Септоцид Р Плюс інструкція по застосуванню

Септоцид Р Плюс фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Септоцид Р Плюс розчин дезінфек. д/зовн. заст. по 100 мл у пляш.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/9654/01/01 від 13.05.2009. Наказ № 331 від 13.05.2009
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: 1 л розчину містить етанолу (спирт етиловий) 604 г, ізопропанолу (спирт ізопропіловий) 44 г;допоміжні речовини: 1,3-бутандіол; ланолін, етоксилат; ароматизатор Лимон № 336, вода очищена.

Основні фізико-хімічні властивості:

прозора безбарвна рідина з характерним спиртовим запахом.

Виробник:

БелАсептика, ЗАТ, Республіка Білорусь

Фармакотерапевтична група:

Дезінфекційні засоби

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Чинить виражену бактерицидну (в тому числі туберкулоцидну), віруліцидну (в тому числі вірус гепатиту В і ВІЛ-інфекції), фунгіцидну дію.Основні механізми руйнування мікробної клітини – деструктивний, ферментний.Залишкова дія на транзиторну (в тому числі патогенну і умовно-патогенну мікрофлору) протягом 3 годин після нанесення на суху шкіру.Фармакокінетика. Не досліджувалась.

Показання до застосування:

Знезараження шкіри рук (гігієнічна і хірургічна антисептика). Підготовка шкіри операційного та ін’єкційного поля у пацієнтів.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Особливості застосування:

При неодноразовому нанесенні на вологу шкіру можливе виникнення мікротріщин, почервоніння, подразнення. При хірургічній і гігієнічній антисептиці рук наносити на суху шкіру рук без допоміжних засобів (серветок або ватно-марлевих тампонів) безпосередньо з флакона виробника або з ліктьових настінних дозаторів. На шкіру пацієнта наносити за допомогою допоміжних засобів.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Протипоказань немає.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Протипоказань немає.

Спосіб застосування та дози:

Хірургічна антисептика шкіри рук: потрібно зробити акцент на ретельну обробку піднігтьових ділянок, нігтьового ложа і міжпальцевих проміжків. Попередньо слід вимити руки теплою проточною водою (38 - 42 °С) з милом протягом 2 хв. М’які щітки (продезінфіковані) при митті рук використовують виключно для обробки нігтів, нігтьових пластин. Після миття руки слід висушити одноразовою стерильною серветкою. Нігтьові і принігтьові ділянки обробляють одноразовими стерильними ватними тампонами, які попередньо змочують у розчині Септоцид Р плюс. В шкіру кистей і передпліччя порціями по 2,5 - 3 мл ретельно і енергійно втирають засіб протягом 5 хв, не допускаючи висихання розчину протягом всього періоду обробки. Загальна витрата засобу – 10 мл.При довготривалій операції (> 3 години) антисептичну обробку необхідно повторити.Гігієнічна антисептика шкіри рук: етап попереднього миття рук водою з милом відсутній. Нанести 3 мл препарату на сухі руки і ретельно втерти в шкіру протягом 0,5 - 1 хв. У випадках сильного забруднення рук патологічним матеріалом, руки миють протягом 0,5 - 1 хв (або витирають серветкою або ватно-марлевим тампоном, який попередньо змочують у розчині Септоцид Р плюс), втирають у шкіру 3 мл розчину Септоцид Р плюс протягом 1 хв, потім за необхідності змивають водою з милом.Антисептична обробка операційного поля: шкіру операційного поля протирають стерильною одноразовою серветкою або ватно-марлевим тампоном, який попередньо змочують розчином протягом 2,5 хв, потім іншою серветкою або тампоном втирають розчин Септоцид Р плюс протягом 5 хв. Засіб випаровується протягом 1 - 2 хв після закінчення обробки.По закінченні операції і після накладання швів краї рани протягом 30 с змащують антисептиком.Обробка шкіри при малих хірургічних втручаннях (пункції, ін’єкції і т.д.), що призводять до порушення цілісності шкірних покривів: розчин Септоцид Р плюс втирають у шкіру серветкою або тампоном протягом 30 с. При пункції органів, суглобів, спинномозкового каналу час обробки збільшують до 1 хв. Шкіру в місці катетеризації кровоносних судин необхідно обробити як операційне поле.

Передозування:

Немає даних щодо передозування.

Побічні дії:

Можливі сухість шкіри, свербіж, почервоніння, дерматит при порушенні інструкції по застосуванню (нанесення препарату на вологі руки).

Лікарська взаємодія:

Не відома.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі до 25 °С у добре провітрюваному приміщенні, на відстані не менше 1 м від опалювальних приладів.Зберігати в недоступному для дітей місці.Категорія відпуску.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

НесумісністьУ зазначеній рецептурі лікарського засобу взаємодій між активними речовинами та наповнювачами не відбувається.МісцезнаходженняРеспубліка Бєларусь, м. Мінськ, вул. Прилукська 46-а..
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Септоцид Р Плюс
Виробник:БелАсептика, ЗАТ, Республіка Білорусь
Реєстраційне посвідчення:№ UA/9654/01/01 від 13.05.2009. Наказ № 331 від 13.05.2009
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: 1 л розчину містить етанолу (спирт етиловий) 604 г, ізопропанолу (спирт ізопропіловий) 44 г;допоміжні речовини: 1,3-бутандіол; ланолін, етоксилат; ароматизатор Лимон № 336, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Дезінфекційні засоби
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
На капустяній дієті можна за тиждень схуднути на 6 кг
На капустяній дієті можна за тиждень схуднути на 6...
Вітамін D зміцнює імунітет, але не захищає від COVID-19: лікарі
Вітамін D відіграє важливу роль у підтримці імуніт...
Реклама