Симбіофлор 1 (Mono) інструкція із застосування

Симбиофлор 1 фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Симбіофлор 1 краплі ор., сусп. по 50 мл у флак.-крап.
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

краплі

Виробник:

Безпосереднє виробництво: СимбіоФарм ГмбХ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Імуностимулятори.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 мл суспензії містить: Enterococcus faecalis (живі бактерії та аутолізат) 1,5-4,5 х 107 бактерій; допоміжні речовини: лактоза моногідрат, цистин, натрію карбонат декагідрат, натрію хлорид, магнію сульфат гептагідрат, калію хлорид, кальцію хлорид дигідрат, магнію хлорид гексагідрат, живильне середовище (пептон казеїновий, дріжджів екстракт, натрію хлорид, глюкоза моногідрат) і вода очищена.1 мл препарату містить 12 крапель.

Лікарська форма:

краплі

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

СимбіоФарм ГмбХ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Імуностимулятори.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Гострі та хронічні рецидивуючі інфекції дихальних шляхів та ЛОР-органів (бронхіт, риніт, синусит, тонзиліт, отит). Корекція дисбіотичних порушень при різних захворюваннях.

Протипоказання:

Дитячий вік до 1 року.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Симбіофлор 1 не містить стабілізаторів, тому при порушенні умов зберігання легко контамінується. Такої контамінації слід уникати шляхом короткотривалого відкривання флакона, під час використання препарат обережно накапувати з флакона так, щоб краплі капали одна за одною. Не торкатися крапельниці. З метою полегшення звільнення крапель на початку та в кінці застосування необхідно постукувати по флакону та тримати його під кутом. Швидкість накапування можна регулювати шляхом зміни кута нахилу флакона. Препарат містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не можна застосовувати препарат.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Тератогенний ефект препарату невідомий. Під час вагітності або годування груддю рекомендується застосовувати тільки після оцінки лікарем співвідношення користі/ризику.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Невідома.

Діти:

Препарат рекомендований для застосування дітям віком від 1 року.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим приймати по 30 крапель 3 рази на добу.Дітям: від 1 до 3 років приймати по 10 крапель 3 рази на добу, від 3 до 6 років – по  15 крапель 3 рази на добу; від 6 років − по 20 крапель 3 рази на добу.Перед застосуванням препарат 5 разів вертикально збовтати, у результаті цього препарат набуває каламутнуватого вигляду. Разову дозу розчинити у 30 мл води та приймати з їжею.Курс лікування визначає лікар, середній курс − 4-8 тижнів.

Передозування:

Не відзначалось.

Побічні дії:

Іноді на початку лікування виникають ознаки метеоризму, сухість у роті, головний біль, біль в животі, неприємні відчуття у верхній частині живота, рідкі випорожнення. Ці явища є позитивними реакціями організму, у таких випадках рекомендується зменшити разову дозу вдвічі до зникнення вищезгаданих симптомів.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Лікарська взаємодія:

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Флакон до першого розкриття зберігати при температурі від +2 0С до +30 0С.Після кожного використання флакон одразу щільно закривати і зберігати в холодильнику, не допускаючи заморожування. Після розкриття флакона препарат придатний для використання протягом 3 тижнів. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Картонна коробка містить флакон-крапельницю з 50 мл препарату.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Додаткові дані

Дозування:
Симбіофлор 1 краплі ор., сусп. по 50 мл у флак.-крап.
Реєстрація:
№ UA/3036/01/01 від 07.10.2010. Наказ № 844 від 07.10.2010
МНН:
Фарм. група:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.