Трайфед інструкція по застосуванню

Трайфед фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Трайфед сироп по 100 мл у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/7400/01/01 від 04.12.2007. Наказ № 773 від 04.12.2007
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

5 мл сиропу містятьтрипролідину гідрохлориду 1,25 мг;псевдоефедрину гідрохлориду 30 мг;допоміжні речовини: натрію бензоат (Е 211), сахароза, гліцерин, сорбіт (Е 420), FD&C жовтий № 6 (Е 110), ароматизатор апельсиновий рідкий, вода очищена.

Основні фізико-хімічні властивості:

сироп оранжевого кольору з запахом апельсину;

Виробник:

Хіікма Фармасьютикалз, Йорданія

Фармакотерапевтична група:

Препарати, які стимулюють альфа- та альфа+бета-адренорецептори

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Трипролідин є антагоністом Н1-рецепторів, забезпечує симптоматичне лікування алергічних станів, спричинених виділенням надлишкової кількості гістаміну, який призводить до підвищення капілярної проникності й утворення набряку. Трипролідин як антагоніст Н1-рецепторів пригнічує запальну гіперемію і свербіж, які супроводжують ендогенне виділення гістаміну. Псевдоефедрин - протинабряковий засіб, який проявляє пряму та непряму симпатоміметичну активність. Він діє безпосередньо як на α-, так і, в меншій мірі, на β-адренергічні рецептори. Вважають, що α-адренергічний ефект створюється в результаті пригнічення виділення циклічного аденазин-3׳,5׳-монофосфату (АМФ) за рахунок пригнічення ензимної активності аденілциклази. Псевдоефедрин має непрямий вплив, спричиняючи виділення норепінефрину зі свого депо. Псевдоефедрин також безпосередньо діє на α-адренергічні рецептори слизової оболонки дихальних шляхів, спричиняючи звуження судин, що призводить до нормального стану набряклу слизову оболонку носової порожнини, до зменшення гіперемії тканин, набряку і закладеності носа, збільшуючи при цьому пропускну спроможність дихальних шляхів. Посилює дренування виділень із придаткових пазух носа і може відбутися відкриття закупорених проходів в євстахієвих трубах.Фармакокінетика. Препарат швидко та майже повністю всмоктується з шлунково-кишкового тракту. Виділяється у вигляді метаболітів через кишечник. Період напіввиведення – від 4 до 6 год.Показання для застосування. Симптоматичне лікування захворювань верхніх дихальних шляхів, нежиті, включаючи алергічні риніти, вазомоторні риніти, риніт при застуді.

Показання до застосування:

Протипоказання:

Гіперчутливість до будь-якого з інгредієнтів, що входять до складу препарату;тяжка форма гіпертонії або серйозні захворювання коронарних судин;при застосуванні протягом останніх двох тижнів інгібіторів моноаміноксидази;дитячий вік до 6 місяців;періоди вагітності і годування груддю.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

З обережністю слід призначати пацієнтам, які приймають антигіпертензивні препарати, трициклічні антидепресанти або інші симпатоміметики.З обережністю застосовувати пацієнтам, які страждають на цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, гіпертиреоїдизм, підвищений внутрішньоочний тиск, гіпертрофію простати, а також із серйозними розладами функцій печінки та нирок.Вплив на здатність керувати транспортними засобами або працювати зі складними механізмами. Трайфед® може стати причиною сонливості, що слід враховувати водіям та операторам машин.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та дітям старше 12 років – по 10 мл сиропу 3 рази на день.Дітям: 6 місяців – 2 роки по 1,25 мл сиропу 3 рази на день; 2 – 5 років по 2,5 мл сиропу 3 рази на день; 6 – 12 років по 5 мл сиропу 3 рази на день. Тривалість курсу лікування не повинна перевищувати 2 тижнів. 

Передозування:

При передозуванні можуть виникнути такі симптоми: мідріаз, тахікардія, гіпертонія, серцева аритмія, збуджений стан, галюцинації (частіше в дітей), нудота та блювання, гіпертонічний криз, безсоння, м’язовий тремор, зміна психічного стану.Лікування. Рекомендується підтримка дихання та серцево-судинної системи, протисудомна терапія. Після отруєння слід промити шлунок. Прискорити виведення псевдоефедрину можна шляхом ацид-діурезу або діалізу.

Побічні дії:

Сонливість, іноді – шкірний свербіж, тахікардія, сухість у роті, носі, глотці.

Лікарська взаємодія:

З обережністю застосовувати препарат хворим, які одночасно приймають антигіпертензивні препарати, оскільки Трайфед® містить псевдоефедрин і може частково нейтралізувати гіпотензивну дію препаратів, які впливають на симпатичну активність, зокрема бретилія, бетанідину, гуанетидину, дебризохину, метилдопи, блокаторів альфа- і бета-адренорецепторів.При одночасному застосуванні Трайфеду® з трициклічні антидепресанти або інші симпатоміметичні засоби (деконгестантами, супресорами апетиту, амфетаміновими психостимуляторами), що впливають на катаболізм симпатоміметичних амінів, може виникнути підвищення АТ.

Термін придатності:

Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі 15 – 25 °С. Термін придатності – 3 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 100 мл сиропу флаконі; у картонній коробці в комплекті з мірною ложкою.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаФорма випускуСироп.Адреса22328, а/с 182400, Амман, Йорданія.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R01BA52:

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама