Три-Ві Плюс (Combined drugs) інструкція із застосування

Три-Ви Плюс фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Три-Ві Плюс таблетки, в/о, №30 у флак.
Виробник:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Сагмел, Інк., США

Фармакотерапевтична група:

Алергени домашнього пилу.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

Лікарська форма:

таблетки

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки овальної форми, вкриті оболонкою помаранчевого кольору, ядро світло-помаранчевого кольору з вкрапленнями;допоміжні речовини: кальцію фосфат двохосновний, целюлоза мікрокристалічна, желатин, натрію кроскармелоза, стеаринова кислота, магнію стеарат, кремнію діоксид, гідроксипропілметилцелюлоза, цукроза, магнію силікат, крохмаль кукурудзяний, титану діоксид, барвник D&C Жовтий № 6 лаковий, полівінілпірролідон, триацетин, олія мінеральна, суміш токоферолів, натрію аскорбат, кальцію фосфат трьохосновний, аскорбілпальмітат.

Виробник:

Сагмел, Інк., США

Фармакотерапевтична група:

Алергени домашнього пилу.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. b-Каротин (вітамін А) забезпечує високий рівень антиоксидантного та імунного захисту організму. Бере участь у процесах кольоросприйняття, адаптації зору людини до темряви. Необхідний для нормальної регенерації тканин.Аскорбінова кислота (вітамін С) як основний компонент системи антиоксидантного та імунного захисту, підвищує адаптаційні можливості організму, збільшує його опірність до інфекцій. Бере активну участь у регуляції окисно-відновних процесів, в обміні вуглеводів, синтезі стероїдних гормонів, катехоламінів, у згортанні крові. Посилює синтез колагену, стимулює процеси регенерації, нормалізує проникність капілярів. a-токоферолу ацетат (вітамін Е) – важлива ланка антиоксидантної системи організму. Бере участь у формуванні міжклітинної речовини, компонентів сполучної тканини і гладкої мускулатури. Цинк бере участь в реакціях імунного та антиоксидантного захисту, кровотворенні, синтезі амінокислот, у зберіганні і передачі генетичної інформації. Забезпечує нормальну функцію ендокринних залоз, у тому числі вироблення інсуліну, підтримує статеву і репродуктивну функції. Нормалізує жировий обмін. Мідь входить в систему антиоксидантного захисту. Необхідна для нормальної діяльності залоз внутрішньої секреції, засвоєння заліза. Бере участь у мінералізації кісткової тканини. Селен входить до складу найважливіших антиоксидантних ферментів. Є синергістом вітаміну Е.Завдяки вираженому синергізму інгредієнтів препарат чинить комплексний ефект, захищаючи клітинні мембрани від ушкодження, значно знижуючи ймовірність розвитку захворювань, активізуючи імунну систему і сприяючи нормальній роботі всіх систем організму людини. Фармакокінетика. Внаслідок сукупної дії інгредієнтів препарату, які усі разом не можуть бути простежені за допомогою маркерів або біохімічних тестів, проведення фармакокінетичних досліджень не можливе.

Показання до застосування:

Профілактика захворювань, пов'язаних із несприятливою екологічною обстановкою, підвищеним радіаційним фоном, частими стресовими ситуаціями. Для підвищення опірності організму при схильності до застудних захворювань, загрозі розвитку грипу та гострих респіраторних захворювань. Для зниження тяжкості і частоти ускладнень при серцево-судинних, інфекційних захворюваннях. Як препарат супроводу на фоні тривалої медикаментозної або променевої терапії.Спосіб застосування та дози.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Дитячий вік до 12 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Необхідно дотримуватися обережності при призначенні препарату хворим із гострою і хронічною нирковою недостатністю, декомпенсованими вадами серця, у гострій фазі інфаркту міокарда. Вагітним застосовувати не більш однієї таблетки на добу у ІІ-ІІІ триместрі вагітності. Не варто призначати більше 1 таблетки на добу особам із підвищеним згортанням крові, тромбофлебітами, схильністю до тромбозів. Не приймати разом із лікарськими засобами, до складу яких входять вітаміни та мікроелементи. Не впливає на здатність керування транспортними засобами та іншими механізмами.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Передозування:

Може проявлятися симптомами подразнення слизових оболонок шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання, пронос). Лікування симптоматичне.

Побічні дії:

В осіб, схильних до алергії, можливі алергічні реакції.

Лікарська взаємодія:

Можливе сумісне застосування препарату з антибактеріальними, гормональними, нестероїдними протизапальними, цитостатичними та іншими лікарськими засобами, а також на фоні гіпербаричної оксигенації, ультрафіолетового опромінювання крові, лазеро- або променевої терапії.

Термін придатності:

Зберігати при температурі 15-30 °С в недоступному для дітей місці. Термін придатності 3 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

Таблетки № 30 у пластиковому флаконі, в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Адреса

1580 South Milwaukee Avenue, Suite 415, Libertyville, IL 60048, USA

Додаткові дані

Дозування:
Три-Ві Плюс таблетки, в/о, №30 у флак.
Реєстрація:
№ UA/6879/01/01 від 08.08.2007. Наказ № 738 від 13.10.2009
Виробник:
МНН:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.