Тіфім Ві (Typhoid, purified polysaccharide antigen) інструкція із застосування

Тифим Ви фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Тіфім Ві розчин д/ін. по 0,5 мл (1 доза) у поперед. запов. шпр. №1 з голк.
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

розчин

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Санофі Пастер С.А., Франція

Фармакотерапевтична група:

Вакцини.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

Лікарська форма:

розчин

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Санофі Пастер С.А., Франція

Фармакотерапевтична група:

Вакцини.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Профілактика черевного тифу у дорослих та дітей віком старше 2 років, осіб, які від’їзджають в ендемічні регіони, емігрантів, медичного персоналу та військовослужбовців.Діти молодше 2 років не вакцинуються через високий ризик недостатньої імунної відповіді у цій віковій групі.

Протипоказання:

підвищення температури, гострі інфекційні захворювання, прогресуючі хронічні захворювання (у цих випадках щеплення відкладається) алергічні реакції на будь-який компонент вакциниПротипоказання на введення вакцини визначаються в кожному конкретному випадку з урахуванням переліку протипоказань до щеплень згідно з діючими нормативним документом МОЗ України (діючий календар щеплень).При проведенні імунізації дітей на території України щодо протипоказань та взаємодії з іншими лікарськими засобами слід керуватися діючими наказами МОЗ України.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Перед проведенням вакцинації необхідно провести аналіз анамнестичних даних особливо щодо попередніх щеплень і можливих проявів небажаних реакцій та клінічне обстеження.Як і при застосуванні будь-якої вакцини, що вводиться парентерально, необхідна постійна готовність до надання невідкладної медичної допомоги у разі виникнення анафілактичних реакцій. Особи, яким проведено вакцинацію, повинні знаходитись під медичним наглядом протягом 30 хвилин після вакцинації. Взаємодія з іншими лікарськими засобами ТІФІМ ВІ може застосовуватися разом з вакцинами проти гепатиту А, жовтої лихоманки, дифтерії, правця, сказу, поліомієліту, менінгіту А+С і гепатиту В.Будь-ласка проінформуйте вашого лікаря у разі прийому інших медикаментів.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Вакцинація проводиться одноразово, однією дозою (0,5мл), починаючи з 2-річного віку.Вакцина вводиться підшкірно або внутрішньом'язево.Ревакцинацію проводять кожні 3 роки, якщо є ризик захворювання, шляхом введення однієї дози вакцини 0,5 мл. Перед використанням вакцину слід тримати при кімнатній температурі протягом декількох хвилин.Категорично заборонено вводити вакцину внутрішньовенно або внутрішньоартеріально.Щеплення проводиться медичним персоналом у лікувально-профілактичних установах або кабінетах для вакцинації.

Передозування:

Побічні дії:

Протягом 48 годин після введення вакцини можливий розвиток місцевої реакції, яка супроводжується незначною болючістю, почервонінням, ущільненням або набряком м’яких тканин у місці ін’єкції. Дані клінічні прояви відносяться до помірних та короткотривалих. Загальні реакції (підвищення температури, головний біль, слабкість, біль у м’язах та суглобах, нудота, біль у животі) зустрічаються рідко. Дуже рідко можливий розвиток алергічних реакцій (свербіж, висип, кропивниця). В окремих випадках може спостерігатися сироваткова хвороба та анафілактичні реакції.

Лікарська взаємодія:

Термін придатності:

3 роки

Умови зберігання:

Вакцину слід зберігати при температурі від 2 до 8о С (в холодильнику). Не заморожувати. У разі заморожування вакцину слід знищити.Захищати від світла. Транспортування вакцини слід здійснювати згідно з правилами холодового ланцюга. Не використовувати препарат після закінчення строку придатності, вказаного на упаковці.

Форма випуску / упаковка:

По 1 дозі у шприці або 20 доз у флаконі.По 1 шприцу з 1-єю дозою вакцини у блістері ПХВ пакується у картонну коробку з інструкцією про застосування; по 1 шприцу в упаковці.По 1 флакону з 20 дозами (10 мл )вакцини, пакуються по 10 флаконів у картонну коробку з інструкцією про застосування.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Міжнародна непатентована назва: Typhus exanthematicus, inactivated, whole cellОсновні властивості лікарської форми: вакцина складається з очищеного капсулярного Vi-полісахариду Salmonella typhi. Одна імунізуюча доза вакцини 0,5 мл містить:Діючі речовини:Очищений капсулярний Vi-полісахарид Salmonella typhi (Ty2 штам) 0,025мгДопоміжні речовини:Фенол  не більше 1,25 мгнатрія хлорид    4,150мгдегідрогенофосфат натрію двоводного   0,02Змггідрогенофосфат натрію двоводного  0,065мгвода для ін'єкцій    до 0,5 мл 

Форма випуску

розчин для ін’єкцій КОД ЗА АТС: J07A R01Дана вакцина забезпечує імунітет проти черевного тифу через 2-3 тижні після щеплення. Рівень серопротекції складає 90% після першого щеплення. Тривалість імунітету не менш 3 років. Вакцина захищає проти черевного тифу, збудником якого є Salmonella typhi, але не забезпечує захист проти збудника Salmonella paratyphi А або В.

Додаткові дані

Дозування:
Тіфім Ві розчин д/ін. по 0,5 мл (1 доза) у поперед. запов. шпр. №1 з голк.
Реєстрація:
№ UA/13057/01/01 від 22.11.2013. Наказ № 999 від 22.11.2013
Фарм. група:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.