Сироп Від Кашлю Пульмо інструкція по застосуванню

Сироп Від Кашлю Пульмо фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Сироп Від Кашлю Пульмо сироп, 1,5 мг/мл по 100 мл у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/16024/01/01 від 12.06.2017. Наказ № 651 від 12.06.2017
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: бутамірату цитрат;1 мл сиропу містить бутамірату цитрату 1,5 мг;допоміжні речовини: сорбіт (Е 420), гліцерин, сахарин натрію, кислота бензойна (Е 210), ванілін, етанол 96 %, натрію гідроксид, вода очищена.

Виробник:

Вертекс, ФФ,ТОВ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Корені алтеї.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Неопіатний протикашльовий засіб з центральною дією. Активним інгредієнтом препарату є бутамірату цитрат, який пригнічує кашель і за своєю структурою та фармакологічною дією відрізняється від алкалоїдів опію. Вважається, що ця субстанція діє на центральну нервову систему. Бутамірату цитрат спричиняє неспецифічний антихолінергічний та бронхоспазмолітичний ефект, що покращує функцію дихання. Сироп від кашлю ПУЛЬМО не спричиняє звикання або залежності.Бутамірату цитрат має широкий терапевтичний діапазон, тому Сироп від кашлю ПУЛЬМО добре переноситься навіть у високих дозах і добре підходить як засіб для усунення кашлю у дорослих та дітей.Фармакокінетика.Бутамірат швидко абсорбується і надалі повністю гідролізується до 2-фенілмасляної кислоти та діетиламіноетоксіетанолу. Вплив їжі на біодоступність не підтверджений. Лінійна залежність між біодоступністю і дозою невідома.2-фенілмасляна кислота та діетиламіноетоксіетанол мають протикашльову активність.Метаболіти виводяться головним чином нирками. Період напіввиведення – від 6 до 26 годин (максимальна величина – 41 година). Немає доказів впливу порушень функцій печінки і нирок на фармакокінетичні параметри бутамірату.

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування кашлю (в тому числі сухого) різного походження.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до активної або допоміжних речовин препарату.

Особливості застосування:

Через те що бутамірат пригнічує кашльовий рефлекс, потрібно уникати одночасного застосування відхаркувальних засобів, оскільки це може призводити до застою слизу у дихальних шляхах, що збільшує ризик бронхоспазму та інфікування дихальних шляхів.Сироп містить підсолоджувачі – сахарин натрію та сорбіт, і його можна призначати хворим на цукровий діабет. Не слід застосовувати пацієнтам з непереносимістю фруктози.Якщо кашель триває більше 7 днів, то потрібно звернутись до лікаря.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Безпеку при застосуванні препарату в період вагітності та годування груддю не оцінювали у спеціальних дослідженнях. Не слід застосовувати Сироп від кашлю ПУЛЬМО протягом перших трьох місяців вагітності. В інші періоди вагітності препарат можна застосовувати тільки за призначенням лікаря у разі наявності прямих показань для такого лікування.Невідомо, чи потрапляє активна субстанція та/або її метаболіти у грудне молоко. З міркувань безпеки потрібно ретельно зважувати переваги та ризики застосування препарату під час годування груддю. Застосування препарату у період годування груддю можливе, якщо, на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Сироп від кашлю ПУЛЬМО може викликати сонливість. Тому потрібно дотримуватись обережності при керуванні автомобілем або при виконанні іншої роботи, що вимагає пильності (наприклад при керуванні механічними засобами).

Діти:

Препарат застосовують дітям віком від 3 років.Дітям віком до 3 років рекомендовано застосовувати бутамірату цитрат в іншій лікарській формі (краплі оральні, розчин).

Спосіб застосування та дози:

Діти віком від 3 до 6 років: по 5 мл (1 мірна ложка) 3 рази на добу; діти віком від 6 до 12 років: по 10 мл (2 мірні ложки) 3 рази на добу;діти віком від 12 до 18 років: по 15 мл (3 мірні ложки) 3 рази на добу.Дорослі: по 15 мл (3 мірні ложки) 4 рази на добу.Мірну ложку потрібно вимити та висушити після кожного використання та після використання іншою людиною.Максимальний курс лікування без призначення лікаря не повинен перевищувати 1 тиждень.Препарат застосовують за 30 хвилин до прийому їжі, запиваючи невеликою кількістю води.

Передозування:

Передозування препарату може спричинити такі симптоми: сонливість, нудоту, блювання, діарею, запаморочення та артеріальну гіпотензію.Потрібно вжити звичайних заходів невідкладної допомоги: промивання шлунка, прийом активованого вугілля, контроль життєво важливих функцій організму, симптоматичне лікування. Специфічного антидоту немає.

Побічні дії:

З боку нервової системи: сонливість.З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, діарея.З боку імунної системи: анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, шкірні висипання, кропив’янка, свербіж.У разі появи будь-яких небажаних реакцій слід припинити лікування та звернутися до лікаря.

Лікарська взаємодія:

Уникати одночасного застосування відхаркувальних засобів.

Термін придатності:

2 роки від дати виробництва препарату в упаковці in bulk.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 100 мл у флаконі з ложкою мірною у коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R05DB13:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Сироп Від Кашлю Пульмо
Виробник:Вертекс, ФФ,ТОВ, Україна
Форма випуску: По 100 мл у флаконі з ложкою мірною у коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/16024/01/01 від 12.06.2017. Наказ № 651 від 12.06.2017
Міжнародне непатентоване найменування:Butamirate
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: бутамірату цитрат;1 мл сиропу містить бутамірату цитрату 1,5 мг;допоміжні речовини: сорбіт (Е 420), гліцерин, сахарин натрію, кислота бензойна (Е 210), ванілін, етанол 96 %, натрію гідроксид, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Корені алтеї.
Код АТС:R05DB13 - Бутамірат
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Вчені ідентифікували білок, який допомагає зберегти ясність розуму навіть у похилому віці
З віком відбувається зниження когнітивних функцій,...
Зайва вага викликає у чоловіків занижену самооцінку та депресію: дослідження
За даними Всесвітньої організації здоров’я (ВООЗ),...
Реклама