Травісил Льодяники (Combined drugs) інструкція із застосування

Трависил Леденцы фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Травісил Льодяники льодяники зі смак. апельс. №1 у плівці

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

льодяники

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Плетхіко Фармасьютікалз Лтд, Індія

Фармакотерапевтична група:

Комбіновані препарати, що застосовують при кашлі та застудних захворюваннях.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 1 льодяник містить комбінований екстракт рідкий (1:40) з наступної суміші лікарської рослинної сировини: листя адхатоди васики; плодів перцю довгого; плодів перцю чорного; кореневища імбиру лікарського; коренів солодки; плодів ембліки лікарської; кореневища куркуми довгої; кори акації катечу; насіння фенхелю звичайного; листя, насіння, коріння базиліку священного; плодів терміналії чебула; плодів терміналії белерики; кореневища калгану китайського; насіння, листя абруса прекаторіус - 4,825 мг; ментол -2,0 мг; допоміжні речовини: сахароза, глюкози розчин, олія апельсинова або олія м’яти перцевої, або олія лимонна, або олія медова, вода очищена.

Лікарська форма:

льодяники

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Плетхіко Фармасьютікалз Лтд, Індія

Фармакотерапевтична група:

Комбіновані препарати, що застосовують при кашлі та застудних захворюваннях.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Кашель, що виникає при подразненні слизових оболонок верхніх та нижніх дихальних шляхів, при інфекціях дихальних шляхів, палінні.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Травісил® містить цукрозу та глюкозу, що необхідно враховувати хворим на цукровий діабет, а також тим, хто дотримується низькокалорійної дієти.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Безпека застосування препарату у період вагітності або годування груддю не встановлена.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Зазвичай препарат не впливає, але у разі виникнення запаморочення слід уникати керування автотранспортом або роботи з іншими небезпечними механізмами.Діти. Препарат протипоказаний дітям віком до 3 років.

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Застосовують внутрішньо.Дорослі: 2-3 льодяники 3 рази на добу.Діти віком від 3 років: 1-2 льодяники 3 рази на добу.Курс лікування визначає лікар індивідуально.

Передозування:

Повідомлення щодо передозування відсутні.

Побічні дії:

З боку травного тракту: сухість у роті, біль у черевній порожнині, нудота, блювання, діарея. З боку центральної нервової системи: головний біль, сонливість, тривога, безсоння, запаморочення.Алергічні реакції: кропив’янка, везикулярні висипання, свербіж, ангіоневротичний набряк.Інші: карієс, порушення смаку.У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та обов’язково проконсультуватися з лікарем щодо подальшого терапії.

Лікарська взаємодія:

Слід уникати одночасного лікування іншими препаратами від кашлю, а також препаратами, що зменшують утворення мокротиння. Одночасне застосування з відповідним антибіотиком посилює ефект.

Термін придатності:

5 років.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 8 льодяників у блістері; по 2 блістери вміщують у картонну коробку. По 1 льодянику в поліетиленовій плівці. По 1 льодянику в поліетиленовій плівці, в пластиковому контейнері № 250, № 30. 

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.