UA RU

Шведська Гіркота Др Тайсс (Combined drugs) інструкція із застосування

Шведская Горечь Др Тайсс фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Шведська Гіркота Др Тайсс розчин д/перор. заст. по 500 мл у флак.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

розчин

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Різні біогенні препарати

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 10 мл розчину містять водно-спиртового екстракту (1:11,5) із суміші лікарської рослинної сировини: алое 0,1 г, ревеню кореня 0,09 г, мірри смоли 0,065 г, цитварного кореня 0,045 г, ясенця білого кореня 0,035 г, тирличу жовтого кореня 0,035 г, дягеля лікарського кореня 0,035 г, відкасника кореня 0,02 г, камфори 0,01 г, перстачу кореневища 0,01 г, струменя бобрового 0,01 г, наросту губчатого (гриба) модрини лікарської 0,025 г, мускатника духмяного квіток 0,01 г, сени вузьколистої листя 0,01 г, мускатника духмяного насіння 0,175 г, шафрану посівного приймочок 0,01 г, аїру кореневища 0,09 г; тер’яка без опію 0,09 г, що містить дягеля лікарського кореня 0,03 г, клопогону китицеподібного кореня 0,02 г, валеріани лікарської кореня 0,01 г, коричника цейлонського кори (кориці) 0,01 г, цитварного кореня 0,01 г, кардамону плодів 0,005 г, мірри смоли 0,005 г; допоміжні речовини: глина біла, етанол 96 %, вода дистильована, гліцерин, анісовий ароматизатор, сахарин натрію.

Лікарська форма:

розчин

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Др. Тайсс Натурварен ГмбХ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Різні біогенні препарати

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Як допоміжний засіб при порушенні функцій шлунка (важкість у шлунку після їди, для покращання апетиту), при порушенні моторики кишечнику (запори), при дискінезії жовчовивідних шляхів. 

Протипоказання:

Непрохідність кишечнику, хвороба Крона, виразковий коліт, апендицит, біль у животі невідомого походження, діарея, тяжкі порушення функції печінки. Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату. Дитячий вік. Період вагітності або годування груддю.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Препарат не слід застосовувати під час вагітності та у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Препарат містить спирт. Це слід враховувати водіям при керуванні автотранспортом або під час роботи з іншими механізмами. В рекомендованих дозах препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або під час роботи з іншими механізмами.

Діти:

Препарат призначений для лікування тільки дорослих.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим застосовувати по одній чайній ложці (додавати у воду, чай та повільно випивати) 3-4 рази на добу. Вживати не більше 2 тижнів, після чого треба зробити перерву від 10 днів до двох тижнів.Перед застосуванням вміст флакону треба струсити.

Передозування:

При передозуванні можливе виникнення діареї. Прийом великих доз препарату може призвести до алкогольного отруєння.

Побічні дії:

Можливі алергійні реакції на компоненти препарату. В окремих випадках при пероральному застосуванні можливе виникнення спазмів кишечнику, діарея. У цих випадках слід зменшити дозу. При тривалому застосуванні може виникнути електролітний дефіцит, зокрема гіпокаліємія, протеїнурія, гематурія. Гіпокаліємія може призвести до проблем серцевої діяльності та до м’язевої слабості.

Лікарська взаємодія:

При тривалому застосуванні у зв’язку з виникненням гіпокаліємії можливе посилення дії серцевих глікозидів, а також вплив на дію антиаритмічних препаратів. Втрата калію може підсилитися внаслідок комбінації з тіазидними діуретиками, стероїдами надниркової залози і коренем солодки.

Термін придатності:

3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.Після розкриття флакона термін придатності препарату становить 6 місяців.

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 0С. При зберіганні можливе помутніння розчину або випадання осаду, що не впливає на якість препарату.

Форма випуску / упаковка:

Скляні флакони об’ємом 100 мл або 250 мл, 500 мл, 1000 мл у картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Полищук Ольга Вадимовна
Провизор

Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца - факультет фармации

Общая фармация - НМАПО имени П.Л.Шупика

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.