Риніколд інструкція по застосуванню

Риніколд фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Риніколд таблетки №10
Виробник:
Реєстрація:
№ Р.05.03/06742 від 30.05.2008. Наказ № 283 від 30.05.2008
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 30 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, желатин, полівінілпіролідон К-30, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), магнію стеарат, натрію крохмальгліколят, тальк.

Виробник:

Шрея Лайф Саєнсіз Пвт. Лтд., Індія

Фармакотерапевтична група:

Анальгетики та антипіретики.

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування грипу та застудних захворювань, що супроводжуються гарячкою, кашлем, ринітом, головним болем, болем у горлі та м’язах.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Виражені порушення функції печінки, нирок, дефіцит ферменту глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, захворювання крові, артеріальна гіпертензія, органічні захворювання серцево-судинної системи, ішемічна хвороба серця, глаукома, порушення сну, алкоголізм, гострий панкреатит, гепатит. Період вагітності і годування груддю. Дитячий вік до 12 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Якщо симптоми захворювання зберігаються більше 3 днів і супроводжуються високою температурою тіла, слід негайно звернутися до лікаря.Не можна перевищувати рекомендовану дозу або приймати препарат більше 5 послідовних днів. Великі дози парацетамолу можуть спричинити нефропатію з необоротною печінковою недостатністю. Під час прийому Риніколду не слід застосовувати інші лікарські засоби, що містять парацетамол. При застосуванні препарату не рекомендується вживати алкогольні напої, оскільки етиловий спирт при одночасному прийомі парацетамолу може завдати значної шкоди печінці. З обережністю препарат призначають пацієнтам із порушеннями функції печінки, гіпертрофією передміхурової залози, захворюваннями щитовидної залози, обструктивними станами шлунково-кишкового тракту, епілепсією, серцево-судинними захворюваннями та особам літнього віку.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Оскільки клінічних даних щодо застосування Риніколду у період вагітності недостатньо, не слід застосовувати його у цей період. Компоненти препарату виявляються в грудному молоці, тому під час лікування Риніколдом слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

В період лікування слід уникати керування транспортними засобами, роботи з механізмами та видів діяльності, які потребують підвищеної уваги.

Діти:

Ефективність і безпека застосування препарату у дітей віком до 12 років не встановлені, тому його не слід застосовувати Риніколд цій віковій категорії.

Спосіб застосування та дози:

Таблетки ковтають цілими, запиваючи ½ склянкою води, після їди. Дорослі приймають по 1 - 2 таблетки 3 - 4 рази на добу; діти віком від 12 до 18 років – по ½ таблетки 3 - 4 рази на добу. Інтервал між прийомами не повинен бути меншим, ніж 4 години. Курс лікування становить 3 - 5 днів.

Передозування:

Симптоми передозування парацетамолу: гепатотоксичний ефект, у тяжких випадках розвивається некроз печінки. Перші симптоми можуть проявитися протягом 24 - 48 годин або пізніше, після передозування, і включають нудоту, блювання і біль в епігастральній ділянці. Симптоми передозування, пов’язані з потенціюванням парасимпатолітичної дії антигістамінного компонента та симпатоміметичної дії фенілефрину: сонливість, за якою можливе збудження (особливо у дітей); порушення зору; нудота, блювання, головний біль; порушення кровообігу; коматозний стан; судоми; зміна поведінки; артеріальна гіпертензія; брадикардія; атропін-подібний психоз. Лікування. Внутрішньовенне або пероральне введення N-ацетилцистеїну як антидоту до парацетамолу, промивання шлунка, призначення активованого вугілля, моніторинг стану дихальної та кровоносної системи (не слід застосовувати адреналін). При розвитку судом призначають діазепам. Лікування симптоматичне.

Побічні дії:

З боку травного тракту: нудота, сухість у роті, біль в епігастральній ділянці, зниження тонусу шлунково-кишкової системи, пригнічення перистальтики кишечнику, блювання, діарея.Алергічні реакції: висипи, кропив’янка, свербіж.З боку дихальної системи: сухий кашель.З боку центральної нервової системи: порушення сну, запаморочення, відчуття втоми, порушення координації рухів, головний біль, запаморочення, тремор, парестезії.З боку серцево-судинної системи: аритмії, тахікардія або брадикардія, підвищення артеріального тиску.З боку сечовидільної системи: ниркова коліка, дизуричні явища, затримка сечі.В окремих випадках можливі прояви побічних реакцій з боку системи кровотворення (анемія, тромбоцитопенія, метгемоглобінемія, агранулоцитоз, лейкопенія).

Лікарська взаємодія:

Взаємодія препарату зумовлена взаємодією його компонентів з іншими лікарськими засобами.При одночасному застосуванні з препаратами, які індукують ферменти печінки (деякі снодійні та протисудомні препарати, рифампіцин, етанол), посилюється гепатотоксичність парацетамолу.При одночасному застосуванні парацетамол посилює гепатотоксичність хлорамфеніколу.При одночасному застосуванні парацетамолу з азидотимідином можливий розвиток нейтропенії.Метоклопрамід прискорює абсорбцію парацетамолу. Пробеніцид впливає на концентрацію парацетамолу в плазмі та його екскрецію.Взаємодія між симпатоміметичними амінами та інгібіторами моноаміноксидази спричиняє гіпертензивний ефект. Фенілефрин може взаємодіяти з іншими симпатоміметиками та вазодилататорами, що спричиняє небажані ефекти. Фенілефрин може знижувати ефективність бета-блокаторів та антигіпертензивних препаратів. Одночасне застосування інгібіторів МАО потенціює ефекти фенілефрину. Стани, при яких застосовуються ці препарати, є протипоказанням щодо застосування таблеток Риніколд.Подібно до інших антигістамінних препаратів, хлорфеніраміну малеат сприяє седативному ефекту, який спричиняють депресанти центральної нервової системи при їх одночасному застосуванні.Кофеїн здатний посилювати аналгезуючий ефект ацетилсаліцилової кислоти та ібупрофену, а також ерготаміну при лікуванні мігрені. В комбінації з мідантаном можливе посилення збуджувальної дії на центральну нервову систему. При одночасному застосуванні з циметидином ймовірне посилення побічних ефектів кофеїну за рахунок зниження його інактивації в печінці.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 таблеток у блістері; 1 блістер у картонній коробці; або по 4 таблетки в блістері, 1 блістер у картонному конверті; по 50 конвертів, що містять 4 таблетки, у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Риніколд
Виробник:Шрея Лайф Саєнсіз Пвт. Лтд., Індія
Форма випуску: По 10 таблеток у блістері; 1 блістер у картонній коробці; або по 4 таблетки в блістері, 1 блістер у картонному конверті; по 50 конвертів, що містять 4 таблетки, у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ Р.05.03/06742 від 30.05.2008. Наказ № 283 від 30.05.2008
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 30 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, желатин, полівінілпіролідон К-30, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), магнію стеарат, натрію крохмальгліколят, тальк.

Фармакотерапевтична група:Анальгетики та антипіретики.
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Вченим вдалося виявити механізм розвитку цукрового діабету ІІ типу: відкриття
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я...
Дієтолог перерахував 4 помилки, які не дають схуднути
Вважається, що неправильне харчування та недостатн...
Реклама