерти пояснили, в яких випадках чайна заварка може містити небезпечні мікроби
Деякі люди іноді не чекають, поки вода для чаю зак...
Вчені ідентифікували рецептори, які назавжди відіб'ють потяг до алкоголю
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я...
Реклама