Рутес (Combined drugs) інструкція із застосування

Рутес фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Рутес супозиторії рект. №10 (5х2)
Виробник:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

супозиторії

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Монфарм, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Біофлавоноїди.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

Лікарська форма:

супозиторії

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Монфарм, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Біофлавоноїди.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

У складі комплексної терапії хворих на гостру і хронічну недостатність вен нижніх кінцівок і прямої кишки – при флебітах, тромбофлебітах, тромбозах, посттромбофлебічному синдромі, геморої.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату, серцево-судинна недостатність, виражений атеросклероз, стенокардія, інфаркт міокарда, виражені порушення функції нирок, порушення функції печінки, інсульт, коматозні стани, глаукома, катаракта.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Якщо при застосуванні препарату симптоми захворювання не зменшуються, рекомендується уточнити діагноз. Пацієнтам літнього віку застосовувати препарат лише після попередньої консультації з лікарем.При застосуванні препарату слід контролювати функцію нирок.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Препарат не застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Слід уникати застосування препарату при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами, якщо у пацієнта виникає запаморочення.

Діти:

Препарат не застосовувати дітям.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим вводити ректально – по 1-2 супозиторії 2-3 рази на добу після очищення кишечнику. Кратність щоденного застосування і тривалість лікування залежать від характеру захворювання, ефективності терапії і переносимості препарату. При захворюваннях вен нижніх кінцівок препарат застосовувати зазвичай від 2 тижнів до 1-2 місяців, при геморої – 1-4 тижні. При рецидиві захворювання курс лікування повторити.

Передозування:

Можливе посилення проявів побічної дії, лікування симптоматичне.

Побічні дії:

У деяких пацієнтів можуть спостерігатися побічні реакції, характерні для препаратів димексиду та есцину. Алергічні реакції: реакції підвищеної чутливості, у т.ч. кропив'янка, дерматит, висипання, свербіж, еритема, ангіоневротичний набряк, відчуття жару, анафілактичний шок. З боку травного тракту:  печія, диспептичні явища, біль в епігастральній ділянці, нудота, підвищення моторики кишечнику з помірним послаблювальним ефектом, діарея, блювання. З боку дихальної системи: бронхоспазм.З боку нервової системи: запаморочення, головний біль, безсоння, адинамія.З боку серцево-судинної системи: тахікардія, прискорення серцебиття, артеріальна гіпотензія.Інші: при застосуванні високих доз препарату можливі нефротоксичні реакції, тромбоз.

Лікарська взаємодія:

Диметилсульфоксид посилює дію етанолу (алкоголь гальмує виведення препарату) та інсуліну, кислоти ацетилсаліцилової, бутадіону; препаратів дигіталісу, хінідину, нітрогліцерину, антибіотиків (стрептоміцину, мономіцину тощо), хлорамфеніколу, рифампіцину, гризеофульвіну, сенсибілізує організм до засобів для наркозу. Слід врахувати посилення препаратом як специфічної активності, так і токсичності лікарських засобів. Препарат може посилити дію антитромботичних засобів. Антибіотики цефалоспоринового ряду підвищують концентрацію вільного есцину у крові та ризик розвитку побічних ефектів. Слід уникати одночасного застосування препарату з аміноглікозидними антибіотиками у зв'язку з посиленням токсичної дії аміноглікозидів на нирки.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 8 °С до 15 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 5 супозиторіїв у стрипі. По 2 стрипи у пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.