Ша Лі Шу (Combined drugs) інструкція із застосування

Ша Ли Шу фото, інструкція
Дозування:
Ша Лі Шу супозиторії вагін. №6

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

супозиторії

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Шаансі Хайтієн Фармацевтікал Ко., Лтд., Китай

Фармакотерапевтична група:

Різні біогенні препарати

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 супозиторій містить олії обліпихової 0,5 г, каламіну 0,15 г, мирри 0,05 г, смоли ладану 0,05 г, витяжки із суміші: жгун-кореня 0,15 г, коріння софори жовтуватої 0,08 г;допоміжні речовини: борнеол, желатин, гліцерин, кислота борна, вода дистильована.

Лікарська форма:

супозиторії

Основні фізико-хімічні властивості:

супозиторії бурого кольору у формі качиного дзьоба;

Виробник:

Шаансі Хайтієн Фармацевтікал Ко., Лтд., Китай

Фармакотерапевтична група:

Різні біогенні препарати

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Препарат має протизапальну, ранозагоювальну, аналгетичну дії, зумовлені мембраностабілізуючим і антиоксидантним ефектами олії обліпихи та лікарських трав. Олія обліпихи, завдяки наявності в ній жиророзчинних біоантиокисників, зменшує інтенсивність вільнорадикальних процесів і захищає від ушкодження клітинні та субклітинні мембрани. Стимулює репаративні процеси у шкірі і слизових оболонках, прискорює загоєння ушкоджених тканин. Каламін має властивість охолоджувати і заспокоювати уражені місця, а також є слабким антисептиком.До складу мирри входить ефірна олія, яка має дезінфекційні і подразнювальні властивості на слизові оболонки. Діапазон застосування ладану дуже великий: діє як протизапальний, знеболювальний, протигрибковий, антибактеріальний засіб.Жгун-корінь має антимікробну дію.Коріння софори жовтуватої застосовують для лікування кольпітів, запалень придатків.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання до застосування:

Ерозія шийки матки, вагініти, кольпіт.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; вагітність; дитячий вік.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

До складу препарату входить софора, яка має високу вірогідність токсичних ускладнень під час вагітності.Мирра – підвищує тонус матки та може спричинити переривання вагітності.Не застосовувати під час місячних та перед статевим контактом.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Вводять вагінально по 1 супозиторію 1 раз на добу, попередньо знявши упаковку. За 30 хв до застосування супозиторій покласти до холодильника на нижню полку. Тривалість курсу лікування становить 6 днів. Курс лікування залежить від характеру та вираженості захворювання, характеру комплексної терапії, досягнутого ефекту. Максимальний курс лікування – 12 днів.

Передозування:

Не встановлено.

Побічні дії:

У поодиноких випадках можливі алергічні реакції у вигляді кропив’янки і свербежу.

Лікарська взаємодія:

Не встановлена.

Термін придатності:

Зберігати в недоступному для дітей, темному місці, в упаковці виробника, при температурі не вище 30°С. Термін придатності – 2 роки. Не заморожувати!

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 6 супозиторіїв у контурній чарунковій упаковці з плівки полівінілхлоридної; по 1 контурній чарунковій упаковці в пачці з картону.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Супозиторії вагінальні.

Адреса

712046, Сенченрі Авеню, Сіанян, Провінція Шаансі.

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.