Сироп Подорожника З Вітаміном С (Combined drugs) інструкція із застосування

Сироп Подорожника С Витамином С фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Сироп Подорожника З Вітаміном С сироп по 200 мл у флак.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

сироп

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Екзон, ВАТ, Республіка Білорусь.

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

100 г сиропу містять екстракт подорожника великого 37,5 г, кислоти аскорбінової 0,3 г;допоміжні речовини: калію сорбат, цукор-пісок.

Лікарська форма:

сироп

Основні фізико-хімічні властивості:

сиропоподібна прозора рідина коричневого кольору, солодкого своєрідного смаку, в процесі зберігання допускається випадання осаду;

Виробник:

Екзон, ВАТ, Республіка Білорусь.

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Лікарський засіб рослинного походження.Фармакодинаміка. Екстракт подорожника чинить бактеріостатичну, протизапальну, муколітичну, відхаркувальну, спазмолітичну дії, зменшує інтенсивність кашлю, прискорює процес загоєння ран.Протизапальний ефект пов’язаний з наявністю у складі сиропу полісахаридів (пектинів), дубильних речовин, бензойної та саліцилової кислот. Полісахариди активізуюють утворення інтерферону, цинк та флавоноїди сприяють активізації фагоцитозу.Прискоренню регенерації сприяє сполучення полісахаридів з ферментами та вітамінами.Сироп має обволікаючу та муколітичну властивість, відновлює захисну функцію миготливого епітелію дихальних шляхів. Глікозид плантагін пригнічує кашльовий рефлекс.Аскорбінова кислота сприяє підвищенню опірності організму до несприятливого впливу навколишнього середовища, поліпшує загальне самопочуття, апетит, сприяє нормалізації сну, збільшує ефективність інших компонентів препарату.Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання до застосування:

Препарат застосовують при гострих та хронічних бронхітах, трахеобронхітах, пневмоніях та інших застудних та запальних захворюваннях дихальних шляхів, які супроводжуються кашлем.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

З обережністю застосовувати хворим на цукровий діабет.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Препарат приймають внутрішньо, дітям віком від 3 до 6 років – по 1/2 чайної ложки 3-4 рази на добу, дітям старше 6 років - по 1 чайній ложці 3-4 рази па добу, дорослим - по 1 столовій ложці 3-4 рази на добу.

Передозування:

Не відмічалось.

Побічні дії:

Препарат звичайно добре переноситься, але в окремих випадках, як наслідок індивідуальної чутливості до компонентів препарату можливі алергічні реакції.

Лікарська взаємодія:

Сумісний з іншими лікарськими засобами.

Термін придатності:

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці притемпературі не вище 25 ºС.Зберігати в місцях, недоступних для дітей!Термін придатності - 1 рік.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

Сироп но 200 мл у флаконах. Виробника. Республіканське унітарне підприємство Екзон, Республіка Білорусь.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Сироп.

Адреса

225612, Брестська обл., м. Дрогичин, вул. Леніна, 202.Ексклюзивний дистриб'ютор в Україні. ПФ "Апія", тел./факс: (057) 7587930.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.