Тофф-Мд інструкція по застосуванню

Тофф-Мд фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Тофф-Мд таблетки д/смок. №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/4145/01/01 від 23.01.2006. Наказ № 22 від 23.01.2006
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 таблетка містить декстрометорфану гідроброміду 10 мг, фенілефрину гідрохлориду 5 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг; допоміжні речовини: манітол, кремнію діоксид колоїдний, тальк, магнію стеарат, натрію кроскармелоза, лимонної кислоти моногідрат, барвник типу Сансет жовтий, розрихлювач типу FRD 072 та FRD 070, апельсиновий коригент DC 116 PH, аспартам.

Основні фізико-хімічні властивості:

круглі, плоскі, не вкриті оболонкою таблетки, зі скошеними краями, оранжевого кольору, з більш темними вкрапленнями, поділені навпіл рискою на одному боці, солодкі на смак та з легким специфічним запахом;

Виробник:

Панацея Біотек Лтд, Індія

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Декстрометорфан – це „декстро” ізомер меторфану, аналога кодеїну. Але, на відміну від кодеїну, він не чинить аналгезуючого ефекту, завдає менше побічної дії на організм з боку шлунково-кишкового тракту. Декстрометорфану гідробромід – це речовина, яка пригнічує кашель, з центральною дією. Декстрометорфан підвищує поріг чутливості кашльового центру довгастого мозку.Фенілефрину гідрохлорид – це препарат симпатоміметик, який чинить судинозвужу-вальну дію, стимулює a₁-адренорецептори. Дія назального деконгестанту фенілефрину доповнює його судинозвужувальну дію – тобто звужує кровоносні судини носа. Після перорального прийому препарат швидко всмоктується із шлунково-кишкового тракту.Хлорфеніраміну малеат – це потужний антагоніст гістаміну (антигістамінний препарат), який специфічно взаємодіє з Н₁-рецепторами. Він конкурує з гістаміном за місця зв´язування на рецепторі та оборотно інгібує взаємодію гістаміну з Н₁-рецепторами. Препарат чинить протиалергічну дію, пригнічуючи алергічну реакцію (розширення судин, підвищення проникності капілярів та посилення секреції). Крім того, він зменшує секрецію (підсушуючий ефект), проявляючи антихолінергічну дію. Препарат також чинить седативну дію. Хлорфенірамін добре всмоктується із шлунково-кишкового тракту, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові через 2-3 год. Дія препарату триває протягом 4-6 год. Хлорфеніраміну малеат метаболізується в печінці і виводиться переважно з сечею. Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо дія декстрометорфану розпочинається через 30 хв і триває протягом 6 год. Декстрометорфан повністю абсорбується із шлунково-кишкового тракту і внаслідок метаболізму в печінці перетворюється в метаболічні форми трьох типів, які варіюють у процентному відношенні між собою у різних людей, але мають однакову фармакологічну дію з декстрометорфаном. Дія препарату розпочинається через 15-30 хв після прийому і триває протягом 5-6 год. Максимальної концентрації у плазмі декстрометорфан досягає через 2 год. При цьому рівень метаболізованих форм у процентному відношенні завжди перевищує вихід декстрометорфану. До 45% декстрометорфану може екскретуватися з сечею, зберігаючи широку варіабельність у показниках екскреції з сечею та між окремими формами метаболітів у різних пацієнтів.Тофф-МД – багатокомпонентний препарат. Дія компонентів є сукупною, тому провести кінетичні дослідження дуже важко. Всі компоненти не можуть простежуватися за допомо-гою маркерів або біологічних досліджень і неможливо визначити метаболіти препарату.

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування грипу, застуди, які супро-воджуються сухим безперервним кашлем, закладеністю носа.

Протипоказання:

Гіпертиреоз, тяжкі захворювання печінки і нирок, бронхіальна астма, хронічний бронхіт, емфізема легень, глаукома, гіпертензія, хвороба коронарних артерій, обструкція шийки сечового міхура. Не слід застосовувати препарат при вагітності та в період годування груддю, дітям до 6 років, при підвищеній чутливості до одного з компо-нентів, а також пацієнтам, які приймають інгібітори МАО та блокатори β-адренорецепторів.

Особливості застосування:

За відсутності ефекту протягом 4-5 днів лікування, необхідно припинити прийом препарату та провести обстеження для уточнення діагнозу.У зв´язку з можливою сонливістю слід з обережністю приймати препарат водіям транспортних засобів і при роботі з механізмами.Під час лікування протипоказано вживання алкоголю.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та дітям старше 12 років призначають по 1-2 таблетки кожні 6 год. Дітям від 6 до 12 років- одну таблетку кожні 6 год. Не слід перевищувати рекомендовану дозу. Термін лікування залежить від тяжкості та перебігу захворювання.

Передозування:

При передозуванні декстрометорфаном можуть спостерігатися сонливість, атаксія, ністагм, судоми. Токсичні дози фенілефрину можуть призвести до гіпертензії та серцевих аритмій. Ефект хлорфеніраміну в токсичних дозах може коливатися від депресії до стимуляції нервової системи, особливо у дітей. Лікування передозування симптоматичне - промивання шлунка, прийом ентеросорбентів, тебіоніну, ацетилцистеїну. 

Побічні дії:

До побічної дії належить сонливість, сухість у ротовій порожнині, носі та горлі і густа бронхосекреція. Також можливі – кропив´янка, шкірні висипи, реакції фоточутливості, свербіж, прискорене серцебиття, гіпотензія, гіпертензія, аритмія серця, тремор, нервозність, безсоння, порушення зору, анорексія, нудота, блювання, запори, діарея, затримка сечі. Є відомості про випадки тромбоцитопенії, гемолітичної анемії та агранулоцитозу.

Лікарська взаємодія:

Антигістамінні препарати в комбінації з депресантами ЦНС (седативні, снодійні, транквілізатори та заспокійливі) чинять адитивну дію. При тривалому застосуванні високих доз одночасно з терапією такими препаратами як карбамазепін, фенітоїн і рифампіцин може посилюватися потенційно токсична дія на печінку. Може виникнути потенційно небезпечна взаємодія при одночасному лікуванні інгібіторами монооксидази МАО, антидепресантами (флуокситин, пароксетин), гангліоблокаторами, блокаторами адренергічних рецепторів, алкалоїдами раувольфії і метилдопою. Також слід уникати застосування препарату одночасно з фенілзином.

Термін придатності:

Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 30°С. Термін придатності – 3 роки.

Форма випуску / упаковка:

По 10 таблеток у блістері у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаФорма випускуТаблетки для смоктання.АдресаБ-1/Е-12 Мохан Ко-оп Інд. Естейт, Матхура Роуд, Нью-Делі - 110044 Індія.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Тофф-Мд
Виробник:Панацея Біотек Лтд, Індія
Форма випуску: По 10 таблеток у блістері у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/4145/01/01 від 23.01.2006. Наказ № 22 від 23.01.2006
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 таблетка містить декстрометорфану гідроброміду 10 мг, фенілефрину гідрохлориду 5 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг; допоміжні речовини: манітол, кремнію діоксид колоїдний, тальк, магнію стеарат, натрію кроскармелоза, лимонної кислоти моногідрат, барвник типу Сансет жовтий, розрихлювач типу FRD 072 та FRD 070, апельсиновий коригент DC 116 PH, аспартам.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби.
Реклама
До 2040 року хворих на рак простати вдвічі збільшиться
За прогнозами, до 2040 року кількість чоловіків з ...
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
Реклама
Ерозивний гастрит
Види ерозивного гастритуЕрозивний гастрит — симпто...
Неатрофічний гастрит
Причини розвитку неатрофічного гастритуХронічний н...
Реклама
Вчені назвали продукти, які можуть замінити гліцин
Гліцин є однією із 20 амінокислот, з яких будуютьс...
Вчені сказали, скільки води треба пити перед сном
Для нормального функціонування клітин, тканин та о...
Реклама