Старкет-Фармекс инструкция по применению

Старкет-Фармекс фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Старкет-Фармекс таблетки, п/о, по 1 500 000 мо №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/10867/01/01 от 06.08.2007. Приказ № 655 от 06.08.2010
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: спіраміцин;1 таблетка містить 1 500 000 МО або 3 000 000 МО спіраміцину;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна (Авіцел), кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, натрію крохмальгліколят, крохмаль кукурудзяний, гідроксиметилпропілцелюлоза, тальк очищений, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь 6000.

Основные физико-химические свойства:

білі, овальні, двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою, з насічкою з одного боку.

Производитель:

Фармекс групп, ООО, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Антибактериальные средства для системного применения. Макролиды. Спирамицин.

Показания к применению:

Інфекційні захворювання, спричинені мікроорганізмами, чутливими до спіраміцину: захворювання ЛОР-органів (синусит, тонзиліт, отит); бронхолегеневі захворювання (гострий бронхіт, загострення хронічного бронхіту, негоспітальна пневмонія, включно спричинена атиповими збудниками (Chlamidia, Муcoplasma, Legionella); інфекції шкіри (бешиха, вторинні інфіковані дерматози, абсцеси і флегмони); інфекції у стоматології; генітальні та урологічні негонококові інфекції (простатити, уретрити); захворювання, що передаються статевим шляхом: генітальний та екстрагенітальний хламідіоз, сифіліс, гонорея (у разі алергії на препарати пеніцилінового ряду); токсоплазмоз (включно токсоплазмоз вагітних).Профілактика менінгококового менінгіту в осіб, які мали контакт з хворими на менінгіт.

Противопоказания:

Алергія на спіраміцин або інші складові препарату. Період годування груддю.

Надлежащие меры безопасности при применении:

З огляду на поодинокі повідомлення про випадки гострого гемолізу у пацієнтів з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, не рекомендовано призначати Старкет цій популяції пацієнтів.

Особенности применения:

Для хворих з порушенням функції нирок корекція дози не потрібна, оскільки виведення спіраміцину нирками становить менше 10% від введеної кількості препарату.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Безпека застосування Старкету у вагітних не досліджувалась. Разом з тим є багаторічні дані про безпечне застосування спіраміцину вагітними.Оскільки спіраміцин проникає у грудне молоко, при його застосуванні годування груддю слід припинити.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дослідження з вивчення впливу препарату Старкет на здатність керувати автомобілем або працювати з рухомими механізмами не проводилися.

Дети:

Препарат застосовують дітям з масою тіла більше 20 кг.

Способ применения и дозы:

Таблетки Старкет призначають дорослим по 6 000 000 МО – 9 000 000 МО на добу в 2 – 3 прийоми; дітям з масою тіла більше 20 кг: 1 500 000 МО на кожні 10 кг маси тіла на добу в 2 – 3 прийоми.Тривалість курсу лікування визначає лікар залежно від клінічної ситуації (у середньому 7 – 10 днів).Профілактика менінгококових менінгітів дорослим призначають препарат у дозі 3 000 000 МО кожні 12 год. протягом 5 днів; дітям з масою тіла від 20 кг і більше – 75 000 МО на 1 кг маси тіла кожні 12 год. протягом 5 днів.

Передозировка:

у разі передозування промивають шлунок і проводять симптоматичне лікування. Специфічного антидоту не існує.

Побочные действия:

З боку травного тракту: нудота, блювання, діарея; в окремих випадках – псевдомембранозний коліт. Алергічні реакції з боку шкіри (висипання, свербіж, кропив`янка), а також, дуже рідко, ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок. Інколи спостерігається тимчасова парестезія, дуже рідко – відхилення від норми показників функції печінки, гострий гемоліз; поодинокі випадки васкуліту, в тому числі пурпура Геноха-Шенляйна.

Лекарственное взаимодействие:

Рівень леводопи у плазмі зменшується при одночасному застосуванні зі Старкетом. Препарат не застосовують одночасно з лікарськими засобами, які містять дегідратовані алкалоїди ріжок.Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. До спіраміцину чутливі такі мікроорганізми: Streptococcus spp., метицилінчутливі стафілококи (Staphylococcus aureus – має помірну чутливість); Branhamella catarralis; Bordetella pertussis; Campylobacter spp.; Corynebacterium diphtheriae; Coxiella spp.; Chlamidia spp.; Treponema spp.; Leptospira spp.; Actinomyces spp.; Eubacterium spp.; Porphyromonas spp.; Mobiluncus spp.; N. gonorrhoeae, N. meningitidis; Ureaplasma urealyticum; Legionella pneumophila; Toxoplasma gondii. До препарату помірно чутливі Haemophilus influenzae, Bacteroides fragilis, Vibrio cholerae; Staphylococcus aureus.Резистентними до спіраміцину є Enterobacteriaceae; Acinetobacter; Nocardia; Pseudomonas; метицилінрезистентні стафілококи. Спіраміцин проникає і накопичується у фагоцитах (нейтрофілах, моноцитах, перитонеальних і альвеолярних макрофагах). Ця властивість забезпечує ефективність спіраміцину у лікуванні інфекцій, спричинених внутрішньоклітинними збудниками.Фармакокінетика. Всмоктування спіраміцину швидке, проте неповне, з великою варіабельністю (10–60%). На ступінь всмоктування спіраміцину при його пероральному прийомі вживання їжі не впливає. Після прийому 6 000 000 МО спіраміцину максимальна концентрація в сироватці крові досягається через 1,5 – 3 год і становить 3,3 мкг/мл. Ступінь зв’язування з білками плазми становить 10%. Період напіввиведення з плазми крові становить приблизно 8 год.Розподіл. Спіраміцин значною мірою потрапляє в легені (20 – 60 мкг/г), мигдалики (20 – 80 мкг/г), інфіковані повітроносні пазухи (синуси) (75 – 110 мкг/г), кістки (5 – 100 мкг/г). Проникає в грудне молоко. Спіраміцин не проникає в спинномозкову рідину. На 10-й день після закінчення лікування спіраміцином в нирках, печінці і селезінці концентрація препарату утримується на рівні 5 – 7 мкг/г. Біотрансформація спіраміцину відбувається у печінці з утворенням хімічно неідентифікованих, але активних метаболітів. Виділення. Значна кількість препарату виділяється з жовчю: рівень концентрації спіраміцину в жовчі у 15 – 40 разів вищий, ніж у сироватці крові. Спіраміцин у значній кількості виводиться з калом. Тільки 14% введеної дози виводиться з сечею. Фармацевтичні характеристики.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25°С в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

МісцезнаходженняПлот №7, Сектор 24, Фаридабад – 121005, Харіана, Індія.Власник реєстраційного посвідченняАМЕРІКЕН НОРТОН КОРПОРЕЙШН.Місцезнаходження1570 Сан-Томас Еквіно Роуд, 18, Сан-Хосе, СА 95130, США.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Старкет-Фармекс
Производитель:Фармекс групп, ООО, Украина
Форма выпуска: По 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/10867/01/01 от 06.08.2007. Приказ № 655 от 06.08.2010
МНН:Spiramycin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: спіраміцин;1 таблетка містить 1 500 000 МО або 3 000 000 МО спіраміцину;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна (Авіцел), кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, натрію крохмальгліколят, крохмаль кукурудзяний, гідроксиметилпропілцелюлоза, тальк очищений, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь 6000.

Фармакологическая группа:Антибактериальные средства для системного применения. Макролиды. Спирамицин.
Код АТХ:J01FA02 - Спирамицин
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Хронический гастрит
Классификация хронического гастрита по формам, вид...
Реклама
Витамин D поможет при лечении тяжелой формы рака кожи: открытие
Меланома — это вид рака, который развивается из кл...
Консервированные помидоры содержат больше ликопина, чем свежие
Многие люди избегают замороженных продуктов, счита...
Реклама