Сироп Від Кашлю З Подорожником Та Мати-Й-Мачухою (Combined drugs) інструкція із застосування

Сироп От Кашля С Подорожником И Мать-И-Мачехой фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Сироп Від Кашлю З Подорожником Та Мати-Й-Мачухою сироп по 100 мл у флак.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

сироп

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Натур Продукт Європа Б.В., Нідерланди

Фармакотерапевтична група:

Препарати, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 100 мл сиропу містять: подорожника ланцетолистного листя екстракт рідкий (Plantago lanceolata) (1:1) (екстрагент – етанол 40 %) – 5,0 г; мати-й-мачухи листя екстракт рідкий (Tussilago farfara) (1:1) (екстрагент – етанол 40 %) – 5,0 г; олія м’ятна (Mint oil) - 0,01 г; олія евкаліпта (Eucalyptus oil) - 0,01 г;допоміжні речовини: мед, карамель (Е 150d), коричневий тростинний цукор, калію сорбат, вода очищена.

Лікарська форма:

сироп

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Натур Продукт Європа Б.В., Нідерланди

Фармакотерапевтична група:

Препарати, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби.

Фармакологічні властивості:

Комбінований засіб рослинного походження; має відхаркувальну та протизапальну дію. Подорожник має відхаркувальну, протизапальну, знеболювальну, бактеріостатичну та протиалергічну дію.Мати-й-мачуха – має протизапальну, пом’якшувальну, легку потогінну та слабку спазмолітичну дію.Евкаліптова олія чинить стимулюючу дію на рецептори слизових оболонок, має протизапальну та антисептичну дію.

Показання до застосування:

У складі комплексної терапії гострих та хронічних захворювань дихальних шляхів (трахеїт, трахеобронхіт, бронхіт, бронхопневмонія).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; діабет, вагітність, період годування груддю, дитячий вік (до 6 років), бронхіальна астма, бронхоспазм; запальні захворювання шлунково-кишкового тракту та жовчовивідних шляхів; захворювання печінки тяжкого перебігу.Взаємодія з  іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Сироп від кашлю з подорожником та мати-й-мачухою не слід застосовувати одночасно з препаратами, що містять кодеїн та інші протикашльові лікарські засоби, оскільки це перешкоджає виділенню розрідженого мокротиння.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Якщо під час застосування лікарського засобу з’являється задишка, гарячка, гнійна мокрота, слід проконсультуватися з лікарем. Пацієнтам зі зниженою функцією нирок чи пацієнтам, які дотримуються дієти з контролем надходження калію, слід зважити доцільність прийому препарату. З обережністю застосовувати препарат хворим, які страждають на гіперацидний гастрит, виразкову хворобу шлунка з підвищеною кислотністю; рефлюкс-езофагіт.Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Препарат не рекомендується застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами.

Діти:

Не рекомендується застосовувати препарат дітям віком до 6 років. 

Спосіб застосування та дози:

Препарат застосовувати внутрішньоДітям від 6 до 10 років – по 1 чайній ложці 2-3 рази на добу;дітям від 10 до 15 років – по 2 чайні ложки 2-3 рази на добу;дорослим та дітям віком від 15 років - по 1-2 столові ложки 3-4 рази на добу. Курс лікування ̶ 2-3 тижні. Збільшення тривалості прийому та доцільність проведення повторних курсів лікування визначає лікар індивідуально.  

Передозування:

На даний час випадки передозування не описаніПри прередозуванні, наприклад, при випадковому застосуванні вмісту всього флакона можуть виникнути шлунково-кишкові розлади. Нераціональне застосування препаратів м’яти може призвести до болю у ділянці серця. Терапія симптоматична.

Побічні дії:

Можливі алергічні реакції (у т.ч. гіперемія, висипання, кропив’янка, свербіж, набряк шкіри), контактний дерматит (у ділянці губ); диспепсичні реакції, включаючи печію, нудота, блювання, діарея.

Лікарська взаємодія:

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

У захищеному від світла місці при температурі не вище 25 оС.

Форма випуску / упаковка:

Сироп по 100 мл у флаконі з темного скла або у темному пластиковому флаконі; по 1 флакону у картонній пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.