Септофіт Дієт інструкція по застосуванню

Септофіт Дієт фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Септофіт Дієт таблетки д/смок. по 0,1 мг №12 (12х1)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/7058/01/01 від 17.09.2007. Наказ № 557 від 17.09.2007
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 таблетка містить  уснінату натрію 0,1 мг;     допоміжні речовини: ментол, сорбітол, полівідон К-30, магнію стеарат.

Основні фізико-хімічні властивості:

круглі плоскі таблетки білого кольору;

Виробник:

Здравлє, АТ, Сербія

Фармакотерапевтична група:

Антисептичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Уснінова кислота виявляє антибактеріальні, антипротозойні, антивірусні, антипроліферативними і знеболювальні властивості. При застосуванні препарату в порожнині рота формується захисна плівка, яка вкриває механічні та інфекційні ушкодження. Таж сама плівка вкриває гортань і голосові зв’язки, таким чином препарат знімає болісні відчуття у горлі. Препарат також сприяє укріпленню ясен і помітно уповільнює розвиток пародонтозу. Уснінова кислота виявляє антибактеріальну активність до таких збудників: грампозитивні бактерії: Enteroccocus faecalis, Enteroccocus faecium, Staphylococcus aureus, Streptococcus mutans, Streptococcus pyogeness;аеробні бактерії: Bacteroides fragiles, Bacteroides brevis, Bacteroides thetalotaomicron, Bacteroides vulgatus, Clostridium perfingens, Propinobacterium canes;мікобактерії: M. aurum, M. avium, M. smegmatis, M. tuberculosis.Уснінова кислота виявляє противірусну активність відносно вірусів Herpes Simplex а також Епштейна-Бара.Фармакокінетика. Біодоступність уснінової кислоти становить приблизно 78 %, вона на 99 % зв’язується з білками плазми крові. Кліренс уснінової кислоти становить біля 12,2 мл/год./кг. Ментол є жиророзчинною сполукою. Він розщеплюється у печінці шляхом гидроксиляції. Продукти розпаду виводяться в основному з сечею, в меншому ступені з жовчю. 

Показання до застосування:

місцеве антисептичне лікування інфекційно-запальних захворювань горла і ротової порожнини:фарингіт, ларингіт, тонзиліт; стоматит, парадонтоз;А також:для захисту слизової оболонки дихальних шляхів і її регенерації в тих місцях, де вона висушена, пошкоджена або інфікована;при сухості і подразненні слизової оболонки порожнини рота і носоглотки (вдихання сухого, недостатньо зволоженого повітря в приміщеннях під час опалювального періоду, в приміщеннях, оснащених кондиціонером; у разі порушення носового дихання, а також під час спортивних занять).симптоматичної терапії сухого кашлю при гострих і хронічних бронхітах і бронхіальної астми складі комплексної терапії; підвищеному навантаженні на голосові зв'язки; для зміцнення ясен; при неприємному запаху з рота.Профілактика сезонних захворювань та інфекцій до та після оперативних втручань в області рота та горла.

Протипоказання:

Гіперчутливість до діючої речовини або будь-якої з допоміжних речовин. Дитячий вік до 4 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Препарат не застосовують дітям, молодше 4 років через форму випуску та ризик аспірації.Немає даних щодо застосовування препарату в період вагітності та під час годування груддю.Септофіт не впливає на виконання робіт, що потребують підвищеної уваги (керування автотранспортом і робота з механізмами, що рухаються).Вміст сорбітолу – 1136,9 мг.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Таблетки Септофіт не розжовують і не запивають. Тримають в роті до повного розсмоктування.Рекомендовані дози для дорослих та дітей старше 12 років:4 – 6 таблеток на добу кожні 4-6 годин. Для дітей від 4 до 12 років:До 4 таблеток на добу кожні 6 годин. Після усунення симптомів захворювання Септофіт рекомендовано приймати ще 2–3 дні в цілях досягнення стійкого терапевтичного ефекту.Зважаючи на добру переносимість лікарського засобу Септофіт можна тривалий час, але якщо після 5 діб застосування стан хворого не поліпшився, слід переглянути тактику лікування.Профілактика: - з метою сезонної профілактики респіраторних захворювань у вказаних вище дозах. - для захисту дихальних шляхів або голосових зв’язок при підвищеному навантаженні на них препарат Септофіт слід приймати по 1 таблетці 1-2 рази на день, даючи їм поволі розчинитися в роті, не перевищуючи при цьому максимальної добової дози.

Передозування:

Немає даних про випадки передозування препарату.

Побічні дії:

Зазвичай препарат зазвичай переноситься добре, повідомлень про побічні дії не було. Можливий розвиток реакцій гіперчутливості.

Лікарська взаємодія:

Даних про взаємодію з лікарськими засобами немає.

Термін придатності:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Зберігати в місцях, недоступних для дітейНе застосовувати після закінчення терміну придатності, зазаначеного на упаковці!Термін придатності – 2 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 12 або 36 таблеток в упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаФорма випускуТаблетки для смоктання. АдресаВул. Влайкова 199, 16000 Лесковац, Сербія.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R02AA20:

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама