Спазмолак (Lactic acid producing organisms) інструкція із застосування

Спазмолак фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Спазмолак капсули №20 (10х2)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ТОВ "Фармюніон БСВ Девелопмент"

Фармакотерапевтична група:

Антидіарейні мікробні препарати. Лактобактерії.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

Діюча речовина: В кожній капсулі міститься: 10 мільярдів живих Lactobacillus plantarum 299v.Допоміжні речовини: картопляний крохмаль, стеарат магнію.

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

прозорі желатинові капсули жовтуватого кольору, що містять дрібний порошок кольору слонової кістки з маленькими вкрапленнями світло-коричневого кольору.

Виробник:

ТОВ "Фармюніон БСВ Девелопмент"

Фармакотерапевтична група:

Антидіарейні мікробні препарати. Лактобактерії.

Показання до застосування:

Лікування функціональних розладів при синдромі подразненого кишечника (СПК), таких як абдомінальний біль, шлунково-кишковий дискомфорт, метеоризм, здуття, діарея або закріп.Відновлення балансу мікрофлори шлунково-кишкового тракту та підвищення опору організму до зовнішніх факторів, які викликають функціональні кишкові розлади.

Протипоказання:

Не виявлено.Особливі вказівки. Не слід приймати пошкоджену капсулу. Не рекомендується приймати дітям до 12 років, під час вагітності та годування груддю.

Спосіб застосування та дози:

Для симптомів подразненого кишечнику (СПК) та відновлення балансу мікрофлори приймати 1-2 капсули на день протягом 4 тижнів.Капсули приймають із невеликою кількістю прохолодної води під час їжі. Для дорослих та дітей з 12 років.

Побічні дії:

Не виявлено.

Лікарська взаємодія:

Не виявлено.

Термін придатності:

Два роки.

Умови зберігання:

В сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25°С або в холодильнику.

Форма випуску / упаковка:

Капсули по 20 штук в картонній упаковці (упаковка містить 2 блістери по 10 капсул).

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Капсули.Код АТС. A07FA01. Лактобактерії.

Імунологічні та біологічні властивості

Капсула препарату містить живі клітини молочнокислих бактерій Lactobacillus plantarum 299v і використовується для нормалізації флори кишечника під час тимчасових розладів шлунково-кишкового тракту з такими симптомами як абдомінальний біль, дискомфорт, метеоризм, здуття чи інших симптомів подразненого кишечника.Кишковий тракт є добре збалансованою екологічною системою в якій присутні мікроорганізми. Їх присутність формує природній екологічний бар’єр, який перешкоджає вторгненню шкідливих мікробів та підтримує флору кишечнику у здоровому стані.Різноманітні обставини такі як, перевтома, стреси, різні хронічні хвороби, паління, зловживання алкоголем та приймання антибіотиків можуть призвести до порушення балансу мікрофлори кишечника, що призводить до надмірного його заселення шкідливими мікроорганізмами та може викликати шлунково-кишковий біль та / або дискомфорт.Lactobacillus plantarum 299v виконує захисну функцію за рахунок зміцнення фізіологічного бар’єру та безпосередньої антагоністичної дії відносно патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, які порушують мікробіоценоз кишечника. Lactobacillus plantarum 299v є стійким до шлункової та жовчної кислот, може міцно прикріплюватися до адгезивних рецепторів энтеро- і колоноцитів, тим самим позбавляючи патогенну флору можливості закріпитися на клітинах слизової оболонки кишечника та пошкодити його. Перебування Lactobacillus plantarum 299v у просвіті шлунково-кишкового тракту сприяє його оздоровленню, нормалізації прохідності кишечнику та допомагає усунути чи зменшити функціональні розлади кишечнику.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.