Псорідерм (Pyrithione zinc) інструкція із застосування

Псоридерм фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Псорідерм спрей д/зовн. заст., 2 мг/г по 25 г у балон.
Виробник:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

спрей

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Стома, АТ

Фармакотерапевтична група:

Антисептичні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

Діюча речовина: цинку піритіонат;100 г препарату містять цинку піритіонату – 0,2 г;допоміжні речовини: етанол (96 %) 40 г, натрію лаурилсульфат, вода очищена, ізопропілміристат.

Лікарська форма:

спрей

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Стома, АТ

Фармакотерапевтична група:

Антисептичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Різні форми псоріазу, дерматитів (у тому числі атопічного дерматиту та нейродерміту), екзема, запальні реакції шкіри, шкірний свербіж, підвищене лущення шкіри, себорея волосистої частини голови, а також різнобарвний лишай. 

Протипоказання:

Еритродермія. Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату. Дитячий вік до 3 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Препарат застосовують місцево на гладку шкіру або шкіру волосистої частини голови. Доза препарату залежить від площі ураженої ділянки.Препарат розпилюють на уражені ділянки шкіри, тримаючи на відстані 10-15 см від поверхні шкіри і, при необхідності, обережно втираючи у шкіру. Уражені ділянки оброблюють 2‑3 рази на день до досягнення клінічного ефекту. Тривалість лікування визначається ліквідацією запального процесу, припиненням свербежу, очищенням шкіри; курс лікування залежить від виду та тяжкості захворювання і визначається лікарем; звичайно препарат застосовують до повного зникнення симптомів захворювання. Для досягнення стійкого ефекту рекомендується продовжувати застосовувати препарат протягом 1 тижня після зникнення симптомів.Перед застосуванням слід зняти захисний ковпачок, а балон з препаратом енергійно струснути декілька разів. Перед першим застосуванням препарату необхідно декілька разів натиснути на розпилювач згори донизу до появи дисперсного струменя. Під час застосування балон слід тримати у вертикальному положенні таким чином, щоб розпилювач знаходився зверху. Не можна користуватися балоном у перевернутому стані. Для обробки волосистої частини голови застосовується спеціальна насадка, що дозволяє ввести препарат під волосся.

Передозування:

Передозування не описане.

Побічні дії:

Дуже рідко можуть бути алергічні реакції (почервоніння шкіри, свербіж, шкірний висип).

Лікарська взаємодія:

Препарат не рекомендується застосовувати одночасно з мазями або кремами, які містять глюкокортикостероїди.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 оС; для захисту від впливу світла алюмінієвий балон слід тримати в зовнішній пачці. Зберігати у недоступному для дітей місці!Препарат не слід застосовувати після дати закінчення терміну придатності, зазначеної на упаковці.

Форма випуску / упаковка:

По 25 г у алюмінієвих балонах, що укомплектовані механічним насосом, розпилювачем для нанесення препарату на шкіру, запобіжним ковпачком, а також насадкою для нанесення на шкіру волосистої частини голови; один балон в пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

Препарат починають застосовувати при появі перших ознак загострення захворювання. Препарат застосовують при поверхневих, неінфікованих ураженнях шкіри.Цинку піритіонат при експериментальних дослідженнях не виявив ембріотоксичної та тератогенної дії, тому за абсолютними показаннями можливе застосування препарату в період вагітності та годування груддюї. Але при вагітності і годуванні груддю слід запобігати застосуванню препарату на великих поверхнях шкіри. Препарат не слід наносити на соски в період годування груддю. Якщо препарат було випадково нанесено на соски, то перед годуванням дитини залишки препарату необхідно прибрати за допомогою чистих м’яких серветок, а соски і шкіру біля сосків ретельно обмити теплою кип’яченою водою.Під час розпилення препарату слід запобігати його вдиханню та потраплянню в очі.

Додаткові дані

Дозування:
Псорідерм спрей д/зовн. заст., 2 мг/г по 25 г у балон.
Реєстрація:
№ UA/7694/01/01 від 15.02.2008. Наказ № 120 від 07.03.2008
Виробник:
МНН:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.