Триглобулін-Біофарма (Immunoglobulins, normal human, for intravascular a) інструкція із застосування

Триглобулин-Биофарма фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Триглобулін-Біофарма порошок д/ор. р-ну по 1 доз. у флак. №10
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

порошок

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Імуноглобуліни

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

Лікарська форма:

порошок

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Імуноглобуліни

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

для застосування. Комплексне лікування гострих кишкових інфекцій у новонароджених та дітей.Перинатальна інфекція (некротичний ентероколіт, сепсис), зумовлена ентеробактеріями у новонароджених та недоношених дітей; вірусні діареї, зокрема ротавірусні діареї у дітей.Спосіб застосування і дози. Препарат вживають перорально у вигляді розчину. Для чого у флакон після його розкриття додають 5 мл охолодженої кип'яченої води і розчиняють препарат при легкому струшуванні. Час розчинення не повинен перевищувати 10 хвилин. При лікуванні гострих кишкових інфекцій препарат призначають натще за 30 хвилин до їжі по 5 мл (1 доза) 1-2 рази на добу протягом 7-10 діб.При лікуванні перинатально інфекції (некротичний ентероколіт, сепсис), яка обумовлена ентеробактеріями препарат призначають натще новонародженим дітям по 2.5 мл 2 рази на добу.Недоношеним дітям препарат призначають по 1.0 мл 5 раз на добу протягом 5 діб. Новонародженим з низькою масою тіла при народженні препарат призначають по 0.5 мл 5 разів на добу. При необхідності курс лікування можна подовжити до 7-10 діб.Невикористаний препарат необхідно зберігати при температурі від 2 °С до 8 °С протягом доби.

Протипоказання:

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Передозування:

Не вивчалось.Вплив на здатність керування автотранспортом. Не досліджувався. Умови зберігання.В сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 °С до 8 °С.

Побічні дії:

Реакції на введення препарату як правило відсутні. Іноді, особливо у осіб підвищеною алергізацією, можуть виникати локальні поліморфні висипи на шкірі. У цих випадках подальше застосування препарату необхідно продовжувати у поєднанні антигістамінними препаратами.Проти показання. Протипоказане застосування препарату дітям, які мають в анамнезі алергічні реакції на введення білків крові людини (набряк Квінке, алергійні висипи, анафілактичний шок).Дітям, що страждають алергійними захворюваннями або схильні до алергійних реакцій; застосування препарату здійснюють на фоні антигістамінної терапії.Особливості застосування. Можливе застосування препарату у комплексі з антибіотиками,хіміотерапевтичними препаратами, бактеріофагами.Застосування при вагітності і годуванні груддю. Не досліджувалось.

Лікарська взаємодія:

Не досліджувалась.

Термін придатності:

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

У флаконах №5, №10.Виробник. ПрАТ БІОФАРМА.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Несумісність

Не досліджувалась.

Адреса

Україна, 03680, м. Київ, вул. М. Амосова, 9.

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.