Респіброн (Combined drugs) інструкція із застосування

Респиброн фото, інструкція
Дозування:
таблетки сублінгв. №10 (1х10)
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Склад:

Активні компоненти: представлені ліофілізованим бактеріальним лізатом до складу якого входять: золотистий стафілокок, піогенний стрептокок, стрептокок пневмонії, Streptococcus viridans, клебсієла пневмонії, клебсієла озени, Haemophilus influenzae. Всі складові містяться в концентрації 6x109 КУО.

Решта компонентів представлена колоїдним гідратованим кремнієм, целюлозою мікрокристалічною, кальцію фосфатом двохосновним, магнію стеаратом, амонію гліцерізінатом, есенцією ментолового порошку.

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Брусчеттіні с.р.л., Bia Ісонзо 6, 16147 Генуя, Італія.

Фармакотерапевтична група:

Імуностимулятори.

Фармакологічні властивості:

Респіброн застосовують з метою підвищення опірності організму під час епідемій респіраторних вірусних інфекцій. Імуномодулюючий ефект здійснюється шляхом збільшення кількості антитіл, активації клітинної і гуморальної ланки. На тлі прийому препарату знижується частота і тяжкість перебігу ГРВІ, що дає можливість уникати прийому антибактеріальних засобів.

Показання до застосування:

Застосовують в терапії гострих, підгострих, рецидивуючих або хронічних інфекцій і захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів (ГРВІ, грипу, риніту, в тому числі алергічного фарингіту, назофарингіту, тонзиліту, синуситу, ларингіту, епіглотиту, ангіни, трахеїту, трахеобронхіту, бронхіту, бронхоектазів , ХОЗЛ і ін.).

Протипоказання:

Гіперсенситівність до складових.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливих вказівок немає.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Через відсутність переконливих даних про безпеку застосування препарату у цієї категорії пацієнток - слід утриматися від прийому.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Препарат не впливає.

Спосіб застосування та дози:

Таблетки Респіброн призначені для щоденного перорального прийому з лікувальною і профілактичною метою 1 раз/добу впродовж 10 днів. Рекомендовано дотримуватися 30 хвилинного часового розриву з прийомом їжі. У разі профілактики 10-денний курс можна повторити через 20 днів. Респіброн дітям дають в подрібненому вигляді розчинивши водою.

Передозування:

Дані відсутні.

Побічні дії:

Респіброн переноситься добре. Іноді відзначалися прояви свербіння і подразнення.

Лікарська взаємодія:

Немає даних про взаємодію з іншими ЛЗ.

Термін придатності:

До 3 років.

Умови зберігання:

При кімнатній температурі, поза увагою і без можливості доступу дітям.

Форма випуску / упаковка:

Коробка містить 1 або 3 блістери по 10 таблеток.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

  • діюча речовина: 1 таблетка містить 7 мг ліофілізованого бактеріального лізату, що відповідає:Staphylococcusaureus6x109 КУО,Streptococcuspyogenes6x109 КУО, Streptococcusviridans6x109 КУО, Klebsiellapneumoniae6x109 КУО,Klebsiellaozaenae6x109 КУО,HaemophilusinfluenzaеВ 6x10 КУО,Neisseriacatarrhalis6x109 КУО, Streptococcuspneumoniae6x109 КУО (містить до останнього компоненту входять по 1x109 КУО наступних типів - TY1/EQ11, TY2/EQ22, TY3/EQ14, TY5/EQ15, TY8/EQ23, TY47/EQ24) та 43 мг гліколя для процесу ліофілізації;
  • допоміжні речовини: колоїдний гідратований кремній, целюлоза мікрокристалічна, кальцію фосфат двоосновний, магнію стеарат, амонію гліцеризинат, есенція ментолового порошку.

Лікарська форма:

таблетки

Основні фізико-хімічні властивості:

круглі пласкі таблетки світло-кремового кольору з можливими вкрапленнями, з рискою для розподілу навпіл та характерним запахом.

Виробник:

Брусчеттіні с.р.л.

Місцезнаходження виробника:

Bia Ісонзо 6, 16147 Генуя, Італія.

Фармакотерапевтична група:

Імуностимулятори.

Фармакологічні властивості:

Імунологічні і біологічні властивості

Респіброн - це імуномодулятор на основі бактеріального лізату, який підвищує опір організму до інфекцій завдяки збільшенню кількості сироваткових та секреторних антитіл, активації клітинних та гуморальних факторів неспецифічного імунітету. Це призводить до зниження частоти розвитку та важкості протікання респіраторних інфекцій, запобігає необхідності застосування антибіотиків. Респіброн має подвійний механізм дії:

  • активує неспецифічну резистентність (швидкий захист, протягом 2-4 тижнів від початку прийому Респіброну) за рахунок мембранних антигенів, що входять до складу препарату, шляхом активації дендритних клітин, нейтрофілів, макрофагів та NK-клітин; індукції фагоцитозу та клітинного лізису за рахунок стимуляції адгезії макрофагів на бактеріях;
  • активує специфічний імунітет (тривалий захист, протягом кількох років) шляхом підвищення рівня продукції ІЛ-2, специфічних сироваткових IgA, IgG, IgMта slgA, активації ефекторнихСD4 та CD8 Т-лімфоцитів, активації В-лімфоцитів.

Респіброн добре абсорбується в слизовій оболонці ротової порожнини.

Показання до застосування:

  • гострі, підгострі, рецидивуючі або хронічні інфекції та захворювання верхніх дихальних шляхів (ГРВІ, грип, риніт, у тому числі алергічний, фарингіт, назофарингіт, тонзиліт, синусит, ларингіт, епіглотит, ангіна);
  • гострі, підгострі, рецидивуючі чи хронічні інфекції та захворювання нижніх дихальних шляхів, у тому числі обструктивні (трахеїт, трахеобронхіт, бронхіт, бронхоектази, ХОЗЛта ін.).

Завдяки своїй імуномодулюючій дії Респіброн знижує кількість та інтенсивність випадків ГРЗ у дітей, що часто та тривало хворіють, а також знижує кількість загострень ХОЗЛ на рік та важкість їх перебігу. Респіброн застосовується для лікування інфекцій, резистентних до антибіотикотерапії, та для лікування ускладнень бактеріальних та вірусних інфекцій. Препарат дозволяється застосовувати в комбінації з іншими лікарськими засобами (антибіотиками та муколітичними засобами).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Хоча токсичні ефекти Респіброну на тваринах не спостерігалися, рекомендується уникати застосування препарату протягом перших трьох місяців підтвердженої або передбачуваної вагітності.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами.

Діти:

Препарат застосовують дітям віком від 2 років.

Спосіб застосування та дози:

Для перорального застосування дорослим та дітям від 2 років.

Лікування гострих процесів: 1 таблетку розсмоктувати під язиком протягом 1-2 хв. 1 раз на добу (слід утримуватися від прийому їжі протягом не менше 30 хвилин). Приймати щоденно впродовж щонайменше 10 днів до зникнення симптомів. Лікувальний курс передбачає прийом 10 таблеток.

Профілактичне лікування: 1 таблетку розсмоктувати під язиком протягом 1-2 хв. 1 раз на добу безперервно впродовж 10 днів. Після 20-денної перерви повторити 10-денний курс прийому препарату на наступний місяць. Повний курс профілактичного лікування, при якому досягається максимальний імунотерапевтичний ефект, становить 3 місяці. Протягом повного курсу потрібно прийняти 30 таблеток Респіброну. Інакше кажучи, Респіброн приймають трьома декадними курсами протягом трьох місяців із двома 20-денними перервами між ними. Дітям молодшого віку рекомендовано попередньо подрібнити таблетку, змочити її кіп'яченою водою кімнатної температури та отриману пастоподібну суміш покласти до ротової порожнини.

Передозування:

Были единичные случаи передозировки, наблюдались бессонница и боли в животе. Лечение симптоматическое.

Побічні дії:

Зазвичай добре переноситься. Рідко можливе виникнення шкірних алергічних реакцій (зуд, подразнення).

Лікарська взаємодія:

Взаємодія з іншими лікарськими засобами, у т.ч. з антибіотиками, не спостерігалася.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище +25 °С у місці, недоступному для дітей.

Форма випуску / упаковка:

3 блістера по 10 таблеток в картонній упаковці або 1 блістер по 10 таблеток в картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Заявитель.

Лаллеманд Фарма АГ, Швейцария/Lallemand Pharma AG, Switzerland.

Местонахождение заявителя и/или представителя заявителя.

Виа Сельва, 2, 6900 Массагно, Швейцария/Via Selva, 2, 6900 Massagno, Switzerland.

Произведено для «Miлi Xелскере Лимитед», Великобритания (+380 44 498-13-34).

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.