Рюже (Combined drugs) інструкція із застосування

Рюже фото, інструкція
Дозування:
Рюже мазь по 20 г у бан.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

мазь

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ТОВ «ДКП «Фармацевтична фабрика»

Фармакотерапевтична група:

Різні препарати, які мають протизапальну дію

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 г мазі містить ментолу рацемічного 30.5 мг, камфори рацемічної 52.5 мг, тимолу 1 мг; ялицевої олії 0,0555 мл, евкаліптової олії 0.015 мл, мускатної олії 0.0055 мл;допоміжна речовина: вазелін.

Лікарська форма:

мазь

Основні фізико-хімічні властивості:

біла, напівпрозора мазь із сильним специфічним запахом;

Виробник:

ТОВ «ДКП «Фармацевтична фабрика»

Фармакотерапевтична група:

Різні препарати, які мають протизапальну дію

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Механізм дії препарату обумовлений діючими речовинами, які входять до складу препарату. Подразнює нервові закінчення, розширює артеріоли та капіляри, що сприяє розвитку відволікаючої та знеболюючої дії. Проявляє місцево - подразнювальну, аналгезуючу, помірну протизапальну, антисептичну, спазмолітичну дії.Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання до застосування:

Біль в суглобах та м`язах, невралгія, міозит, артрит, міалгія, артралгія, ревматизм, ішіас; комплексна терапія гострих респіраторних захворювань, які супроводжуються ринітом, відчуттям закладеності носа, кашлем, головним болем.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, ушкоджена або запалена шкіра, відкриті рани на ділянках застосування, бронхіальна астма, дітям до 2 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Слід уникати потрапляння мазі в очі та на слизові оболонки. Не слід наносити мазь на пошкоджену шкіру. При втиранні у шкіру виникає відчуття холоду, потім теплоти, слабкого печіння та поколювання.Після кожного використання мазі ретельно мити руки. При сильному подразненні шкіри втирання слід припинити.З обережністю застосовувати мазь під час вагітності та годування груддю. Взаємодія з лікарськими засобами. Не відома.Умови та термін придатності. Зберігати в щільно укупореній тарі при температурі до 25 ºС, в захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності - 3 роки.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Зовнішньо для розтирань. Дорослим та дітям старше 6 років мазь наносять тонким шаром 2 - 4 рази на добу:при болях у м`язах, суглобах втирають в шкіру ураженої ділянки, поверх накладають теплу пов'язку;при нежиті або при закладенні носа мазь наносять на неушкоджену шкіру крилець носа;при кашлі, пов'язаному із застудними захворюваннями, мазь наносять на верхні ділянки грудної клітки і шиї та через 3-5 хвилин обережно втирають легкими масажними рухами;при головному болю мазь наносять на шкіру скронь. Дітям від 2 до 5 років мазь наносять тонким шаром на верхню ділянку спини 2 - 3 рази на добу, але ні в якому разі не на обличчя та крильця носа.Курс лікування становить 3 - 5 діб.

Передозування:

Повідомлення про випадки передозування відсутні.

Побічні дії:

Можливі алергійні реакції (кропив`янка, свербіж, почервоніння шкіри, висипання).

Лікарська взаємодія:

Термін придатності:

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 25 г в банці; по 1 банці в пачці з картону.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Мазь.

Адреса

Україна, 10014, м. Житомир, вул. Лермонтовська, 5.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.