Тайлол Хот Дитячий Пакет (Combined drugs) інструкція із застосування

Тайлол Хот Детский Пакет фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Тайлол Хот Дитячий Пакет порошок д/приг. р-ну д/перор. заст. по 10 г у пак. №1

Адаптована інструкція

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Нобел Ілач Санаї Ве Тіджарет А.Ш., Туреччина

Фармакотерапевтична група:

Анальгетики та антипіретики.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 пакетик містить парацетамолу 250 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, псевдоефедрину гідрохлориду 30 мг;допоміжні речовини: лимона кислота безводна, винна кислота, натрію бікарбонат, натрію карбонат безводний, полівінілпіролідон (K30) , цукор рафінований, натрію бензоат, барвник хіноліновий жовтий, ароматизатор апельсиновий.

Основні фізико-хімічні властивості:

гранульований порошок жовто-оранжевого кольору з апельсиновим запахом;

Виробник:

Нобел Ілач Санаї Ве Тіджарет А.Ш., Туреччина

Фармакотерапевтична група:

Анальгетики та антипіретики.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Основу препарату становить комбінація лікарських засобів, що діють на основні ланки в патогенезі застудних захворювань. Парацетамол має жарознижувальну і знеболювальну дії; хлорфеніраміну малеат - блокатор Н1-гістамінових рецепторів, забезпечує десенсибілізуючу дію, що проявляється у зменшенні запальної реакції слизових оболонок верхніх дихальних шляхів (поліпшується носове дихання, зменшується нежить, проходить чхання та сльозотеча), псевдоефедрину гідрохлорид зумовлює зменшення набряку та гіперемії слизової оболонки верхніх дихальних шляхів та синусів.Фармакокінетика.Фармакокінетика комбінованого засобу не досліджена, кожний компонент препарату метаболізується окремо.Парацетамол після прийому внутрішньо швидко і майже цілком всмоктується в травному тракті. Максимальна концентрація парацетамолу в плазмі досягається через 30-60 хвилин після прийому. Парацетамол метаболізується переважно в печінці з утворенням неактивних сполук з глюкуроновою кислотою і сульфатами. У незначній кількості (менше 4 %) метаболізується шляхом окислювання з утворенням цистеїну і меркаптопурової кислоти (за участю цитохрому Р450).Виводиться із сечею, здебільшого у вигляді метаболітів. У незмінному стані виводиться приблизно 5 % від прийнятої дози.Період напіввиведення становить 2–2,5 години. Хлорфеніраміну малеат добре всмоктується з травного тракта і легко проникає в тканини. Період напіввиведення з плазми становить 1-1,5 години, виділяється з організму переважно нирками.Псевдоефедрину гідрохлорид легко всмоктується після перорального прийому, пікові концентрації у плазмі досягаються через 1 - 2 год; рівень всмоктування - 70%, середній час напіввиведення 2-3 год, виводиться переважно з сечею.

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування грипу і інших гострих респіраторних вірусних захворювань у дітей старше 6 років, що супроводжуються пропасницею, головним болем, болем у горлі, м’язах, сльозотечею, закладеністю носа, ринітом, кашлем.

Протипоказання:

виражене порушення функції печінки та нирок;закритокутова глаукома;дитячий вік менше 6 років;підвищена чутливість до одного із компонентів препарату, а також до симпатоміметиків.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Не слід призначати препарат більше 5 днів, якщо немає ознак поліпшення.Препарат може викликати сонливість. Препарат слід приймати за декілька годин до сну.При призначенні препарату дітям, що хворіють на цукровий діабет, або дітям, що перебувають на дієті, яка виключає цукор, необхідно пам’ятати, що 1 пакетик препарату містить 8,75 г цукру.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Внутрішньо. Вміст пакету розчиняють в 80 мл теплої води.Препарат призначають дітям: віком 6-10 років по 1 пакетику двічі на добу; віком 10-13 років по 1 пакетику тричі на добу; віком 13-15 років по 1 пакетику 3 - 4 рази на добу. Інтервал між прийомами повинен бути не менше 4 годин. Тривалість прийому – 3-5 днів.

Передозування:

При передозуванні токсична дія препарату може бути обумовлена парацетамолом, який входить до його складу. Симптоми інтоксикації (нудота, блювання, анорексія, біль у животі, задишка, збудження, посилення пітливості, судоми, галюцинації, підвищення артеріального тиску, тахіаритмія, задишка, збудження) звичайно виникають у перші 24 години.У випадку передозування слід промити шлунок і призначити сорбенти, у разі необхідності проводиться симптоматична терапія. Антидотами парацетамола є ацетилцистеїн, метионін.

Побічні дії:

Зазвичай препарат добре переноситься, але інколи можливі сухість у роті, підвищена збудливість, нудота, блювання, біль в животі.Рідко: алергійні реакції (висипання, кропивниця).Дуже рідко: безсоння, головний біль, анорексія, слабкість, лейкопенія, тромбоцитопенія, тремор, судоми, порушення серцевого ритму, колапс.

Лікарська взаємодія:

У поєднанні зі аналгетиками й інгібіторами моноаміноксидази препарат може посилювати пригнічувальну дію на центральну нервову систему.Одночасний прийом з антигістамінними препаратами, холінолітичними спазмолітиками може давати атропіноподібний ефект, що проявляється сухістю в роті, порушенням акомодації, затримкою сечі, запором.Фуразолідон, прокарбазин, симпатоміметики, гормони щитовидної залози при одночасному прийомі з препаратом збільшують можливість виникнення побічних реакцій. При одночасному призначенні барбітуратів знижується жарознижувальна дія. Збільшується ефект непрямих антикоагулянтів.

Термін придатності:

Зберігати при температурі не вище 25°С, в недоступному для дітей, захищеному від світла, сухому місці. Термін придатності – 3 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

Один пакетик, що містить 10г порошку №1; по 10 або 12, або 24 пакетиків у картонній коробці, №10, №12 та №24.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Порошок для приготування розчину для перорального застосування.

Адреса

Barbaros Bulvari No: 76-78 34353 Besiktas, Istanbul, TurkeyБульвар Барбарос №76-78, 34353 р-н Бешікташ, м.Стамбул, Туреччина

Додаткові дані

Дозування:
Тайлол Хот Дитячий Пакет порошок д/приг. р-ну д/перор. заст. по 10 г у пак. №1
Реєстрація:
№ UA/5151/01/01 від 29.09.2006. Наказ № 189 від 16.04.2007
МНН:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.