Ревма-гель (Combined drugs) інструкція із застосування

Адаптована інструкція

Склад:

Активні субстанції в 1 г гелю: містить Rhus toxicodendron extern 0,05 г Ledum extern 0,05 г Symphytum ad usum externum 0,10 г.

Інші компоненти: натрію гідроксид, карбомер, вода очищена.

Лікарська форма:

гель

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Дойче Хомеопаті-Уніон ДХУ-Арцнайміттель ГмбХ & Ко. КГ, Оттоштрассе 24, 76227 Карлсруе, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Комплексний гомеопатичний препарат

Фармакологічні властивості:

Ревма-Гель містить три активних інгредієнти, що доповнюють один одного при лікуванні ревматичного болю в суглобах.

Спрямованість дії Rhus toxicidendron: гострі і хронічні симптоми ревматоїдних захворювань м'яких тканин та суглобів. Головну дію рослина надає при гострих і хронічних ревматоїдних симптомах після застуди, перенапруженнях і вивиху, запаленні волокнистих сполучних тканин та м'язів, а також суглобів. Відзначають особливу дію також при гострих судомах м'язів.

Цей засіб доцільно застосовувати при невралгії, а також при гострому або підгострому суглобовому ревматизмі, що супроводжується підвищеною чутливістю до холоду/теплу і слабшає при русі.

Спрямованість дії Ledum palustre: ревматичні симптоми, травми суглобів з розтягненням або розривом зв'язок, вивихи, ураження малих суглобів, ревматоїдні ураження великих суглобів, напруження м'язів хребта, гострі і хронічні ревматичні нездужання, скутість паравертебральних м'язів, гострий м'язовий біль між лопатками, нездужання під дією холоду в області п'ят, щиколоток і підошов, хворобливі та набряклі великі пальці ніг.

Symphytum є засобом для лікування суглобів, як додатковий засіб для зменшення болю в коліні, при захворюваннях хребта, а також при артрозах.

Показання до застосування:

Ревматичні і дегенеративні захворювання м'язів та суглобів, болісна напруга і розтягнення м'язів, біль у попереково-крижовому відділі хребта.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість рослини Rhus toxicodendron та інших компонентів препарату.

Особливості застосування:

При застосуванні гомеопатичних засобів на початку лікування можливе тимчасове погіршення. В цьому випадку слід припинити прийом препарату і проконсультуватися з лікарем.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Тільки за призначенням лікаря.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим і дітям від 1 року наносити 10-15 мм смужки гелю 3 р/добу на болючі місця, злегка втираючи в шкіру.

При хронічному перебігу захворювання наносити 10-15 мм смужки гелю 1-2 р/добу на болючі ділянки тонким шаром, злегка втираючи в шкіру.

Якщо після закінчення 1-2 тижнів лікування полегшення не настає, пацієнту слід звернутися до лікаря.

Передозування:

Не визначалося.

Побічні дії:

Почервоніння шкіри, свербіж і висип.

Якщо виникають алергічні реакції, зверніться до лікаря.

Лікарська взаємодія:

Не визначалася.

Термін придатності:

5 років.

Умови зберігання:

Особливих вимог немає.

Форма випуску / упаковка:

Туба на 50 г.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

  • діючі речовини: 1 г гелю містить Rhus toxicodendron extern 0,05 г; Ledum extern 0,05 г; Symphytum ad usum externum 0,10 г;
  • допоміжні речовини: натрію гідроксид, карбомер, вода очищена.

Лікарська форма:

гель

Основні фізико-хімічні властивості:

жовто-коричневого кольору гомогенний, прозорий гель із солодкуватим, трохи пряним запахом.

Виробник:

Дойче Хомеопаті-Уніон ДХУ-Арцнайміттель ГмбХ & Ко. КГ

Місцезнаходження виробника:

Оттоштрассе 24, 76227 Карлсруе, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Комплексний гомеопатичний препарат

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.

Препарат містить три активні інгредієнти, які доповнюють один одного при лікуванні ревматичного болю у м'язах і суглобах, болючих напружень і розтягнень м'язів, а також люмбаго (біль у попереково-крижовому відділі хребта). Rhus toxicodendron добре зарекомендував себе в лікуванні суглобного ревматизму, що розвився внаслідок застуди, промокання або перенапруження зі зменшенням болючих симптомів при русі. Активна речовина Ledum ефективна головним чином при ревматоїдному болю у дрібних і великих суглобах, а також при схильності до подагри. Завдяки впливу Ledum знімається перенапруження опорної мускулатури хребта, а також потиличних і плечових м'язів. Завершує комбінацію Symphytum, який також застосовується при болючих симптомах у суглобах і здавна вважається гомеопатичним засобом для лікування кісток і суглобів.

Показання до застосування:

Ревматичні та дегенеративні захворювання м'язів та суглобів, болісне напруження та розтягнення м'язів, а також люмбаго (біль у попереково- крижовому відділі хребта).

Протипоказання:

Не застосовувати при підвищеній чутливості до Rhus toxicodendron (сумаху отруйного) та до інших компонентів препарату.

Особливості застосування:

При застосуванні гомеопатичних лікарських засобів можливе тимчасове первинне погіршення симптомів захворювання. У цьому випадку пацієнту слід припинити прийом препарату і проконсультуватися з лікарем. У разі затяжного перебігу захворювання або неясних, нових скаргах або гострих станах, що супроводжуються почервонінням, набряком або гіперемією суглоба, пацієнту слід проконсультуватися з лікарем щодо подальшого застосування препарату. Слід уникати контакту з очима, слизовими оболонками та відкритими ранами. Слід вимити руки після нанесення гелю. Якщо пацієнт не почуває себе краще, необхідно звернутися до лікаря.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Ревма-Гель у період вагітності або годування груддю слід застосовувати лише після ретельної оцінки лікарем співвідношення користь для матері/ризик для плода (дитини).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Через недостатність клінічних даних не рекомендується застосовувати препарат дітям віком до 1 року.

Спосіб застосування та дози:

При гострих симптомах захворювання дорослим та дітям віком від 1 року наносити гель

3 рази на добу на болючі місця тонким шаром, злегка втираючи в шкіру. Тривалість застосовування препарату − не більше 2 тижнів.

При хронічному перебігу захворювання наносити гель 1-2 рази на добу на болючі місця тонким шаром, злегка втираючи у шкіру. Кількість препарату, яка наноситься, не має перевищувати 10-15 мм витиснутої із тюбика смужки гелю. Якщо після 1-2 тижнів лікування препаратом не спостерігається терапевтичного ефекту, пацієнту слід звернутися до лікаря.

Передозування:

Шкідливі дії підвищених доз невідомі.

Побічні дії:

Зрідка можуть спостерігатися алергічні реакції, включаючи почервоніння шкіри, подразнення шкіри, свербіж, шкірні висипання. У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій пацієнту необхідно припинити лікування та проконсультуватися з лікарем.

Лікарська взаємодія:

Дотепер не виявлена. Якщо пацієнт застосовує будь-який інший лікарський засіб, слід попередити про це лікаря.

Термін придатності:

5 років.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 50 г гелю у тубі; по 1 тубі у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.