Ревмагерб інструкція по застосуванню

Ревмагерб фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Ревмагерб таблетки, в/о, №30 (15х2)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/1768/01/01 від 13.10.2009. Наказ № 738 від 13.10.2009
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить 100 мг екстракту густого складного (2-4:1), що складається з: кореня гарпагофітуму (Harpagophyti radice), трави ехінацеї пурпурової (Echinaceae purpureae herba), квіток лабазника (Filipendulae ulmariae flore), що містить 0,4 мг гарпагозиду, 1,9 мг поліфенольних сполук, 0,35 мг флавоноїдів;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, лактоза моногідрат, суміш лактози моногідрату, повідону і кросповідону (Ludipress), повідон, міватекс, магнію стеарат, гіпромелоза, макрогол 6000, титану діоксид (E 171), індиготин (Е 132), кошеніль червона А (Е 124).

Виробник:

Гербаполь АТ, Познанський Завод Лікарських Трав, Польща

Фармакотерапевтична група:

Різні препарати, які мають протизапальну дію

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

У складі комплексної терапії дегенеративних захворювань опорно-рухового апарату.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату, рослин родини складноцвітних, підвищена чутливість до саліцилатів, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, системні захворювання сполучної тканини, онкологічні захворювання, ревматизм, розсіяний склероз та інші аутоімунні захворювання, СНІД, туберкульоз, лейкемія. Вагітність та період годування груддю, дитячий вік до 12 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

З обережністю приймати у випадку схильності до алергії, особливо до рослин родини складноцвітних. Не слід приймати лікарський засіб у випадку підвищеної чутливості до саліцилатів або до будь-якого з компонентів препарату. У випадку жовчокам'яної хвороби приймати тільки після консультації з лікарем.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

У зв'язку з відсутністю даних щодо безпеки застосування не можна приймати препарат вагітним жінкам і жінкам у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Діти:

Не проведено досліджень щодо застосування препарату дітям віком до 12 років, тому пацієнтам цієї вікової категорії його не призначають.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та дітям старше 12 років призначають по 1 таблетці 3 рази на добу після прийому їжі. Тривалість курсу лікування – не більш 10 діб. Кількість необхідних курсів визначає лікар індивідуально, залежно від активності запального процесу.

Передозування:

Інформація щодо передозування препарату відсутня, тому специфічних антидотів не існує.У разі передозування необхідні загальні заходи, спрямовані на видалення препарату з організму (промивання шлунка, прийом сорбентів – активованого вугілля), а також нагляд за загальним станом пацієнта та симптоматична терапія у разі необхідності.

Побічні дії:

При застосуванні препарату можуть з'являтися легкі шлунково-кишкові розлади.У хворих на алергію при застосуванні цього препарату, однією з діючих речовин якого є ехінацея, іноді існує ризик розвитку реакції гіперчутливості (висипання, кропив'янка, синдром Стівенса-Джонсона, набряк Квінке, бронхіальний спазм з обтурацією, астма та анафілактичний шок). З боку серцево-судиної системи можливі запаморочення, артеріальна гіпотензія; з боку нервової системи – збудження, порушення сну, які минають після припинення застосування лікарського засобу. Виявлений зв'язок між застосуванням препаратів ехінацеї та захворюваннями аутоімунного генезу, такими як дисемінований енцефаліт, вузлувата еритема, імунотромбоцитопенія, синдром Еванса, синдром Шегрена з порушеннями функції ниркових збираючих трубочок. При тривалому застосуванні препарату (понад 8 тижнів) може розвиватись лейкопенія. Частота появи вищевказаних порушень невідома.

Лікарська взаємодія:

Не встановлена.

Термін придатності:

3 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С, у недоступному для дітей місці.Упаковка. 15 таблеток у блістері з фольги PVC/AL, по 2 блістери у картонній коробці.

Форма випуску / упаковка:

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Особливі застереженняНеобхідна обережність при застосуванні препарату у разі наявності в анамнезі пацієнта жовчокам'яної хвороби (холелітіазу), а також сенсибілізації до рослин родини складноцвітних.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A01AB11:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Ревмагерб
Виробник:Гербаполь АТ, Познанський Завод Лікарських Трав, Польща
Форма випуску:
Реєстраційне посвідчення:№ UA/1768/01/01 від 13.10.2009. Наказ № 738 від 13.10.2009
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить 100 мг екстракту густого складного (2-4:1), що складається з: кореня гарпагофітуму (Harpagophyti radice), трави ехінацеї пурпурової (Echinaceae purpureae herba), квіток лабазника (Filipendulae ulmariae flore), що містить 0,4 мг гарпагозиду, 1,9 мг поліфенольних сполук, 0,35 мг флавоноїдів;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, лактоза моногідрат, суміш лактози моногідрату, повідону і кросповідону (Ludipress), повідон, міватекс, магнію стеарат, гіпромелоза, макрогол 6000, титану діоксид (E 171), індиготин (Е 132), кошеніль червона А (Е 124).

Фармакотерапевтична група:Різні препарати, які мають протизапальну дію
Код АТС:A01AB11 - Різні препарати
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама