Тантум Роза (Benzydamine) інструкція із застосування

Тантум Роза фото, інструкція
Дозування:
Тантум Роза гранули д/вагін. р-ну по 500 мг у саше №10

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

гранули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Азіенде Кіміке Ріуніте Анжеліні Франческо А.К.Р.А., Італія

Фармакотерапевтична група:

Протизапальні засоби для вагінального введення.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: бензидаміну гідрохлорид;1 саше містить 500 мг бензидаміну гідрохлориду; допоміжні речовини: цетилтриметиламонію-пара-толуенсульфонат, повідон, натрію хлорид.

Лікарська форма:

гранули

Виробник:

Азіенде Кіміке Ріуніте Анжеліні Франческо А.К.Р.А., Італія

Фармакотерапевтична група:

Протизапальні засоби для вагінального введення.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Бензидамін є нестероїдним протизапальним засобом з аналгетичними і протинабряковими властивостями. При місцевому застосуванні має також антисептичну і місцеву анестезуючу активність.Фармакокінетика. За допомогою спектрофлуориметра показано, що бензидамін адгезується на вагінальному епітелії і досягає концентрацій 9,7 ± 6,24 мкг/г. Поступова абсорбція слизовими оболонками зумовлює низькі рівні препарату у крові, які є недостатніми для спричинення системних фармакологічних ефектів. Виведення відбувається головним чином з сечею у формі неактивних метаболітів або кон’югованих продуктів.

Показання до застосування:

Вульвовагініт різного походження, який характеризується невеликими виділеннями з піхви, свербежем, подразненням, печією і болем у зовнішніх статевих органах. Жіноча гігієна у післяпологовий період.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату, до саліцилової кислоти і\або інших НПЗЗ.

Особливості застосування:

Лікарський засіб Тантум Роза® повинен застосовуватися місцево для вагінального зрошення. Не слід використовувати цей лікарський засіб перорально.Довготривале застосування препаратів для місцевого застосування може призвести до розвитку феномену гіперчутливості. У цьому випадку лікування слід припинити і провести відповідну терапію. У випадку вагінальної кровотечі і/або лейкореї пацієнтці слід обов’язково звернутися до лікаря перед застосуванням цього препарату.Застосування у період вагітності або годування груддю.Відсутні протипоказання для місцевого застосування бензидаміну у період вагітності або годування груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Лікарський засіб не чинить ніякого впливу на здатність керувати транспортними засобами та працювати з механізмами.

Спосіб застосування та дози:

Застосовують препарат 1 або 2 рази на день протягом не довше 7 днів. У випадку стійкості симптомів слід припинити лікування і звернутися до лікаряНеобхідно розчинити вміст 1-2 саше в 1 літрі води. Процедуру зрошення слід проводити лежачи, рідина має залишатися у піхві кілька хвилин. Діти. Не застосовувати дітям.

Передозування:

Відсутні повідомлення про передозування бензидаміном при місцевому застосуванні.

Побічні дії:

Рідко, особливо при тривалому застосуванні препарату, може виникати подразнення, місцева гіперчутливість у вигляді печіння. Іноді можуть виникати сонливість, алергічні реакції, у тому числі шкірні висипання, свербіж, кропив’янка.

Лікарська взаємодія:

Відсутні повідомлення про будь-яку взаємодію з іншими лікарськими засобами загального застосування.

Термін придатності:

5 років.

Умови зберігання:

Не потребує особливих умов зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 саше в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.