Тербінокс (Terbinafine) інструкція із застосування

Тербинокс фото, інструкція
Дозування:
Тербінокс крем 1 % по 10 г у тубах

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

крем

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Юнік Фармасьютикал Лабораторіз, Індія

Фармакотерапевтична група:

Протигрибкові засоби для місцевого застосування.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: тербінафіну гідрохлорид; 1 г крему містить10 мг тербінафіну гідрохлориду;допоміжні речовини: натрію фосфат одноосновний (моногідрат), парафін м’який білий, парафін рідкий, спирт цетостеариловий, спирт бензиловий, фосфорна кислота, цетомакрогол 1000, натрію гідроокис, вода очищена.

Лікарська форма:

крем

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Юнік Фармасьютикал Лабораторіз, Індія

Фармакотерапевтична група:

Протигрибкові засоби для місцевого застосування.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Грибкові інфекції шкіри, спричинені чутливими до препарату трихофітами, епідермофітами, мікроспорами;дріжджові інфекції шкіри, спричинені дріжджовими грибками переважно роду Кандида;різнобарвний лишай.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до тербінафіну чи будь-яких інших компонентів препарату. Дитячий вік до 12 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Застосовувати тільки як зовнішній засіб! Уникати потрапляння в очі! Після процедури нанесення крему слід ретельно вимити руки.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та дітям старше 2 років Тербінокс® призначають 1 чи 2 рази на добу. Перед нанесенням крему необхідно очистити і підсушити уражені ділянки. Залежно від площі ураження наносять тонким шаром 2 - 4 г крему (смужка крему завдовшки 3 - 6 см) як на ура жену, так і на прилеглі ділянки і легко втирають пальцями.При інфекціях, які супроводжуються попрілістю (під молочними залозами, у міжпальцевих проміжках, між сідницями, у паховій ділянці), місця нанесення крему можна прикривати марлею, особливо на ніч.Середня тривалість лікування:дерматомікоз тулуба, гомілок: 1 тиждень (наносять 1 раз на добу);дерматомікоз стопи: 1 тиждень (1 раз на добу);кандидоз шкіри: 1 тиждень (1 або 2 рази на добу);різнобарвний лишай: 2 тиждні (1 або 2 рази на добу).Послабшення чи зникнення основних клінічних симптомів захворювання спостерігається зазвичай у перші дні від початку терапії. Якщо через 2 тижні лікування ознак покращання клінічної картини не спостерігається, слід провести верифікацію діагнозу.

Передозування:

Про випадки передозування препарату не повідомлялося.

Побічні дії:

При місцевому застосуванні препарату Тербінокс® може з’явитися почервоніння шкіри, відчуття печіння, свербіж, що не потребує відміни лікування. Ці ускладнення необхідно відрізняти від алергічних реакцій, які виникають рідко. При появі алергічних реакцій лікування негайно припиняють.

Лікарська взаємодія:

Повідомлень про взаємодію з іншими лікарськими засобами немає. Не рекомендується застосовувати з іншими кремами.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в недоступних для дітей місцях при температурі не вище 30°С. Не заморожувати. Після використання слід щільно закривати тубу.

Форма випуску / упаковка:

По 10 г або по 15 г у тубі. По 1 тубі в картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

У випадку нерегулярного лікування чи передчасного припинення лікування існує ризик рецидиву інфекції.Застосування у період вагітності або годування груддю. Тербінокс® крем майже не чинить системної дії, але досвід застосування його жінками у період вагітності і годування груддю – недостатній, тому застосовувати препарат можна лише з урахуванням співвідношення: користь для жінки / ризик для плода (дитини).Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Тербінокс® крем не впливає на швидкість реакції.Діти. Ефективність і безпека застосування препарату у дітей віком до 12 років досліджені недостатньо.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Полищук Ольга Вадимовна
Провизор

Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца - факультет фармации

Общая фармация - НМАПО имени П.Л.Шупика

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.