UA RU

Стромбафорт (Stanozolol) інструкція із застосування

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Балкан Фармасьютікалс СК, ТОВ, Республіка Молдова

Фармакотерапевтична група:

Анаболічні засоби для системного застосування. Анаболічні стероїди. Похідні андростану.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: stanozolol;1 таблетка містить станозололу 10 мг; допоміжні речовини: магнію стеарат, Лудіпресс® (лактоза, моногідрат; повідон, кросповідон).

Лікарська форма:

таблетки

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки 10 мг: білі або білі з жовтуватим відтінком, з гладкою поверхнею та округлими краями, квадратної форми таблетки, з розподільчою рискою та гравіюванням ВР з одного боку, з іншого – гравіювання 10 мг.

Виробник:

Балкан Фармасьютікалс СК, ТОВ, Республіка Молдова

Фармакотерапевтична група:

Анаболічні засоби для системного застосування. Анаболічні стероїди. Похідні андростану.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Станозолол належить до стероїдних анаболіків. Проникаючи до ядра клітини, активізує генетичний апарат клітини, що приводить до збільшення синтезу ДНК, РНК і структурних білків, активації ферментів ланки та посилення тканинного дихання, окислювального фосфорилювання, синтезу АТФ і накопиченню макроергів у клітині. Стимулює анаболічні і пригнічує катаболічні процеси, спричинені глюкокортикоїдами. Приводить до збільшення м’язової маси, зменшення відкладення жиру, поліпшує трофіку тканин, сприяє відкладенню кальцію у кістках, затримує в організмі азот, фосфор, сірку, калій, натрій і воду. Гемопоетична дія пов’язана зі збільшенням синтезу еритропоетину. Протиалергічна дія зумовлена підвищенням концентрації С1 фракції комплементу. Андрогенна активність може сприяти розвитку вторинних статевих ознак за чоловічим типом. Фармакокінетика. Не досліджувалась.

Показання до застосування:

В комплексній терапії:порушення синтезу білків, кахексія різного походження;травми, опіки, до- та післяопераційні періоди, період відновлення після інфекційних хвороб та опромінення;ниркова та наднирникова недостатність, токсичний зоб, м’язева дистрофія, остеопороз, від’ємний азотистий баланс при кортикостероїдній терапії, гіпо- та апластична анемія.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату;рак передміхурової залози, рак молочної залози у чоловіків, карцинома молочної залози у жінок з гіперкальціємією;ішемічна хвороба серця, атеросклероз;печінкова та ниркова недостатність;гострий та хронічний простатит;період вагітності і годування груддю;дитячий вік.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

При появі перших ознак вірилізації у жінок (огрубіння голосу, гірсутизм, вугри, кліторомегалія) необхідно припинити прийом препарату, щоб не допустити незворотність змін. Необхідно періодично перевіряти рівень ліпідемії та холістеринемії.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Не застосовують.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Не застосовують.

Спосіб застосування та дози:

Застосовують дорослим внутрішньо. Рекомендована початкова доза становить 10 - 20 мг на добу. Підтримуюча доза – 5 - 10 мг (½ - 1 таблетка) на добу.

Передозування:

Випадки передозування не відмічались.

Побічні дії:

У жінок – симптоми вірилізації, пригнічення функції яєчників, розлади менструального циклу, гіперкальціємія. У чоловіків: препубертатний період – симптоми вірилізації, ідіопатична гіперпігментація шкіри, уповільнення або припинення росту (кальцифікація ростових зон трубчастих кісток); у постпубертатному періоді – подразнення сечового міхура, гінекомастія, пріапізм; у літньому віці – гіпертрофія і/або карцинома передміхурової залози. Прогресування атеросклерозу, периферійні набряки, диспепсичні розлади, порушення функції печінки з жовтяницею, зміни у лейкоцитарній формулі, біль у довгих трубчастих кістках, гіпокоагуляція зі схильністю до кровотеч. 

Лікарська взаємодія:

Посилює дію антикоагулянтів, антиагрегантів, гіпоглікемічних засобів, побічні ефекти гепатотоксичних препаратів.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від світла при температурі не вище 25 °С. Зберігати недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 20 таблеток у блістері; по 3 блістери в картонній коробці.По 50 або 100 таблеток у флаконі; по 1 флакону в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Місцезнаходження

вул. Н. Гредеску 4, Кишинів, Республіка Молдова.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.