Ревайтл Часникові Перлини (Allium sativum) інструкція із застосування

Ревайтл Чесночные Жемчужины фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Ревайтл Часникові Перлини капсули по 0,625 мг №30 у флак.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Ранбаксі Лабораторіз Лтд., Індія

Фармакотерапевтична група:

Гіполіпідемічні засоби

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 капсула містить олію часникову 0,625 г; допоміжні речовини: олія арахісова, желатин, гліцерин, розчин сорбітолу (70%), метилгідроксибензоат, пропілгідроксибензоат.

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

прозорі, еліптичні, м’які желатинові капсули (перлини), які містять блідо-жовту олієподібну рідину із запахом часнику;

Виробник:

Ранбаксі Лабораторіз Лтд., Індія

Фармакотерапевтична група:

Гіполіпідемічні засоби

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Активність часнику визначається вмістом рослинного антибіотика аліцину, аліїну, глікозиду глюкоміналу (має бактерицидну дію), есенційних ефірних олій, фітостеринів, алілдисульфідів, ненасичених альдегідів, піровиноградної кислоти, інсуліну, аміаку, кальцію, міді, германію, заліза, магнію, фосфору, селену, сірки, калію, цинку, йоду, вітамінів А, В, В2, С, D. Аліцин – активний компонент часникової олії, підвищує вміст альфа-ліпопротеїнів і знижує рівень бета-ліпопротеїнів, тим самим зменшуючи ризик відкладення жирових речовин типу холестерину на стінках кровоносних судин. Він також сприяє зниженню концентрації холестерину в крові. Часникова олія також не лише запобігає утворенню небезпечних кров’яних тромбів, але й посилює природні відновлюючі процеси в організмі, які сприяють поліпшенню реологічних властивостей крові і підтримують нормальний неперервний кровотік. Чинить імуностимулюючу дію. Є природним протимікробним, противірусним засобом, спричиняє відхаркувальний, потогінний та діуретичний ефекти. Має жовчогінну дію. Виявляє глистогінну активність, особливо проти круглих гельмінтів.Фармакокінетика. Фармакокінетика препарату не досліджувалась

Показання до застосування:

Як допоміжний до дієти засіб для регуляції жирового обміну (особливо при підвищеному рівні холестерину). Гіперліпідемія (у складі комбінованої терапії), профілактика атеросклерозу.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до часнику. Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки. Гострий гепатит. Гострий панкреатит. Ранній післяопераційний період. Тяжкі захворювання нирок. Вагітність. Діти до 12 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Великі дози препарату можуть спричиняти подовження кровотечі, тому слід припинити приймання препарату у високих дозах за 2 тижні до запланованого хірургічного втручання. Часник може погіршити органолептичні властивості грудного молока, тому приймання препаратів часнику під час лактації слід обмежити. Безпека застосування препарату у дітей до 12 років не встановлена, тому його застосування у цієї групи пацієнтів можливо лише в тих випадках, коли очікуваний терапевтичний ефект перевищує потенційний ризик.Вплив на здатність керування транспортними та іншими складними механізмами.Препарат не має впливу на здатність керування транспортними та складними механізмами.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 1 - 2 капсули 2 рази на день після їди. Відчутного терапевтичного ефекту можна досягти лише після 2 - 3 тижнів безперервного приймання препарату. Термін лікування залежить від тяжкості та перебігу захворювання.

Передозування:

Можливі диспептичні розлади, алергічні реакції, що потребують відміни препарату і проведення симптоматичної терапії.

Побічні дії:

В окремих випадках може спостерігатися печія, метеоризм. У поодиноких випадках при використанні терапевтичних доз препаратів часнику спостерігалися головний біль, запаморочення, міалгія, відчуття втоми, абдомінальний дискомфорт, діарея. При вживанні препаратів часнику може спостерігатися подовження кровотечі. В окремих випадках гіперчутливості до часнику може спостерігатися бронхоспазм та сльозотеча.

Лікарська взаємодія:

Одночасне застосування препаратів часнику з антикоагулянтами (варфарин), антиагрегантами (ацетилсаліцилова кислота, дипіридамол) та нестероїдними протизапальними засобами може сприяти підвищенню ризику кровотечі через потенціювання дії щодо зниження агрегації тромбоцитів. Препарати часнику мало впливають на метаболізм препаратів системою цитохрому С450.

Термін придатності:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому місці при температурі не вище 25оС. Термін придатності – 3 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 30 капсул у флаконі із скла; флакон у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Адреса

205/206, Raheja Centre, Nariman Point, Mumbai 400021 India.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.