Реліф М (Combined drugs) інструкція із застосування

Релиф М фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Реліф М супозиторії рект. №12 (6х2)
Виробник:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

супозиторії

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Сагмел, Інк., США

Фармакотерапевтична група:

Препарати, які стимулюють альфа- та альфа+бета-адренорецептори

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 супозиторій містить фенілефрину гідрохлориду 5,77 мг (0,25 %), масла печінки акули 66,0 мг (3 %); допоміжні речовини: олія рослинна гідрогенізована (пальмова), крохмаль кукурудзяний, метилпарагідроксибензоат (Е218), пропілпарагідроксибензоат (Е216).Форма випуску. Супозиторії ректальні.

Лікарська форма:

супозиторії

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Сагмел, Інк., США

Фармакотерапевтична група:

Препарати, які стимулюють альфа- та альфа+бета-адренорецептори

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Фенілефрину гідрохлорид є адреноміметиком, застосування якого призводить до місцевого судинозвужувального ефекту. Це нормалізує співвідношення між припливом крові до гемороїдальних вузлів і відтоком крові від них, а також сприяє зменшенню ексудації, набряклості, свербежу, серозних виділень при геморої та інших захворюваннях аноректальної зони.Масло печінки акули проявляє локальну протизапальну, гемостатичну, ранозагоювальну та імуномодулюючу дію.Жирова основа супозиторіїв виявляє пом'якшувальний ефект.Фармакокінетика. Фенілефрин інактивується тканинною моноамінооксидазою, неактивні метаболіти виділяються в складі слизу або (в дуже незначних кількостях) нирками. 

Показання до застосування:

Зовнішній та внутрішній геморой, тріщини, ерозія та мікротравми заднього проходу, анальний свербіж.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату, тромбоемболічна хвороба, гранулоцитопенія.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

При тяжких формах артеріальної гіпертензії, тяжких порушеннях серцевого ритму, вираженому тиреотоксикозі, розладах сечовипускання препарат застосовується лише за суворими медичними показаннями за умови, що ризик побічної дії не перевищує очікуваний лікувальний ефект. У разі рясних кров'янистих виділень із заднього проходу, а також у разі відсутності терапевтичного ефекту після 7 днів застосування препарату необхідне обстеження хворого проктологом.Вагітність і період годування груддю. У період вагітності та годування груддю застосування препарату можливе за умови, коли ризик побічної дії не перевищує очікуваного лікувального ефекту.Не застосовувати препарат, якщо відсутня або пошкоджена захисна пластикова оболонка.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Реліф М, супозиторії, не впливає на здатність до видів діяльності, які вимагають підвищеної уваги, швидких психічних та рухових реакцій.

Діти:

Не рекомендується застосовувати препарат у віці до 12 років без узгодження з лікарем.

Спосіб застосування та дози:

Препарат слід застосовувати після проведення гігієнічних процедур. Вводять по 1 супозиторію в задній прохід зранку, після кожного випорожнення кишечнику та перед сном. Добова доза – не більше 4 супозиторіїв на добу. Тривалість лікування становить 7-14 днів. Регулярне застосування препарату дозволяє забезпечити стійкий терапевтичний ефект, полегшує симптоми геморою.

Передозування:

У медичній практиці не описане, відсутні дані про системні, у тому числі токсичні, реакції організму у відповідь на ректальне введення Реліфу М. У випадках істотного перевищення рекомендованих разових і добових доз масла печінки акули може спостерігатися схильність до гіперкоагуляції. 

Побічні дії:

У поодиноких випадках можливі алергічні реакції: печіння, гіперемія, шкірні висипи в місці введення препарату.

Лікарська взаємодія:

Не рекомендується застосовувати препарат одночасно з інгібіторами МАО, антидепресантами і гіпотензивними засобами.

Термін придатності:

2,5 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці при температурі не вище 27 ºС. Забороняється зберігання супозиторіїв із розкритою захисною пластиковою оболонкою або без неї.

Форма випуску / упаковка:

2 пластикових стрипа по 6 супозиторіїв кожен у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Адреса

1580 S. Milwaukee Ave, Suite 415Libertyville, IL 60048, USA.IDA (Instituto de Angeli)50066 Reggello (Florence)Loc. Prulli n. 103/c, Italy. 

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.