UA RU

Триовіт Кардіо (Combined drugs) інструкція із застосування

Триовит Кардио фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Триовіт Кардіо таблетки, в/плів. обол., №30 (15х2)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Полівітамінні препарати

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить 0,5 мг фолієвої кислоти, 15 мг піридоксину гідрохлориду (вітаміну B6) та 0,015 мг ціанокобаламіну (вітаміну B12);допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; целюлоза порошкоподібна; целюлоза мікрокристалічна; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат; гіпромелоза; титану діоксид (E 171); барвник хіноліновий жовтий (E 104); барвник червоний АС (E 129); тальк; макрогол 6000; маніт (Е 421).

Лікарська форма:

таблетки

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Полівітамінні препарати

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Протипоказання:

Підвищена чутливість до активних інгредієнтів чи до будь-яких інших інгредієнтів препарату.Мегалобластна анемія, спричинена тільки дефіцитом вітаміну B12, наприклад, при дефіциті шлункового мукопротеїду (у вегетаріанців та людей літнього віку).Мегалобластна анемія, спричинена тільки дефіцитом фолієвої кислоти.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Інформація про безпеку прийому препарату під час вагітності та в період годування груддю обмежена. Тому цей препарат не рекомендується приймати протягом вагітності та у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Відсутні дані щодо впливу препарату Тріовіт кардіо на здатність керувати автомобілем та іншими механічними засобами.

Діти:

Таблетки Тріовіт кардіо не призначені для застосування дітям.Спосіб застосування та дози.Рекомендована добова доза для дорослих – 1 таблетка 1-2 рази на добу.Лікування повинно тривати від 1 до 3 місяців; курс лікування рекомендовано повторювати двічі або тричі на рік.Таблетки слід ковтати цілими, запиваючи водою, після прийому їжі.Передозування.Відсутня інформація про випадки інтоксикації. Лікування передозування, за необхідності, буде включати в себе підтримуючу терапію, яка полягає в усуненні симптомів, що трапилися в результаті передозування. При тривалому прийманні вітаміну B6 в дозах вище 1 г на день можуть виникнути симптоми ураження периферичної нервової системи, порушення з боку шлунково-кишкового тракту та шкірні реакції. Немає антидоту для попередження або лікування сенсорної невропатії, спричиненої високими дозами вітаміну B6. Ретельне неврологічне спостереження та подальше медичне спостереження показане для пацієнтів з симптомами ураження нервової системи.Дуже великі дози фолієвої кислоти (15 мг на день) можуть спричинити порушення з боку шлунково-кишкового тракту (нудота, метеоризм, абдомінальне здуття, гіркий присмак у роті). Побічні ефекти.Побічні ефекти, які можуть траплятися протягом застосування Триовіту кардіо, класифіковані в наступні групи згідно з їх частотою:дуже часто (≥1/10),часто (≥1/100 to <1/10),нечасто (≥1/1,000 to <1/100),рідко (≥1/10,000 to <1/1,000),дуже рідко (<1/10,000), не визначені (не можуть бути оцінені з наявних даних).Для кожної групи побічні ефекти представлені в згідно зменшення серьйозності.
Системи організму за системою MedDRA Побічний ефект Частота
Кислота фолієва Вітамін B6 Вітамін B12
З боку шлунково-кишкового тракту Нудота Діарея - - Дуже рідко - - Дуже рідко
З боку шкіри та підшкірної тканини Вугри Схожі на екзему висипи на шкірі - - - - Дуже рідко Дуже рідко
З боку імунної системи Алергічна кропив’янка Анафілактична реакція Дуже рідко Дуже рідко - - Рідко Рідко
При появі тяжких побічних ефектів лікування слід припинити.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Сумісний прийом вітаміну B6 та леводопи може знизити ефективність леводопи. Деякі лікарські препарати, такі як ізоніазид, пеніциламін, циклосерин, збільшують потребу у вітаміні B6.Протиепілептичні засоби, оральні контрацептиви, туберкулостатичні засоби та антагоністи фолієвої кислоти (аміноптерин, триметоприм, піриметамін та триамтерен) можуть зменшити всмоктування фолієвої кислоти.

Спосіб застосування та дози:

Передозування:

Побічні дії:

Лікарська взаємодія:

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 оС у захищеному від світла та вологи місці.Зберігати в недоступному для дітей місці. Упаковка.

Форма випуску / упаковка:

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

Тріовіт кардіо не є препаратом для балансування та урізноманітнювання харчового раціону.Таблетки Тріовіт кардіо можна приймати пацієнтам, хворим на цукровий діабет, оскільки препарат не містить сахарози.Спеціальна інформація про деякі інгредієнти.Препарат містить лактозу. Препарат не слід приймати пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю галактози, дефіцитом лактази Лаппа або глюкозо-галактозною недостатністю.

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарикова Юлия
Врач педиатр
неонатолог

Донецкий Мед. Университет им.Максима Горького

Донецкий Мед. Университет им.Максима Горького - педиатрический факультет

Знание английского

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.