Тда (Mono) інструкція із застосування

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

крем

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Бейджінг Юніон Фармасьютікал Фекторі, Китай

Фармакотерапевтична група:

Інші антимікробні засоби для зовнішнього застосування.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 г крему містить 10 мг (0,01 г) фтибамзону;допоміжні речовини: диметилсульфоксид, октадеканол, масло мінеральне, додецилсульфат натрію, парафін білий м’який, етилпарагідроксибензоат (Е214), гліцерин, вода очищена.

Лікарська форма:

крем

Основні фізико-хімічні властивості:

Однорідний крем від жовтуватого до жовтого кольору, який не містить грудок і сторонніх включень.

Виробник:

Бейджінг Юніон Фармасьютікал Фекторі, Китай

Фармакотерапевтична група:

Інші антимікробні засоби для зовнішнього застосування.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Фтибамзон – противірусний лікарський засіб вибіркової дії, який активний щодо вірусів герпесу і хламідій. Вивчення механізмів антивірусної дії фтибамзону in vitro показало, що він є інгібітором рибонуклеотидредуктази (RR). Тому лікарський засіб може інгібувати ранній синтез вірусної ДНК і білків. Однак лікарський засіб не інгібує безпосередньо ДНК полімеразу II вірусу герпесу і не інактивує вірус герпесу. Лікарський засіб має певну протигрибкову дію щодо дерматофітів. Фармакокінетика. Лікарський засіб застосовується місцево і практично не всмоктується. За даними доклінічних випробувань (фармакологія безпеки застосування лікарського засобу, токсичність при повторному застосуванні, генотоксичність, канцерогенність, вплив на фертильність), лікарський засіб практично не завдає шкоди організму людини при застосуванні згідно з затвердженими рекомендаціями.

Показання до застосування:

Інфекції, спричинені вірусами герпесу простого (типу І і II HSV-I і HSV-II), такі як герпесні ураження шкіри, губ і статевих органів; інфекції, спричинені вірусами оперізувального лишаю і вітряної віспи; інфекції, спричинені вірусами папіломи людини, такі як гострокінцева кондилома, а також грибкові ураження тіла, рук, стоп.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

ТДА КРЕМ призначений тільки для зовнішнього застосування. Лікарський засіб слід зберігати у недоступному для дітей місці. Лікарський засіб не слід застосовувати, якщо раніше у пацієнта були зареєстровані алергічні реакції при застосуванні даного препарату або підвищена чутливість до будь-якого з компонентів лікарського засобу. Крем не повинен потрапляти в очі або до рота. Якщо при застосуванні крему виникне висипання на шкірі, свербіж, каузалгія, необхідно зразу ж промити холодною водою ділянку, на яку був нанесений крем. Якщо вказані симптоми не зникають, слід звернутися до лікаря.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Крем не рекомендується застосовувати у період вагітності. Даних щодо застосування фтибамзону у період годування груддю недостатньо, тому у цей період призначати препарат не рекомендується.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Практично не впливає.

Діти:

Немає даних щодо застосування ТДА КРЕМУ дітям.

Спосіб застосування та дози:

Для лікування уражень, спричинених вірусом герпесу простого, оперізувального лишаю і гострокінцевої кондиломи крем наносять безпосередньо на уражені ділянки шкіри 3 рази на добу. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально кожному хворому, і зазвичай становить 7-10 днів.Для лікування грибкових уражень шкіри крем наносять безпосередньо на уражену ділянку шкіри 2 рази на добу. Тривалість лікування зазвичай становить 3 тижні при дерматомікозі тіла і рук, 4 тижні – при дерматомікозі стоп.

Передозування:

Немає даних про випадки передозування.

Побічні дії:

Можливі свербіж у місці нанесення крему, еритема шкіри, алергічні реакції, висипання папульозного типу.

Лікарська взаємодія:

Немає даних щодо взаємодії крему з іншими лікарськими засобами.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці при температурі не вище +25 °С. Не заморожувати!

Форма випуску / упаковка:

Туби по 10 г.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Місцезнаходження

Ксінг Йе Норз Роуд, район Даксінг, Пекін, 102600, Китай.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.