Супрагістим-Дарниця інструкція по застосуванню

Супрагістим-Дарниця фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Супрагістим-Дарниця розчин д/ін., 20 мг/мл по 1 мл в амп. №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/7969/01/01 від 18.03.2008. Наказ № 139 від 18.03.2008
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина сhloropyramine; 1 мл розчину містить хлоропіраміну гідрохлорид в перерахуванні на 100 % суху речовину – 20 мг;допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості:

прозора безбарвна рідина.

Виробник:

Дарниця, ФФ, ПрАТ, м.Київ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Антигістамінні засоби – антагоніст H1-рецепторів.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Блокатор Н1-гістамінових рецепторів; похідне етилендіаміну. Запобігає розвитку і полегшує плин алергійних реакцій. Крім антиалергійної, чинить седативну та виражену протисвербіжну дію. Має периферичну антихолінергічну активність, помірні спазмолітичні властивості.Фармакокінетика. Терапевтичний рівень концентрації зберігається 4–6 год. Рівномірно розподіляється в органах і тканинах, проникає через гематоенцефалічний бар'єр. Інтенсивно метаболізується в печінці. Виводиться нирками та через кишечник.

Показання до застосування:

Алергійні захворювання (у т. ч. кропив’янка, сироваткова хвороба, поліноз, або сінна гарячка, риніт, конъюнктивіт), ангіоневротичний набряк, шкірні захворювання (у т. ч. контактний дерматит, гостра та хронічна екзема, нейродерміт, токсикодермії), алергійні реакції на прийом лікарських засобів і діагностичних препаратів, та на укуси комах.

Протипоказання:

Гіперчутливість, гострий астматичний напад, вагітність, годування груддю, закритокутова глаукома, гіперплазія передміхурової залози, дихальна недостатність, одночасний прийом інгібіторів МАО, ранній грудний вік (до 1 міс).

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Супрагістим®-Дарниця протипоказаний під час вагітності. На час лікування варто припинити годування груддю.

Діти:

Дітям слід призначати препарат з обережністю через підвищену чутливість до антигістамінних препаратів.Особливості застосування. Під час лікування заборонене вживання алкоголю. При гострих та тяжких проявах алергійних реакцій лікування починають із внутрішньовенного повільного введення Супрагістиму®-Дарниця, потім переходять на внутрішньом'язове введення та у заключній фазі лікування переходять на приймання таблеток внутрішньо.Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Під час лікування можливий розвиток сонливості, що може перешкоджати деяким видам діяльності. Слід втриматися від керування автотранспортом і роботи зі складними механізмами.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим вводять препарат внутрішньом'язово або внутрішньовенно по 1–2 мл розчину (20–40 мг хлоропіраміну гідрохлориду).Початкова доза Супрагістим®-Дарниця для дітей від 1 міс. до 1 року становить 0,1–0,25 мл розчину (2–5 мг хлоропіраміну гідрохлориду); від 1 року до 6 років – 0,5 мл розчину (10 мг хлоропіраміну гідрохлориду); від 6 до 14 років – 0,5–1 мл розчину (10–20 мг хлоропіраміну гідрохлориду). Добова доза не повинна перевищувати 2 мг/кг.

Передозування:

Симптоми: пригнічення або порушення ЦНС, дуже рідко – галюцинації, розлади координації, судоми, розширення зіниць і відсутність їхньої реакції на світло, сухість у роті, лихоманка, у тяжких випадках – коматозний стан.Лікування: симптоматична терапія, промивання шлунка (у період до 12 год після прийому внутрішньо) і призначення активованого вугілля. Контроль параметрів АТ та дихання.

Побічні дії:

З боку ЦНС: млявість, сонливість, слабкість, легкий тремор, відчуття втоми, запаморочення, атаксія, дратівливість, тремор, судоми, ейфорія, порушення зору; у дітей можливо деяка стимулююча дія на ЦНС, що проявляється занепокоєнням, підвищеною дратівливістю, безсонням.З боку ШКТ: сухість у роті, нудота, блювання, діарея або запор; рідко – гастралгія.Інші: рідко – утруднення сечовипускання, зниження АТ (частіше у пацієнтів літнього віку), тахікардія, аритмія, алергійна реакція, фотосенсибілізація, підвищення внутріочного тиску; дуже рідко – агранулоцитоз, лейкопенія, гемолітична анемія.

Лікарська взаємодія:

Амфетаміну сульфат – зменшується або усувається пригнічуючий вплив хлоропіраміну на ЦНС.Дихальні аналептики – збільшується ризик розвитку судом.Опіоїдні аналгетики – підсилюється аналгезія. Потенціює дію опіоїдних аналгетиків.Блокатори β-адренорецепторів – зменшується антигістамінна активність хлоропіраміну.Інгібітори МАО – підсилюється антигістамінна активність хлоропіраміну.Кофеїн – зменшується або усувається пригнічуючий вплив хлоропіраміну на ЦНС.Неселективні інгібітори зворотного нейронального захоплення моноамінів – підсилюється м-холіноблокуюча дія, а також гнітючий вплив на ЦНС.Препарати для місцевої анестезії – потенцюється дія препаратів для місцевої анестезії. Препарати підкислюючі сечу – послаблюється ефект хлоропіраміну.Препарати підлужуючі сечу – підвищується ефект хлоропіраміну.Снодійні та седативні засоби – підсилюється центральна депресивна дія препаратів.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в недоступному для дітей місці, в оригінальній упаковці, при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 1 мл розчину в ампулі, по 5 або 10 ампул у картонній упаковці.Категорія відпустки. За рецептом.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

МісцезнаходженняУкраїна, 02093, м. Київ, вул. Бориспільська, 13.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R06AC03:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Супрагістим-Дарниця
Виробник:Дарниця, ФФ, ПрАТ, м.Київ, Україна
Форма випуску: По 1 мл розчину в ампулі, по 5 або 10 ампул у картонній упаковці.Категорія відпустки. За рецептом.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/7969/01/01 від 18.03.2008. Наказ № 139 від 18.03.2008
Міжнародне непатентоване найменування:Chloropyramine
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина сhloropyramine; 1 мл розчину містить хлоропіраміну гідрохлорид в перерахуванні на 100 % суху речовину – 20 мг;допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група:Антигістамінні засоби – антагоніст H1-рецепторів.
Код АТС:R06AC03 - Хлоропірамін
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Чому банани слід включати у свій щоденний раціон
Банані не лише смачні, а й корисні. Вони багаті на...
Вино може запобігти розвитку інсульту: лікар
За даними Всесвітньої організації боротьби з інсул...
Реклама