Тербізед (Terbinafine) інструкція із застосування

Тербизед фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Тербізед крем 1 % по 10 г у тубах

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

крем

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Аджіо Фармас`ютікалс Лтд., Індія

Фармакотерапевтична група:

Протигрибкові засоби для місцевого застосування.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: тербінафін;1 г крему містить 10 мг тербінафіну гідрохлориду;допоміжні речовини: натрію гідроксид, спирт бензиловий, сорбітанстеарат, цетилпальмітат, спирт цетиловий, спирт стеариловий, полісорбат 60, ізопропілміристат, вода очищена.

Лікарська форма:

крем

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Аджіо Фармас`ютікалс Лтд., Індія

Фармакотерапевтична група:

Протигрибкові засоби для місцевого застосування.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Грибкові інфекції шкіри, спричинені такими дерматофітами, як Trichopyton (наприклад, T. rubrum, T. mentagrophytes, T. verrucosum, T.violaceum), Microsporum canis і Epidermophyton floccosum. Дріжджові інфекції шкіри, в основному ті, що спричинені грибами роду Candida (наприклад, Candida albicans).Різнобарвний лишай (Pityriasis versicolor), спричинений Pityrosporum orbiculare.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до тербінафіну або до інших компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Застосовують дорослим зовнішньо. Препарат наносять на шкіру 1-2 рази на добу залежно від захворювання. Тривалість лікування залежить від тяжкості перебігу захворювання.Перед нанесенням крему необхідно очистити і підсушити уражені ділянки. Крем накладають тонким шаром на уражену шкіру і прилеглі ділянки і злегка втирають. При інфекціях, що супроводжуються попрілістю складок шкіри (під молочними залозами, у міжпальцевих проміжках, між сідницями, у паховій ділянці), місця з нанесеним кремом можна прикривати марлею, особливо на ніч.Середня тривалість лікування:епідермофітія інтердигітальна, у т. ч. „стопа атлета”: 1 тиждень 1 раз на добу;епідермофітія дисгідротична, сквамозногіперкератична: 2 тижні 2 рази на добу;дерматомікоз паховий і тулуба – 1 тиждень 1 раз на добу;кандидоз шкіри: 1-2 тижні 1-2 рази на добу;різнобарвний лишай: 2 тижні 1-2 рази на добу.Для пацієнтів літнього віку корегування дози не потрібне.Зменшення вираженості клінічних проявів звичайно відбувається протягом кількох днів лікування. При нерегулярному лікуванні або передчасному його припиненні існує ризик рецидиву інфекції. Якщо ознак покращання клінічної картини не спостерігається, слід провести верифікацію діагнозу.

Передозування:

Про випадки передозування не повідомлялося. Якщо крем випадково потрапить всередину організму, можна очікувати розвитку таких побічних явищ, як і при передозуванні у разі перорального прийому препаратів тербінафіну: нудота, біль в епігастральній ділянці, діарея, запаморочення, нейтропенія, тромбоцитопенія. Лікування: промивання шлунка, симптоматична терапія.

Побічні дії:

У місцях аплікацій препарату іноді виникає почервоніння шкіри, відчуття свербежу або печіння, проте ці явища рідко призводять до необхідності припиняти лікування. Ці побічні явища слід відрізняти від алергічних реакцій, які виникають нечасто, але їх розвиток завжди потребує припинення лікування. У разі появи будь-яких ознак небажаних реакцій слід припинити лікування та звернутися до лікаря.

Лікарська взаємодія:

Даних про взаємодію з іншими лікарськими засобами немає.

Термін придатності:

2 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 ºС. Не заморожувати. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

Застосування у період вагітності або годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізми.Не відомий.Діти.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.