Стадалакс (Bisacodyl) інструкція із застосування

Стадалакс фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Стадалакс драже по 5 мг №100
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

драже

Виробник:

Безпосереднє виробництво: СТАДА Арцнайміттель АГ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Проносні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 драже містить бісакодилу 5 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, целюлози ацетатфталат, глюкози сироп, гліцерил (моно, ди, три) алканоат, крохмаль картопляний, лактози моногідрат, магнію стеарат, крохмаль кукурудзяний, крохмаль кукурудзяний модифікований, олія рицинова, сахароза, кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк, віск монтановий гліколевий, титану діоксид Е171.

Лікарська форма:

драже

Основні фізико-хімічні властивості:

круглі, двоопуклі, білі шлунковостійкі драже;

Виробник:

СТАДА Арцнайміттель АГ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Проносні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Бісакодил – легкий проносний засіб з групи триарилметанів, метаболіти якого перешкоджають всмоктуванню води і збільшують секрецію води та електролітів. Це приводить до зменшенн щільності і збільшенням об’єму калу та стимуляцієї перистальтичних рухів кишечнику.Фармакокінетика.Практично не всмоктується у шлунково-кишковий тракт. Активна форма, вільний дифенол, вивільняється при бактеріальному розпаді в товстому кишечнику. Бісакодил екскретується з калом головним чином у вигляді дезацетил-бісакодилу, маленька частина елімінується нирками у вигляді глюкороніду. При прийомі внутрішньо дія починається через 6–8 годин.

Показання до застосування:

Запори.

Протипоказання:

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Тривале застосування та у великих дозах СТАДАЛАКСу® часто викликає втрату рідини, калію та інших електролітів. Це може призвести до порушення серцевої функції і слабості м'язів, особливо якщо одночасно застосовуються сечогінні засоби або стероїдні гормони кори надниркових залоз.Лікарський препарат містить сахарозу, тому він не рекомендується пацієнтам, що страждають на спадкову відсутність толерантності до фруктози, на глюкозо-галактозну мальабсорбцію чи дефіцит сахарозної ізомальтазиМолоко і лікарські препарати, що нейтралізують шлунковий сік (антациди), слід приймати не менш ніж через тридцять хвилин після застосування СТАДАЛАКСу®.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Дорослі і діти віком від 6 років приймають по 1–2 драже 1 раз на добу. Для отримання кращих результатів драже, що розчиняється в тонкій кишці, необхідно приймати цілим ввечері чи зранку натщесерце з достатньою кількістю рідини. Використання ввечері призведе до збільшення перистальтики кишки приблизно через 10 годин. Застосування ранком натщесерце призведе до збільшення перистальтики кишки приблизно через 6–8 годин. Курс застосування – не більше 10 днів.

Передозування:

Передозування може призвести до проносу і колікоподібного болю у животі. Терапія симптоматична.

Побічні дії:

Кишкова коліка. Діарея. Алергічні реакції.гострий проктит, гострий геморой, спастичний запор, непрохідність кишечнику;кишково-шлункові кровотечі, маткові кровотечі;синдром гострого живота, апендицит, інші гострі запальні процеси в черевній порожнини;порушення водно-електролітного балансу;дитячий вік до 6 років, період годування груддю.

Лікарська взаємодія:

СТАДАЛАКС® може збільшувати втрату калію при одночасному прийомі з сечогінними засобами. У результаті втрати калію може збільшувати токсичність серцевих глікозидів. 

Термін придатності:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 5 років.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 25 драже у блістері; по 2 або 4 блістери у картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви: bisacodyl, 4,4- діацетоксидифенілпіридил-(2)-метан;

Форма випуску

Драже.

Адреса

Німеччина, D-61118, Бад Фільбель, Стадаштрасе 2-18.

Додаткові дані

Дозування:
Стадалакс драже по 5 мг №100
Реєстрація:
№ UA/3106/01/01 від 10.05.2005. Наказ № 206 від 10.05.2005
МНН:
Фарм. група:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.