UA RU

Ритмокор (Combined drugs) інструкція із застосування

Ритмокор фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Ритмокор капсули №48 (12х4)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ФарКоС ФФ, ПрАТ/Астрафарм

Фармакотерапевтична група:

Мінеральні речовини. Препарати магнію

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 1 капсула містить 2,3,4,5,6-пентагідроксикапронової кислоти, магнієвої солі в перерахуванні на 100 % речовину – 300 мг, 2,3,4,5,6-пентагідроксикапронової кислоти, калієвої солі в перерахуванні на 100 % речовину – 60 мг; допоміжні речовини: кремнію діоксин колоїдний безводний, кальцію стеарат.

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

ФарКоС ФФ, ПрАТ/Астрафарм

Фармакотерапевтична група:

Мінеральні речовини. Препарати магнію

Фармакологічні властивості:

ФармакодинамікаРИТМОКОР® є комбінованим лікарським засобом, який проявляє метаболічну, антиоксидантну, мембраностабілізуючу та антиаритмічну дії. Метаболічна активність РИТМОКОРУ® зумовлена активацією окисно-відновних ферментів клітин, підвищенням рівня аденозинтрифосфорної кислоти (АТФ) та креатинфосфату. Вказані ефекти препарату сприяють оптимізації функціонування іонних насосів клітин. Завдяки вказаним ефектам та вмісту іонів магнію та калію препарат проявляє антиаритмічну дію та потенціює клінічну ефективність антиаритмічних засобів. Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо максимальна концентрація у крові визначається через 1-1,5 години. Впродовж 48 годин метаболізується 95 % препарату, продукти метаболізму виводяться нирками.

Показання до застосування:

Захворювання та стани, що супроводжуються гіпомагніємією та гіпокаліємією (у схемах комплексного лікування):ішемічна хвороба серця;порушення серцевого ритму (передсердна та шлуночкова екстрасистолічна аритмія);вегетато-судинна дистонія;міокардіопатії;порушення електролітного обміну (з метою корекції рівня іонів магнію і калію);синдром хронічної втоми.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Атріовентрикулярна блокада III ступеню. Кардіогенний шок (при систолічному артеріальному тиску у дорослих нижче 90 мм рт. ст.). Коматозні стани нез'ясованої етіології. Декомпенсовані форми цукрового діабету. Гостре та хронічне порушення функції нирок II–IV ступеню. Хвороба Аддісона. Гіперкаліємія та гіпермагніємія.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

При тривалому застосуванні необхідний постійний моніторинг даних ЕКГ. Необхідно з обережністю застосовувати пацієнтам із міастенією гравіс; при станах, що можуть призводити до гіперкаліємії, таких як гостра дегідратація, поширене пошкодження тканин, зокрема, при тяжких опіках.У хворих на цукровий діабет необхідно врахувати ймовірність визначення хибно підвищеного рівня глюкози при використанні ортотолуїдинового методу через наявність у препараті глюконової (пентагідроксикапронової) кислоти.1 капсула препарату 0,03 г хлібних одиниць.Застосування у період вагітності або годування груддю. Досвіду застосування немає. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Зазвичай не впливає, але слід враховувати імовірність запаморочення, пов’язаного з ефектом першої дози.

Спосіб застосування та дози:

У кожному випадку тривалість та дози застосування РИТМОКОРУ® встановлює лікар. Капсули приймати внутрішньо за 10 - 15 хвилин до їди, запиваючи разову дозу невеликою кількістю води.Дорослим застосовувати по 1-2 капсули 3-4 рази на добу. У більш тяжких випадках можливе застосування 3 капсул 3 рази на добу. При досягненні терапевтичного ефекту (зазвичай через 5-7 діб) дозу препарату зменшити до прийому 1 капсули 3 рази на добу. Тривалість курсу лікування визначається індивідуально лікарем. При необхідності швидкого досягнення ефекту лікування починати із застосування ін’єкційної форми лікарського засобу РИТМОКОР®. При порушеннях серцевого ритму (передсердній та шлуночковій екстрасистолічних аритміях), спричинених гіпокаліємією та гіпомагніємією, для профілактики пароксизмальної форми фібриляції передсердь, незалежно від частоти серцевих скорочень, застосування препарату РИТМОКОР® одночасно з серцевими глікозидами зменшує ризик появи їх аритмогенних ефектів. При синдромі хронічної втоми препарат приймають по 1 капсулі 3 рази на добу впродовж 3–6 місяців.Дітям віком від 6 до 12 років призначати по 1 капсулі 3 рази на добу, віком від 12 років – як дорослим.Діти. Препарат у даній лікарській формі застосовувати дітям віком від 6 років.

Передозування:

Випадки передозування не зареєстровані. Оскільки препарат містить іони магнію та калію, у випадку передозування можливі зміни на ЕКГ, які характерні для гіпермагніємії та гіперкаліємії. Гіперкаліємія та гіпермагніємія можуть проявлятись парестезією, зниженням сухожильних рефлексів, тремором, пригніченням дихання. Симптоми гіперкаліємії: нудота, блювання, діарея, біль у животі, металевий присмак у роті, брадикардія, слабкість, дезорієнтація, м’язовий параліч; гіпермагніємії: почервоніння шкіри обличчя, спрага, артеріальна гіпотензія, порушення нервово-мʼязової передачі, аритмія, судоми; зміни на ЕКГ. Для зменшення проявів гіперкаліємії застосовують препарати кальцію.

Побічні дії:

Препарат добре переноситься, побічні реакції розвиваються дуже рідко. З боку шкіри та підшкірної тканини: висипання на шкірі, кропив'янка, свербіж, гіперемія шкіри. З боку дихальної системи: пригнічення дихання.З боку опорно-рухового апарату: парестезії, гіпорефлексія, судоми.З боку серцево-судинної системи: порушення провідності міокарда, зниження артеріального тиску, AV-блокада.З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання, діарея, біль у животі, відчуття дискомфорту або печіння в епігастральній ділянці, шлунково-кишкова кровотеча, виразки слизової оболонки травного тракту, сухість у роті, диспепсичні явища (дуже рідко).З боку вестибулярного апарату: запаморочення (дуже рідко), пов’язане з ефектом першої дози.З боку судин: відчуття жару.З боку імунної системи: алергічні реакції, у т.ч. висип, свербіж, кропивʼянка, відчуття жару, гіперемія шкіри. При алергічних проявах призначають десенсибілізуючу терапію.

Термін придатності:

3 роки. Препарат не слід застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 оС.

Форма випуску / упаковка:

По 12 капсул у блістері. По 4 або 5 блістерів у коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Заявник

ТОВ Фармацевтична компанія ФарКоС.

Місцезнаходження заявника

Україна, 03162, м.Київ, вул. Зодчих, 50А.

Додаткові дані

Дозування:
Ритмокор капсули №48 (12х4)
Реєстрація:
№ UA/3122/01/01 від 20.03.2015. Наказ № 164 від 20.03.2015
МНН:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Врач эндокринолог
Кандидат медичних наук

Луганский государственный медицинский университет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.